Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Tue Dec 21, 2010 6:14 pm 
Vagabond

Joined: Tue Dec 21, 2010 5:59 pm
Posts: 4
Ahoj, narazil jsem na relativně novej server.
A celkem jsem valil oči jako kráva. Server na, kterém hraje málo lidí a přitom tam makají na instancích, které nikde na freecku nejsou. Jsou to ocividne blazni do lineage asi.
GMko me naportilo a ukazovalo lokace 80+ kde jsem nikdy vubec nefarmil. Vsude se jeden jen hellbound a mas na low / mid rate maximalne dynasty a co dal. Tady uz maji udelane questy na vesper. Wordl bosse jako tiat a dokonce vlastni questy maji v cestine celkem jsem z toho nechapal a zase jsem zacal hrat lineage dava tomu uplne novej prostor no kazdopadne posudte sami.
http://forum.inkrestia.net/viewtopic.php?f=28&t=56


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Tue Dec 21, 2010 11:29 pm 
Duke
User avatar

Joined: Sat Feb 28, 2009 6:53 pm
Posts: 2838
Zajímavé.

//Interest_78%

_________________
ImageImage


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Wed Dec 22, 2010 4:51 am 
Vagabond

Joined: Tue Dec 21, 2010 5:59 pm
Posts: 4
Tak dneska jsme byl uz Seed off Destruction. 4 hodiny ve fullparty nekolikrat jsme umreli ale mazecc panove mazec tak dlouho jsem si dobre nezahral.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Wed Dec 22, 2010 7:48 pm 
Vagabond

Joined: Sat Jun 19, 2010 9:47 am
Posts: 6
Nic proti, na serveru sem nehrál, nic proti němu nemám, ale... minimálně SoD funguje na hodně serverech.. + Z těch screenu z tiata, vypadaj docela blbě, lidi v A/B grade na ratech 7x složej v jedný partě tiata? To je jako sranda ne? (zajímalo by mě v kolika se chodí takovej antik...)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Thu Dec 23, 2010 9:59 am 
Vagabond

Joined: Tue Dec 21, 2010 5:59 pm
Posts: 4
To je snad dle nastaveni serveru ne ? :)
Myslis ze Antik ma stejne staty na serveru kde hraje 50 lidi a kde 5000 lidi ? :)
To by to asi ty lidi za par mesicu nebavilo :-)
A mimochodem nevim co vis o Tiatovi a kolikrat jsi na nem byl, ale tiat sam o sobe neni vubec tezkej nejhorsi je s k nemu dostat. Zalezi na equipu na charech a na co je mezi zidli a klavesnici.
Ja chodim treba kamaloku 81 lvl sam s 5 petama.
A mozna bufny byly v Acku :-) ale minimalne jsou tam 3 lidi v Sku ;)
Mimochodem pokud fungnuje na hodne serverch prosim uved mi jeden cesky server, diky.
edit : tak tiat ma jeste o 3M hp vic nez ma mit dle PMfunu ;)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Thu Dec 23, 2010 12:35 pm 
Vagabond

Joined: Sat Jun 19, 2010 9:47 am
Posts: 6
Nejde o cesky servery, na cesky free scene toho hodne nejde... (navic kdo by vubec lez na cesky servery kdyz maj zivotnost max. pul roku...) Tiat ma o 3M vic HP nez pisou na pm funu jo? Jasny a jeste mi tu rikej, ze vsechny ty moby tam sou nastaveny dle toho uber pmfunu, nic proti ale davat tiata v jedny parte je blbost... podle me to proste kazi hru, to se na tom serveru rovnou muzete vykaslat na dyna a jit hned po vesperu...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Thu Dec 23, 2010 5:43 pm 
Vagabond

Joined: Tue Dec 21, 2010 5:59 pm
Posts: 4
To máš pravdu, že české servery stojí za hovno, proto je tu snaha mít českej server bez toho aniž by lidi dávali na OE dyna, protože nič jiného vlastně nemůžou získat a nebo si to vzali za donate či GM shopu. 8)
Tiat sám o sobě je jednoduchej, když se koukneš na videa na netu, tak se musí chodit ve 3 partách minimálně s Ali. Takže je pochopitelné, že je to teď nastavené jinak než na ofíku jest. Mobů, ale předním bylo dost v káždé z 15ti mísností které jsme 4 hodiny procházeli bylo vždy minimálně 40-50 mobů a bez BTB by se to dát opravdu nedalo. Na ofíku to chodí 3 party a vydají se rovnou 3 smery takže jim to tak trvá hoďku ve 3 partách. Jestli jsi něco četl z toho fóra co tam píše head gm tak víš, že projekt je založen na tom, že hráči mají utvářet hru.
Rozhodně se bavím a to jde u té hry nejvíc, nechci ve hře číst jiný jazyk než jiný nechci HR kde získám všechno hned. GM se snaží a dělají něco pro tu hru a to oceňuji, proto jsem dal na server na kterém hraju odkaz.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Thu Jan 06, 2011 7:28 am 
Vagabond

Joined: Wed Sep 08, 2010 12:37 am
Posts: 8
Projekt je to věru solidní na tu bídu co je na cz scéně, ale proč to nemělo před otevřením nějákou reklamu na forech a v průběhu nikde nic, dalo se sem dostat celkem hodně lidí... Na serveru jako tenhle se prostě nedá hrát s 50ti lidma nebo dá, ale je to o ničem, očekával bych trochu více iniciativy ze strany ink teamu. Nicméně web v anličtině, nebo přepnutí aspon na jiný jazyk, totálně utopený pro českou komunitu.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Mon Jan 24, 2011 7:44 am 
Vassal
User avatar

Joined: Mon Jan 24, 2011 7:40 am
Posts: 33
KittiesGoMah wrote:
Projekt je to věru solidní na tu bídu co je na cz scéně, ale proč to nemělo před otevřením nějákou reklamu na forech a v průběhu nikde nic, dalo se sem dostat celkem hodně lidí... Na serveru jako tenhle se prostě nedá hrát s 50ti lidma nebo dá, ale je to o ničem, očekával bych trochu více iniciativy ze strany ink teamu. Nicméně web v anličtině, nebo přepnutí aspon na jiný jazyk, totálně utopený pro českou komunitu.
Přesně tak, dneska server pouze pro českou komunitu nemá téměř šanci na úspěch + doporučuju přejít na Freyu pokud máte možnost sehnat alespoň trochu funckní :-)

_________________
http://l2servers.webnode.cz/ <===== The best czech fansite about Lineage II.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Fri Feb 04, 2011 3:14 pm 
Vagabond

Joined: Fri Feb 04, 2011 3:10 pm
Posts: 1
musim potvrdit ze je to skvely sever, dobre nastaveny, funkcni a je to presne ten server ktery kdyz notoricky hledac konecne objevi uz zustane :) bile svetlo na konci temneho tunelu ceske free sceny :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Sun Mar 06, 2011 12:00 pm 
Vagabond

Joined: Thu Feb 17, 2011 12:13 pm
Posts: 6
ThoRos wrote:
Nejde o cesky servery, na cesky free scene toho hodne nejde... (navic kdo by vubec lez na cesky servery kdyz maj zivotnost max. pul roku...) Tiat ma o 3M vic HP nez pisou na pm funu jo? Jasny a jeste mi tu rikej, ze vsechny ty moby tam sou nastaveny dle toho uber pmfunu, nic proti ale davat tiata v jedny parte je blbost... podle me to proste kazi hru, to se na tom serveru rovnou muzete vykaslat na dyna a jit hned po vesperu...



Tiat je boss kterej se zabijí tak 30 sec Ale horší je se k němu dostat... Tiat neni silnej a dá se v pohodě zabít v Ačkách!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Sun Mar 06, 2011 3:40 pm 
Vassal

Joined: Thu Aug 12, 2010 2:36 pm
Posts: 31
UrielCz wrote:
v káždé z 15ti mísností které jsme 4 hodiny procházeli bylo vždy minimálně 40-50 mobů a bez BTB by se to dát opravdu nedalo.

akoze nic proti, ale na tiata je max 120 minut, 130 ak sa nemylim, tak mi vysvetli, ako je mozne, ze ste tam boli 4 hodiny?

*edit.
tak neviem, odkedy ma lineage dakych world bossov a finalnych bosov, to ako zabijes beleta a server je ukonceny s tym, ze vas klan, ali je vitaz?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: REVOLUCE VE SVĚTE FREE LINEAGE SERVERŮ
PostPosted: Thu Mar 17, 2011 9:28 pm 
Vagabond

Joined: Fri Sep 17, 2010 7:59 am
Posts: 8
4 hodiny v sod a složit tiata v 1 pt :-DDD

1) SoD je na 90-120 minut
2) min. počet lidí pro vstup je 36, max 10 cch

Někdo tady pěkně krmí x)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy