Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 12:53 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
daca tot ai adus vorba de gm corupti pe dex poate vii si cu ceva argumente ca mai facut curios....si eu stiu cateva cazuri care imi pun multe semne de intrebare privind onestitatea acestora dar.. cu toate astea joaca multa lume pe dex si e destul de misto/...


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 6:36 pm 
Duke
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 6:29 pm
Posts: 2496
Location: slovenia
SirRobin pls pm me if you are registered here ( SirRobin is a player on the server Dexternet he is in ally vsAll )

_________________
[img]http://img24.imageshack.us/img24/4016/shot00361bmp.jpg[/img]
jajajajajajajaj im cool now D:


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 8:26 pm 
Vagabond

Joined: Thu Nov 01, 2007 10:03 am
Posts: 3
raash nu e normal sa zic ce fac gm de pe dex dar daca vrei sa stii cu joaca si ai sa vezi dupa un wipe in 3 saptamani cum apar best s si te vei intreba de unde.Am jucat l2 pe dex de pe c2 si stiu cum merge treaba......si DA s'a dat wipe cand s'a bagat c4 cu toate ca tot ziceau ca nu se va da.


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 8:38 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
da man sa dat wipe cand ssa trecut la c4 ... a fost o faza de rahat ca au aparut dupa mult timp niste iteme pe piata ce nu mai existau din c 3 cum ar fi daggere cu might mortal si cloackurile care in c4 nu mai exista de asta zic ca, cunosc niste cazuri ce imi pun multe semne de intrebare .. si sa stii ca e destul de corect sa zici ca forumul acesta nu e al dexternetului,.........
si mai cunosc niste cazuri cand au crescut oamenii ... la raizi se anunta ca toata lumea log off server restart... put ur char in safe place do not use gk bla bla bla ... si dispareau npc-urile si unii mobi... si sa intamplat odata sa fiu langa un raid pe langa death pass si venisera o alianta preferata in acel moment si lau omorat a durat max 5-7 minute raidul statea nici macar nu riposta nu dadea inapoi nu ataca dupa ce a murit si a dropat niste armuri de a ma apucat rasul ca erau de a in o arie in care mobii nu depaseau lvl 50 ... ma dat afara miam luat disconect ... deci cred ca este un caz destul de clar despre gm corupti pe dex si am mai vazut o kestie ciudata cum ar fi un roll back de 5 minute... eram in loa cu party si a murit unu di ET si a dropat arma sa dat sa anuntat sa dam log ooff... neam luat toti disconect imediat nam apucat sa ridicam arma lu ala si cand sa restartat jocu si neam logat dupa o ora eram mai inapoi cu 2 camere de locul unde murise ala si nea dat afara..


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 9:56 am 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
DEX VA AVEA INTERLUDE FARA WIPE SI PUNCT.
Cui nu-i convine sa joace pe alt server
Este in hobby server si nu vad dc ar da explicatii pentru ce fac pe el.Sincer nici nu as vrea porcaria aia de Kamael.
Asta e serverul si cine are alte preferinte sa joace pe un alt server , sunt o multime, pentru toate gusturile.Mai lasati dex gm in pace ca nu au nici o obligatie fata de nimeni.


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 10:24 am 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
Si apropo de nemultumiri.
Va obliga cineva sa jucati pe dex????????
Daca sunt gm corupti etc, etc,etc jucati pe alt server ca sunt pentru toate gusturile.


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 10:55 am 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
CITITI PE http://www.forbiddengaming.com/l2.php SI GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 12:56 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
LOL ynky .. mare dreptate ai

http://www.forbiddengaming.com/l2.php

Copy of what Dex Team said:

Starting Friday 02.11.2007 , dex network is updating lineage 2 servers.
We're hoping that friday night , the beta test that it will last 2 days will start , and monday we can start LIVE.
1 . Wipe ? NO
2. How many days servers will be in beta test ? 2 days
3. We will need a new updater ? yes . we will introduce you a new launcher.
U will need Interlude Client!

Cred ca toate discutiile vor lua sfarsit aici


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 2:19 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
Zetweed cred ca te frustreaza ceva pe dex :).
Joaca pe alt/e server/e


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 10, 2007 11:17 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Aug 30, 2007 11:34 am
Posts: 285
Location: In curte la bunica fur prune
Orcum rollbackul nu ar trebui sa se termine in 10 noiembrie?! orcum Interludul de pe dexternet nui 100% i alta versiune.... exemplu numa locurile skiluri si armuri/arme sunt valabile Questurile noi Shadow Wepon si alte chestii noi nu sunt valabile :((

_________________
Image
Image
Image
Image


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 10, 2007 11:39 pm 
Vagabond

Joined: Sat Nov 10, 2007 11:34 pm
Posts: 3
lol Ynky u ori esti gm pe dex ori ai prieteni gm acolo de la care ai luat ajutor de tot te simti cu musca pe caciula, e prea evident felul in care ripostezi( P.S am jucat si eu pe dex de pe c3 si vreau sa spun ca asa a fost de la inceput treaba cu gm).


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Nov 11, 2007 12:25 am 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
sunt de acord cu ynki.nu va convine,cautati alt server si gata.

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Nov 11, 2007 6:16 pm 
Vagabond

Joined: Sun Aug 26, 2007 5:16 pm
Posts: 12
1.Serverul e un hobby asa ca daca cuiva nu ii convine mai sunt destule servere pe langa dex unde poate juca
2.Cum scrie si pe site,a juca pe dex nu e un drept e un privilegiu


Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy