Lineage 2 Game PMfun Forum
https://forum.pmfun.com/

Rpg club Motherland 3x rate (H5)
https://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=35&t=53421
Page 1 of 1

Author:  sallazar [ Wed Feb 04, 2015 12:16 pm ]
Post subject:  Rpg club Motherland 3x rate (H5)

Zdravím, hledáme lidi do CP /klanu/ pro tento nedávno rozjetý server.
Sháníme aktivní healery /cardi + EE) a jedno DD

Popřípadě nějakého stálejšího drivera (k dispozici máme kočku 84, temného summonera 82, EE 82, cardi 80)

Náš hrací čas je od 20:00 ++++++++ (pracující osazenstvo) :)

pm/mail zde nebo ve hře "JosephII nebo "Sallazar

Author:  Azraela [ Tue Jul 14, 2015 5:27 pm ]
Post subject:  Re: Rpg club Motherland 3x rate (H5)

K tomuto serveru môžem povedať len toľko, že ak sa tu niekto ešte chystá hrať, nech nad tým silno pouvažuje :)
Nejaký čas tu už hráme ... CZ/SK klan FEARLESS, všetko bolo vpohode, až dokým sme nezačali robiť problémy ruským klanom :-) . Asi tak mesiac dozadu nas gm ZBestNoob začal len tak zo srandy banovať .... vraj bugovanie na fortke :) samozrejme všetko bolo vrámci fair play, ale nemali sme dôkazy, však kto si bude frapsovať alebo screenovať dobíjanie fortky :)
Samozrejme sme podali tiket, že začo sme dostali bany, pretože nikto nič netušil čo sa deje, však všetko bolo vporiadku. Po "DLHŠEJ" dobe nám odpísali, že sme vraj bugovali pri zapísaní fortky. Keď sme sa domáhali vysvetlenia, že ako bugovali o5 iba ignorácia a nakoniec nám poslali screen od rusáka na základe, ktorého nás zabanovali. Bol to pochybný screen orezaný, na ktorom bolo vidno zapisovača stáť vstrede flagpole a vraj nešiel trgtnuť a utočiť doňho. Pričom to bránil nejaký jeden rusák na multiboxe a niekoľko krát zapisovača hitol ale neprerušil ( samozrejme tažký donátor). My sme boli full pt, nemal žiadnu šancu tak si vyplakal aspoň ban. Samozrejme GM team nam už neodpísal, ignoroval nás a nové tikety zlúčoval stými starými :D
Tak sme sa odbanovali za donate, cca 3kkk aden sme minuli a hrali ďalej, že nakopeme rusom prdel a pomstíme sa :) .
Čuduj sa svete po 2 tyždňoch o5 pred CS keď sme šli dobíjať hrad rusákom, nám začalo disconectovať okna a o5 bany ... a o5 vraj bugovanie na fortke :D . Samozrejme sme sa poučili a odvtedy každú fortku sme natáčali a screenovali ...... screeny ktoré sme im ale poslali im pomohli iba nato aby nám zabanovali zvyšok party :D a o5 nás len ignorujú bez vysvetlenia, kde by sa mohol nachádzať ten bug :)
Keď sme poslali tiket na enemy, ktoý zapisovali fortku z budovy vo vnútri kde sú vlajky , tak ten tiket zlučili stým našim čo sme sa sťažovali aj keď vôbec spolu nesúvisia a tí rusáci si veselo pobehujú ďalej po serveri pričom my čakame na nejaké vyjadrenie :D
Tak ak by ste rozmýšlali, že si tu chcete zahrať, vecte že CZ/SK komunitu tu moc v láske nemajú :-)
Kto by mal záujem si prečítať o tom viac navštívte ich eng forko :) .... samozrejme topik uzavreli, odkazali nás na tikety a pmky a ďalej nás ignorujú :)
Cya

Page 1 of 1 All times are UTC + 2 hours
Powered by PMfun ©2006-2010