Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Mon Dec 21, 2009 10:58 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
TERA, jeb latviski - Izraidītā Arborejas (koku) karaļvalsts ir "jaunās paaudzes mmorpg", bez target iespējas, kas no spēlētāja prasīs aktīvāku iesaistīšanos spēlē. Kādam tas varētu patikt, kādam nē. Tomēr jātzīst, ka gameplay izskatās labi izstrādāts. Spēles grafika veidota uz unreal 3 "dziņa" un izskatās, ka tā ir labāka par jebkuras iznākušās mmorpg grafiku.
Tā kā šis ir l2 forums, gribu norādīt uz līdzīgo starp TERA un L2. Open world, plaša rašu un klašu izvēle, pārdomāta party sistēma un noteikti daudz kas cits. Vēl pieminēšu, ka TERA projektā ir iesaistījusies visa, vai vismaz daļa l2 vecās komandas. Spēle iznāks kaut kad 2010.gadā.

Image

Ja ieinteresēja, ielūkojies:
webs - http://www.tera-online.com/main.php
Raid bosa video - http://www.youtube.com/sergioadena#p/f/108/dWF_xlD5WSI
TERA video kolekcija - http://www.youtube.com/sergioadena
latviešu kopiena - http://www.tera-online.com/forums/showthread.php?t=845


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 1:27 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
hm... interesants jautājums, man gan gruuti nojaust meerkji ar kaadu tu to uzdevi. labi... tātad par jautājumu - es nezināju un nezināšu. pēc tava jautaajuma nojaushu, ka tu zini to, ka tera ir l3 nozagtais projekts.... labi... mans jautājums - kā tu to zini?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 1:57 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
...labi... bet kā tu zini, ka tas, ko tu lasīji ir patiess :?:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 2:12 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
tu neatbildeeji uz manu jautaajumu - bet kā tu zini, ka tas, ko tu lasīji ir patiess :?:
tu savaa atilbeeji tikai paarfraazeji savu ieprieksheejo postu. protams, es nojaushu tavu atbildi, tikai, lai nerastos kaut kaadi paarpratumi, es gribu to redzeet ar tavu roku drukaatu.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 2:46 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
amm.... :D labi, neuztvershu to "noob" kā apvainojumu.
atbilde google - joprojaam neko jaunu pēc būtības nepasaka. - bet ok... varbuut, ka es pietiekami skaidri nenoformuleeju savu domu.
taatad, veelreiz pie mana jautaajuma... bet kā tu zini, ka tas, ko tu lasīji ir patiess :?: - jo to var atrast google. no taa izriet, ka tu vadies peec pienjeemuma - ja kaut ko var atrast google, tad tas ir patiess. droshiibas peec pavaicaashu - vai tu tieshaam vadies peec shaada pienjeemuma?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 3:07 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
Vecīt, tu esi skolotājs? :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 3:23 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
Nu tad skaidrs :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 3:42 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
Yehon - tas atkarīgs no tā ko saprot ar vārdu skolotājs, bet katraa gadiijumaa, ja tu runaa par valsts apmaksaatu profesiju, tad - neesmu. ;)
Euphoria - tu atkal neatbildi uz jautaajumu! ...Kāpēc? Vai tu negribi nonākt pie patiesības? Vai vismaz mēģināt tai tuvoties?

vispar jau nav tadas filozofijas fakultaates, bet man nav absoluuti nekaadu iebildumu, ja to taa sauc.... Filozofijas fakultāte skan daudz labāk nekā - Vēstures un Filozofijas fakultāte. ;)

un Yehon - kas tad iisti ir skaidrs? ka es raxtu shaadi, jo maacos filozofos? iespeejams, ka arī pie vainas mazliet ir profesionaalaa "degradaacija", bet es uzskatu, ka cilveeks vareetu mācities kaut vai sporta akadēmijā (nav "lamu vaards"), vai arī būt bezpajumtnieks, taču mācēt labi pamatot savu viedokli. Tāpat cilvēks varētu mācīties filozofos, Stradina universitaatee, vai veel sazin kur un buut, piedodiet, idiots. :D noteikti, ka tu pats to visu jau zinaaji, vnk es sho domu uzsveeru droshiibas peec, lai neizdari secinaajumu - visi kas maacaas filozofijas fakultaatee ir taadi pashi, vai liidzigi TheAbyss. :D ;)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Tue Dec 22, 2009 3:55 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
TheAbyss wrote:
un Yehon - kas tad iisti ir skaidrs? ka es raxtu shaadi, jo maacos filozofos? iespeejams, ka arī pie vainas mazliet ir profesionaalaa "degradaacija", bet es uzskatu, ka cilveeks vareetu mācities kaut vai sporta akadēmijā (nav "lamu vaards"), vai arī būt bezpajumtnieks, taču mācēt labi pamatot savu viedokli. Tāpat cilvēks varētu mācīties filozofos, Stradina universitaatee, vai veel sazin kur un buut, piedodiet, idiots. :D noteikti, ka tu pats to visu jau zinaaji, vnk es sho domu uzsveeru droshiibas peec, lai neizdari secinaajumu - visi kas maacaas filozofijas fakultaatee ir taadi pashi, vai liidzigi TheAbyss. :D ;)

Vienkārši, dzirdot/redzot vārdu filozofija, man uzreiz atmiņā ienāk viens īpatnis, kurš mācās manā kursā. Viņš sevi uzskata par filozofu un mēģina kaut ko filozofēt, bet viņš 90% reižu smagi izgāžas vai arī no viņa neko nevar saprast :D
Un kādā sakarā "sporta akadēmija" varētu būt lamu vārds? :D
Manuprāt(varbūt arī kļūdos), īsti filozofi filozofē pie sevis, savā galvā, vai arī ar viņiem "līdzvērtīgiem" cilvēkiem.
Parasti nesecinu par citiem cilvēkiem, skatoties no viena cilvēka :P

Ja kaut ko aizmirsu, tad atgādini :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Wed Dec 23, 2009 3:50 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Sun Jun 21, 2009 12:25 pm
Posts: 35
tātad vispirms Euphoria: kapeec man aizveert muti? vai tas, ka esmu maacijies sporta akadeemijaa traucee man izmantot to kaa piemeeru? man skiet, ka tas, ka esmu tur maacijies, tikai pastiprina manu kompetenci.
par tavu izteikumu :
EUPHORIA wrote:
Jurisprudence > filozofiju! :D
es, protams, vareetu kluut mazliet rupjsh un izteikt savas domas, par problemaatiku, ko risina filozofija un problemaatiku, ko risina jurisprudence. tachu sry, nekluushu... es arii necentiishos pieraadiit preteejo... bet taatad atkal jautaajums - kaa tu to zini? uz kaadiem kriteerijiem ir balstiits tavs izteikums? Tas, ka tu ieposto nepamatotus izteikumus nemaina realitaates lietu attieciibas. tikpat labi es varu iepostot "saule nav saule, galds nav galds utt..."
btw... mees esam novirziijushies no saakotneejaas teemas. izskataas, ka tu negribi atziit, ka esi kluudijies, apgalvojot, ka zini, to, ka tera ir ir kaut ko nozagusi no l3. Bet ne par to ir runa... neanalizeeshu iespeejamos meerkus, kapec izvirziiji shaadu apsuudziibu, jo arii par to nebuutu buutiski runaat shajaa topikaa. Tava apsuudziiba var radiit negatiivu attieksmi pret so speeli, un mans meerkis ir izveerteet tavu apsuudziibu, lai tu nemaldinaatu lasiitaajus. Taatad:

1. Shajaa gadiijumaa noteikti nevar runaat par teiktaa zinaashanu, bet par ticamiibu.
2. Izveerteejot ticamiibu, secinu, ka tavs izteikums nepavisam nav drosticams, jo avoti uz kuriem tu balsties, kaa tu pats atzini, ir baumas.
3. Taatad pareizaa atbilde uz manu jautaajumu : kaa tu to zini? Ir - es nezinu!

Secinājums – pienjemot, ka esmu pareizi izanalizeejis situaaciju, euphoria teiktajam nav pamata ticēt.


Yehon:
Peeksni atskartu, ka mees esam dzili iebraukushi offtopic. Es protams atbildeeshu uz taviem jautaajumiem, bet privaati.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Wed Dec 23, 2009 3:55 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
Ja šeit nebūtu offtopiks, tad mēs no pirmās lapas nebūtu izgājuši :D

Palasi citas tēmas, piemēram, to topiku par mvp. Redzēsi, cik "dziļā" offtopikā tur iebraucām :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Wed Dec 23, 2009 4:39 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
:D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: TERA (The Exiled Realm of Arborea)
PostPosted: Wed Dec 23, 2009 9:18 pm 
Count

Joined: Mon Dec 07, 2009 7:19 pm
Posts: 682
EUPHORIA wrote:

sry, man kinda negribās lasīt :D

Tas jau nav daudz :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy