Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon May 19, 2008 1:30 pm 
Knight
User avatar

Joined: Mon Feb 18, 2008 12:29 pm
Posts: 75
Location: bucharest
fa un bine cuiva si sterge charu

nu de alta da l2 distruge vieti :P edited: ok nu distruge, altereaza, era o gluma

cred k e mai sanatos sa te apuci de tigari

:)

daca vreau un char nare farmec sal iau moka, mil fac eu;

iar daca am nevoie de buff caut player nu dualbox, nare fun

dami contu mie de curiozitate sa vezi daca il sterg sau nu :))


Last edited by md on Fri May 23, 2008 7:57 am, edited 1 time in total.

Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 19, 2008 8:07 pm 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
Auzi la el ce replici..
Crezi ca de 3 luni de zile , daca nu si mai mult , ii mai valabila oferta? doamne.
In 3 luni iti faceam 3 BD de 75...

@Ravenheart
Trebea sa faci asta de mult.


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 22, 2008 6:56 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Ravenheart wrote:
ma...am shi io o intrebare...este adevarat ca pe wrath se poate da wipe?sunt interesat sa vad dak sa schimb de pe wrath pe dex!:))

E posibilitate destul de mare din cate am auzit. Un mj body armor 1kkk? E 300kk setul pe dex.

@md omule daca nu iti place l2 pleaca de pe forumul asta. De cand ai venit tot poluezi minti ca l2 distruge vieti. Hai fii serios. Distruge vietile care nu se pot controla, dar din pacate pt tine cei de aici se pot controla. O zi buna!

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 22, 2008 7:56 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Wed Sep 12, 2007 7:21 am
Posts: 467
deci da...deja incep sa ma enervez cand vad pretzurile enorme...pur shi simplu imi vine sa-i injur pe totzi care au participat la futerea pietzii!sa dea wipe...mie imi convine chiar dak m-am chinuit mult sa im iau de A,dar e mai bine asha...dexu ashteapta :)


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 22, 2008 8:45 pm 
Baron
User avatar

Joined: Sun May 11, 2008 1:08 am
Posts: 216
lol cum dracu poate sa fie pretul la un server low rate mai mic de cat la u server high e dea drptul ridicol... nu inteleg chiar cumpara cineva cu preturile astea de cacat? mai degraba iei in .... mea si iti faci singur toate armele si armurile... romanii astia...


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 23, 2008 5:24 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Omule fii atent: drop rate pe high rate e 1000x cu xp de 1000x. Drop rate pe dex e 4x, cu xp de 4x. Adica sunt sincronizate perfect. In 10 lvle pe dex iei 30k adena, in 10 lvle pe hr iei tot atat.

CEEA CE DIFERA este spoil rate si quest drop rate. MAJORITATEA hr-urilor au spoil 1x si quest drop tot 1x. De aceea moonstone shard pe hr e o avere, iar pe dex e mai putin. De aceea pe dex stai la crimson moss 20 minute, pe cand pe hr stai o ora. De aceea sop si cbp sunt mai scumpe pe hr, pentru ca spoil rate e de cacat torpedo.
Ca sa fi fost preturi similare ca pe dex, ar fi trebuit spoil rate 1000x si quest drop rate 1000x.


Niste ecuatii simple, cred ca ati prins ideea.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 23, 2008 7:21 pm 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
Ce'i drept , totul se rezuma la overpopularea din ultima vreme,asfel ,preturile , normal sa creasca .Dar ganditi'va un pic ,pe Franz un TTS set = 50kk la sell si aici , faceti calculu , sau maje la 30kk sau etc.


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 23, 2008 9:29 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
KentZ0ne wrote:
Ce'i drept , totul se rezuma la overpopularea din ultima vreme,asfel ,preturile , normal sa creasca .Dar ganditi'va un pic ,pe Franz un TTS set = 50kk la sell si aici , faceti calculu , sau maje la 30kk sau etc.

pana faci 50kk pe ofi mai dureaza


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat May 24, 2008 3:37 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
deschideti alt topic

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy