Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: DA
PostPosted: Tue Jan 05, 2010 12:36 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Dec 29, 2009 10:24 am
Posts: 29
Ew, ko jūs domājat par Dark Avenger..?

_________________
Image Vai tad viņiem nav ko darīt?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Fri Jan 08, 2010 10:55 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
No tankiem aatraakais ka4 solo pateicoties panteerai.
Panteera pvp ljoti paliidz, vienigi vinu aatri var novakt... kautvai uzmanibas novershanai...
Deflect damage skills- ja TH tewi sitiis ar parastajiem sitieniem tad vins sevi novaks aatraak nekaa tew cp noraus.
Stun kursh prasa maz mp un pateicoties tam esmu neskaitamus PVP vineejis... (it iipashi pret stun ir juutiiga dark elf klase.. pret pret orkeim un ruukiem naw tik buutiski vinu izmantot jo ljoti maza isepeja ka izdosies)

Nu ja rokas no dirsas neaug tad vienigie pretinieki no ka tew jabaidas ir Destroyer, un magi ja ir slikta Jewelery.

Piemeram daggerisitem elfi sux, archeriem dark elfi sux... bet tankiem ir taa ka katram savs labums un neviens naw labakais vai sliktakais.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 11:05 am 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
praktiski ar jebkuru klasi var nolikt jebkuru citu ja plabi paarvalda klasi ar kuru speelee!
bet es domaju ka destru vai magu buutu gruutaak nolikt nekaa archerus vai daggerus... piemeram DA varetu ka smird 3 archerus iznest bet nezinu vai tas pats sanaktu ar 3 destriem.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 2:28 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
peec tava teksta sanak ka DA ir vieniigaa un speeciigaakaa PVP klase.

nu protams ja man tur butu TT+10 un tie 3 magi ar C grade skraiditu man ari nebutu probleemu 10 atvaakt.

ja vari uztaisi video kur 3 magi pa tewim shauj( kautvai bez debafiem bet vienkarshi ar parasto shavienu) un protams lai tew butu tads pats greids ka viniem ...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 5:35 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Wed Jan 06, 2010 5:48 pm
Posts: 17
Location: Latvia
:D

_________________
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 8:19 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
EUPHORIA wrote:
Lūk, padomā logiski, ja destrs mirst paladina priekšā, kas notiks, ja DA stāsies viņam pretī?
Reflekti + Valakas necklace 10%reflects = win
Pie tam, ka human tankiem shackle ir ar normālu range, nevis kā elfu pārstāvjiem! :P
tanki tgd dabuj tik daudz mīlestības, ka nezin kur likties pat!
since epilogue katram tankam vanguard ir labs buffs, kas dod 150 crit rate!
šito nedrīkst lietot kopā ar AI/FI/SoS, bet pirmks FI/SoS, tanks ar sub skillu +30 crit rate, fb focus ar 84 crit rate un šo bufu jau vien dabuj fucking high crit rate, ja vēl chance haste iedarbojas + max att = 3crit un mags beigts :D

BTW, neaizraujamies ar rupjībām krievu valodā, labāk sakiet tās angļu! :D


nu uz juusu miiljaa gracia es pats zinu kas ar destriem ir izdariits.. nu par ftrenzy es runaju. tapec nezinu kas tur kuru vaac :D iespejams ka tew tomeera taisniba.
nedomaju ka uz low rate katram DA ir valakas necklace.
Reflect damage bafs 20%+NM sets 5%+neclace+10%=35% hp ievainojums atpakalj. ( domaju ka zinat to ka reflect damage darbojas tikai no parastajiem sitieniem un sinieni kas izdariiti ar aktiivo sishanas skilu nereflekteejas) destram ir triis lietojami skili - fatal strike, crush of doom, armor crush. ja ir normals atk speed zem haste tad ar viniem visiem trim var sist taa ka pat naw jasit ar parasto sitienu... un pietam armor crush speeciigi samazina p def un iespeeja uzmest stun... un ja tas izdodas tad DA kjuust liidzveertiigs destram peec izturiibas.. (nemot veeraa to ka destram ir vairak HP) ja armor crush neizdodas tad atliek tikai sist veel un veel...

es nesaku kaa varetu notikt bet saku kaa parasti notiek ar manim kad esmu DESTRO vai DA ... es jau nesaku ka neesmu ar DA novaci destrus vnk paarstars tomer ir estra pusee...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 8:26 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
kiula wrote:
*edited* mags tanku nolikt sry mazticami,es at paladinu speleju nu sry mani neviens mags nevar atvaakt,ko gribi ierubi deflect magic mags ka genijs vel mani dauza un ups pats no sava m atak nomirst
nu lu4niks okey nu man personigi ir zb vinjiem pakal skraidiit lai atvaktu,bet uzmaucot deflect armor lu4niks ari neko izdariit nevar,nu ja tankam nav bow,tad jau gruutak ir vinnet
nu destru ar paladin vismaz var atvaakt,ar DA hz,ganjau ka ar var ^^



Nemaz neshaubos un nenoliedzu ka DA magu ka mazo liek. bet runa iet par 3 magiem luuk par to es shaubos un noliedzu.
ja mags redz ka vins shauj un vinam hp nemas nost, domaa vins neparstaas shaut? un pat ja vins savas magijas sanems paris sitienus atpakalj, vinam ir ljoti liels m def un cp poti zaudejumu var izlabot...

tu laikam domaji nevis deflet armor bet deflect arrow.
da man liekas ka pats gruutakais vispar l2 pvp ir ar archeri nosist tanku(nevis nubu bet tadu kas mak pogas kautcik spaidiit) un archeri nekur nevar aimukt nenoviena tanka ... paladinam shackle, DA shackle un hamstring, SK arrest, un TK ari kkas lidzigs hamstring... + vini visi var bowu panemt rokaa un iesleekt Ultimate defence vai jebkuru no tiem prikolien 3. profaa..


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 9:06 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
Shield Deflect Magic - For 8 seconds, transfers magical damage back to the enemy caster.
Archeri sux vs tankiem!
oops, jā, viņš laikam domāja deflect arrow :D[/quote]

pfff 8sekundes :D
magam gruti tas 8 sekundes paskriet bishki talak? :D

pilnigi tas pats kas UD ar ciniitaaju paskrien malaa un bishki pagaidi :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: DA
PostPosted: Sat Jan 09, 2010 11:15 pm 
Elder
User avatar

Joined: Fri Jan 08, 2010 9:57 pm
Posts: 125
McLorwyn wrote:
Ew, ko jūs domājat par Dark Avenger..?


cerams ka atbildeejaam uz tavu jautajumu :D:D:D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy