Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: tyrant - gracia final - ajutor
PostPosted: Sun Jul 26, 2009 12:49 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 26, 2009 11:54 am
Posts: 8
salut,

am deschis un topic la Skills and Classes despre tyrant :

http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?t=6836

engleza mea nu e fenomenala, as fi recunoscator daca am putea comenta despre intrebarile puse de mine si despre ce o sa raspunda altii aici.

va multumesc


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Aug 10, 2009 4:00 am 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
Prietene nu ai cum sa ii dovedesti acest lucru adminului mai ales daca nu are habar despre cum stau treburile in Lineage . Am vazut ca joci CT 2 Final , pai unu la mana acel l2j este distrus ... nu am vazut nici un CT 1 , CT 1.5 / CT 2 / CT 2 Final decent pana acum , toate au niste bugs care au devenit clasice pentru mine . Sfatul meu este sa iti gasesti un Interlude l2off si macar sti ca joci pe ceva mai stabil si merge cat de cat sau poate chiar bine daca adminul si-a mai bagat nasul prin niste xmluri . In rest orice ti-as spune nu are relevanta dat fiind ca emulatorul serverului este praf .

Cheers !~


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Aug 16, 2009 1:33 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 26, 2009 11:54 am
Posts: 8
plm usor de zis greu de facut, singur nu ma mut, si astia sunt prea lenesi sa incepem iar de la 0, deci orice info imi poti da e de mare folos


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Oct 23, 2009 9:06 am 
Vagabond

Joined: Fri Oct 23, 2009 8:51 am
Posts: 2
Location: Romania
Salut,

Eu nu am jucat Gracia Final pana acum, dar am jucat tyrant de cand ma stiu.

1. Pana la Gracia final mergeau totemurile cu orice arma. Trebuia sa ai fist doar cand le activai. Din cate stiu si eu in Gracia nu mai merg.
2. Charge-urile influnteaza dmg pe hurricane/blaster/aoe, cu cat ai mai multe cu atat dai dmg mai mare pe acestea.
3. Skilurile care nu au nevoie de charges nu sunt influentate de acestea. De aici si diferenta de dmg. Au mai mare power dar nu beneficiaza de + de la charge.
4. Exemplu pt punctul 3.: Punch of Doom are power mai mare ca Hurricane dar da dmg mai mic - din cauza ca Hurricane are plusul de 7 ( 8 ) charge-uri. Daca vei lovi cu Hurricane cu doar 2 charge (cat ai nevoie pentru el) vei vedea ca dai dmg apropiat de PoD.
5. Nu te pot ajuta deoarece pe serverul pe care joc nu sunt implementate inca atributele.

Daca mai ai nevoie de informatii in general despre tyrant, imi poti da pm sau poti scrie aici.

O zi buna!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy