Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 08, 2008 7:16 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
No shit! Atunci de ce spuneai ca sts e prost anti mage? Pentru ca nu ai jucat in viata ta cu sts. Auzi, desteptule. Ia lasa-ma cu party-ul tau. Shaddow a zis clar ca 'sodomizatii' pot face cel mai mortal party INTRE RASELE LOR. Ce cauta in argumentul tau wc, bd si sws? De ce nu bagi 1 pp 1 bish si 7 HE? Pentru ca stiai ca nu ai nicio sansa.
Dar oare ce se intampla in wc + ee + bd + sws + 5 PR? Iti zic eu. MASACRU in clan war/ground level siege. In timp ce HE-ul se multumeste cu abilitatile lui de f1. Ai auzit de hex? Ai auzit de fatal counter? Ai auzit de evade shot? Nu. Pentru ca daca stiai ce crit da PR-ul buffed cu deadeye pe el si hex pe tine iti faceai cruce.

Si n-as zice ca th-ul e mai greu de jucat decat pw, sincer. Pw nu se bazeaza decat pe combo-urile normale, au grad de dificultate destul de ridicat, + slow pe care trebuie sa stii cum il dai. Problema intervine in faptul ca th-ul are intr-adevar trick + switch. Dar are si hp mare, lux pe care pw-ul nu il are.

Shaddow wrote:
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!

Este mai greu, crede-ma. Este cea mai complexa rasa human pentru ca fara experienta in trick si switch esti termina.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 08, 2008 7:50 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Icarus wrote:
No shit! Atunci de ce spuneai ca sts e prost anti mage? Pentru ca nu ai jucat in viata ta cu sts. Auzi, desteptule. Ia lasa-ma cu party-ul tau. Shaddow a zis clar ca 'sodomizatii' pot face cel mai mortal party INTRE RASELE LOR. Ce cauta in argumentul tau wc, bd si sws? De ce nu bagi 1 pp 1 bish si 7 HE? Pentru ca stiai ca nu ai nicio sansa.
Dar oare ce se intampla in wc + ee + bd + sws + 5 PR? Iti zic eu. MASACRU in clan war/ground level siege. In timp ce HE-ul se multumeste cu abilitatile lui de f1. Ai auzit de hex? Ai auzit de fatal counter? Ai auzit de evade shot? Nu. Pentru ca daca stiai ce crit da PR-ul buffed cu deadeye pe el si hex pe tine iti faceai cruce.

Si n-as zice ca th-ul e mai greu de jucat decat pw, sincer. Pw nu se bazeaza decat pe combo-urile normale, au grad de dificultate destul de ridicat, + slow pe care trebuie sa stii * il dai. Problema intervine in faptul ca th-ul are intr-adevar trick + switch. Dar are si hp mare, lux pe care pw-ul nu il are.

Shaddow wrote:
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!

Este mai greu, crede-ma. Este cea mai complexa rasa human pentru ca fara experienta in trick si switch esti termina.


ia zimi si mie unde am zis k sh nu e bun anti mage??? serverul era interlude si era intradevar dificil sa bati necro cu transfer pain....necro fiind atunci cel mai bun anti mage dupa parerea mea

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 9:49 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
Aha...deci sa inteleg ca vorbesti din AMINTIRI !
Huh...StS noblese.. :lol: Si crafterul cu care fac soate il am noblese :lol:
Mare scofala sa faci un quest!
Pai cate cronici au trecut de atunci??? Kamael...Helbound...Gracia...
Asa pot spune si io....gladiatorul e cel mai varza char....daca vorbesc despre gladul de acum 3 ani ...
Ce pt e ala ????Ala e pt de siege din HUMAN RACE???? Am scris clar...pt facut de mine este format "DOAR DIN CLASA SODOMIZATILOR ".
Am dat exemplu acel pt ptr ca vorbeam de SH si nu de arcasi !
Vino tu cu 3 necro bufati de clasa ta(pp) si mai discutam . Ar fi bine sa ai si vreo 15 cardinali dupa tine.
Ce cauta sodomizati la tine in pt ???Bufeaza cei 5 HE(ca tot vrei tu arcasi) cu un PP si vino sa-mi rupi mie pt-ul de SH ! :lol: :lol: Este ca nu poti avea un pt bun fara ei nu ???Cred si eu !Daca citeai ..io am specificat clar...doar rasele lor!!!
Repet - Invata sa citesti si apoi sa vorbesti !!!

@Icarus
Posibil...nu zic nu....cand am jucat si eu TH...aveam deja ceva experienta :lol: (un AW 79(subclasa) si un PW 79 pe x7 ....)

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 1:23 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
nu traiesc din amintiri wipe-ul a fost acu o luna....momentan joc gracia ...acu o sa zici k cronica e prea avansata? si pe main sunt Archmage dar imi iau bataie de la sh dak nu prind eu critical de la inceput ca sa iti laud DE tai care sunt singura clasa de DE pe care e foarte greu sa o bat cu sorcu meu....am pus clase in party-ul meu si de de elfi orci k am vazut k si tu pusesei un ee la tine in pt...oricum pt-ul lui tot slab ramane si il pot bate cu urmatoarea formula... 1 pp warlock 5 he 1 glad 1 bishop..si dak bateti makr ppul sunteti tari...iti zic eu humani sunt singurii care pot forma un pt mortal deaorece au singurul healer din joc cu mass resurection un buffer complex arcasi cu damage si hp mare si atotputernicul Glad

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 1:28 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
k tot vorbeai de trait din amintiri icarus e cel care tot afirma k a jucat pe oficial si are caracter high lvl cu subclasa....si ca sa stii si tu nu e chiar asa usor sa devii noble

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 1:36 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
nonelikeme wrote:
Shaddow wrote:
@nonelikeme
1-Se vede ca n-ai jucat Sh in viata ta...ai postat aiurea..surender vortex.huricane si death spike????? :lol: esti sigur????
2-necro e floare la ureche pentru un sh care stie sa joace ....gladi...pffff....
asta chiar ca e complicat de jucat :lol:
3 - nu am vazut si io skilele * afirmi tu...am jucat cu fiecare clasa in parte(in afara de TK si PK am jucat cu toti) ; m-am oprit la ceea ce mi s-a potrivit mie mai bine ;
4 - da orcii sunt mult mai greu de jucat....pentru ca trebuie sa stii cand si * sa activezi sau sa folosesti skilele (care sunt o gramada) si orcul devine bun numai cand are hp-ul scazut. Tu vrei sa-mi spui ca un OL este mai simplu de jucat decat un gladi sa zicem???
5. Sodomizatii de elfi * le spui tu sunt singurii care pot forma un party mortal doar din clasele lor (pt pe care-l folosesc aproape mereu cand mergem la PVP sau siege - 3 SH ;1 SK ;1 AW ;1 BD ;1SE si un EE )Ei bine cu sodomizatii astia poti face minuni daca fiecare stie sa-si foloseasca charul.
6.Daca n-ai jucat decat necro si gladi ...taci si nu mai analiza alte rase!
Si da ...sunt unul dintre frustratii care a jucat aproape 1 an cu Necro..stiu ce poate sa faca.n-am spus ca nu e bun..ci doar ca este mult mai usor de jucat(mai mult hp ,un summon bun +transfer pain +skile super bune).De-aia am spus ca e mai usor de jucat cu necro decat cu SH.
Acelasi lucru despre toti humanii....n-am spus ca sunt prosti ci doar mult mai usor de jucat cu ei. Invata sa citesti si apoi sa vorbesti!

@Icarus
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!


eu am STS noblese (adik am avut inainte de wipe pe frienz) si stiu pe ce skile se bazeaza m-am si plictisit de SH.....pai ala e party mortal 3sh sk aw bd se si ee? hai sa iit zic eu un pt mortal sws/bd/warlock/Cover/bishop 4 HE ...1 arrow pt fiecare dintru sh tai...se vede k nu le ai cu mass pvp.....CE tie tyrant ce tie Glad??? da OL e un cracter complex greu de jucat dar nu vii si imi spui k gladu e f1 f2 f3 si tyrant-ul e greu de jucat......aw da e si el complex si greu de jucat dar TH e mai greu de jucat dekt un pw credema

th mai greu de jucat decat pw sau aw ????
asta e ultima
de cand o clasa care nu are nici un fel de debuff ( inafara de sand bomb si trick/switch ) e mai greu de jucat decat una cu debuff
mah rog crezi ce vrei
da un party de arcasi pune in cur un party de nukeri dar teas sfatuii sa inlocuiesti HE cu PR atunci e chiar 1 crit = +1 la pvp/pk
ah si vezi ca PR > HE la farm cu un profet langa el


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 1:57 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
nonelikeme wrote:
k tot vorbeai de trait din amintiri icarus e cel care tot afirma k a jucat pe oficial si are caracter high lvl cu subclasa....si ca sa stii si tu nu e chiar asa usor sa devii noble


Am scris clar....vorbesti din amintiri (nu traiesti)...si ma refeream la cronica despre care vorbeai (Interlude)...ca la o cronica mai veche care a suferit multe modificari.
Eu vorbesc de pt 3 de magi...tu imi aduci o armata de HE.Maine imi spui ca vii cu jumate de server.Ce draq!Vorbeam de necro vs Sh....daca necro e mai bun...de ce vii cu 5 HE :shock: ???? Am bagat un ee ptr ca face parte din clasa elfilor. Elfi si dark elfi =cam acelasi lucru (DE fiind elfi ce au fost izgoniti de ai lor ptr practica magiei negre) =hp aproape identic...statusuri asemanatoare. Oricum nu am exagerat aducand orci sau ES sau SWS sau mai stiu io ce ....
Ce draq mai omule.Ce pp visezi??? Bishopul cade primu ...nu joc de ieri mai baiatule...si "atotputernicul gladi" ce draq cauta ala in pt??? :shock: E la numar si el??? Sk-ul meu are un rol...este un foarte bun targheter...spameaza hate si agresion...si cate face n-ai idee....si ee-ul are grija de el in special.
Plus ca jucam dupa principiul "all my target ".Esti luat in tinta...esti "to village"....nu apuci sa schitezi nimic...nici de bsoe n-ai timp.
Da bishopul e bun...dar un ee face treaba buna sa stii...mai ales ptr magi cand nu are rost sa pierd un loc in pt ptr un bishop.EE-ul are si heal bun si POW si resist shock...e perfect ptr magi...ca sa nu mai spun de pt recall !Plus ca SH are si vamp. si isi mai echilibreaza si singur hp-ul.
Iti multumesc ca mi-ai spus ca nu e usor sa devii nobless.Chiar nu stiam asta...io pot schimba subclasele asa cum vreau io fara quest...hai mai...sa fim seriosi...cat de greu e????Faci un quest si gata....mare scofala!!!
Stiu questul asta pe dinafara...l-am facut de o gramada de ori...si nu e greu deloc ca doar nu-l dai pe Barakiel singur !

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 4:27 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Shaddow wrote:
nonelikeme wrote:
k tot vorbeai de trait din amintiri icarus e cel care tot afirma k a jucat pe oficial si are caracter high lvl cu subclasa....si ca sa stii si tu nu e chiar asa usor sa devii noble


Am scris clar....vorbesti din amintiri (nu traiesti)...si ma refeream la cronica despre care vorbeai (Interlude)...ca la o cronica mai veche care a suferit multe modificari.
Eu vorbesc de pt 3 de magi...tu imi aduci o armata de HE.Maine imi spui ca vii cu jumate de server.Ce draq!Vorbeam de necro vs Sh....daca necro e mai bun...de ce vii cu 5 HE :shock: ???? Am bagat un ee ptr ca face parte din clasa elfilor. Elfi si dark elfi =cam acelasi lucru (DE fiind elfi ce au fost izgoniti de ai lor ptr practica magiei negre) =hp aproape identic...statusuri asemanatoare. Oricum nu am exagerat aducand orci sau ES sau SWS sau mai stiu io ce ....
Ce draq mai omule.Ce pp visezi??? Bishopul cade primu ...nu joc de ieri mai baiatule...si "atotputernicul gladi" ce draq cauta ala in pt??? :shock: E la numar si el??? Sk-ul meu are un rol...este un foarte bun targheter...spameaza hate si agresion...si cate face n-ai idee....si ee-ul are grija de el in special.
Plus ca jucam dupa principiul "all my target ".Esti luat in tinta...esti "to village"....nu apuci sa schitezi nimic...nici de bsoe n-ai timp.
Da bishopul e bun...dar un ee face treaba buna sa stii...mai ales ptr magi cand nu are rost sa pierd un loc in pt ptr un bishop.EE-ul are si heal bun si POW si resist shock...e perfect ptr magi...ca sa nu mai spun de pt recall !Plus ca SH are si vamp. si isi mai echilibreaza si singur hp-ul.
Iti multumesc ca mi-ai spus ca nu e usor sa devii nobless.Chiar nu stiam asta...io pot schimba subclasele asa * vreau io fara quest...hai mai...sa fim seriosi...cat de greu e????Faci un quest si gata....mare scofala!!!
Stiu questul asta pe dinafara...l-am facut de o gramada de ori...si nu e greu deloc ca doar nu-l dai pe Barakiel singur ![/quote

pai tu ai 3 sh k damage dealeri....dak toti arcasi mei dau assist inseamna o sageata pt fiecare deci pt tau pik imiediat nu ma mai bate la cap k nu faci nici o branza cu sh la mass pvp...da dupa ce ai facut cele 2 queste pt subclasa primul fiind in opinia mea unul greu iti poti adauga/schimba subclasa fara nici un quest...daca tu considera ca e usor sa farmezi 500 mss/10 blood root si celelalte cacaturi atunci nah sunt de acord cu tine k e usor q de noblese dar mai intai ai de facut q de subclasa care e foarte greu dak nu ai un clan bun

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 4:34 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Sekkurel wrote:
nonelikeme wrote:
Shaddow wrote:
@nonelikeme
1-Se vede ca n-ai jucat Sh in viata ta...ai postat aiurea..surender vortex.huricane si death spike????? :lol: esti sigur????
2-necro e floare la ureche pentru un sh care stie sa joace ....gladi...pffff....
asta chiar ca e complicat de jucat :lol:
3 - nu am vazut si io skilele * afirmi tu...am jucat cu fiecare clasa in parte(in afara de TK si PK am jucat cu toti) ; m-am oprit la ceea ce mi s-a potrivit mie mai bine ;
4 - da orcii sunt mult mai greu de jucat....pentru ca trebuie sa stii cand si * sa activezi sau sa folosesti skilele (care sunt o gramada) si orcul devine bun numai cand are hp-ul scazut. Tu vrei sa-mi spui ca un OL este mai simplu de jucat decat un gladi sa zicem???
5. Sodomizatii de elfi * le spui tu sunt singurii care pot forma un party mortal doar din clasele lor (pt pe care-l folosesc aproape mereu cand mergem la PVP sau siege - 3 SH ;1 SK ;1 AW ;1 BD ;1SE si un EE )Ei bine cu sodomizatii astia poti face minuni daca fiecare stie sa-si foloseasca charul.
6.Daca n-ai jucat decat necro si gladi ...taci si nu mai analiza alte rase!
Si da ...sunt unul dintre frustratii care a jucat aproape 1 an cu Necro..stiu ce poate sa faca.n-am spus ca nu e bun..ci doar ca este mult mai usor de jucat(mai mult hp ,un summon bun +transfer pain +skile super bune).De-aia am spus ca e mai usor de jucat cu necro decat cu SH.
Acelasi lucru despre toti humanii....n-am spus ca sunt prosti ci doar mult mai usor de jucat cu ei. Invata sa citesti si apoi sa vorbesti!

@Icarus
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!


eu am STS noblese (adik am avut inainte de wipe pe frienz) si stiu pe ce skile se bazeaza m-am si plictisit de SH.....pai ala e party mortal 3sh sk aw bd se si ee? hai sa iit zic eu un pt mortal sws/bd/warlock/Cover/bishop 4 HE ...1 arrow pt fiecare dintru sh tai...se vede k nu le ai cu mass pvp.....CE tie tyrant ce tie Glad??? da OL e un cracter complex greu de jucat dar nu vii si imi spui k gladu e f1 f2 f3 si tyrant-ul e greu de jucat......aw da e si el complex si greu de jucat dar TH e mai greu de jucat dekt un pw credema

th mai greu de jucat decat pw sau aw ????
asta e ultima
de cand o clasa care nu are nici un fel de debuff ( inafara de sand bomb si trick/switch ) e mai greu de jucat decat una cu debuff
mah rog crezi ce vrei
da un party de arcasi pune in cur un party de nukeri dar teas sfatuii sa inlocuiesti HE cu PR atunci e chiar 1 crit = +1 la pvp/pk
ah si vezi ca PR > HE la farm cu un profet langa el


ti se blocheaza creierul k ai 2 debufe in plus si e ,,grele tare" ? cu th e mai greu de jucat decat pw pt k tre sa fii maestru in trick/switch k sa ajungi in spatele inamicul sa-i lansezi un bs pt k el nu are 100% blow land rate...o iei si tu cu pr>he la farm knd noi vorbeam strict de pvp...n-am dc sa inlocuiesc he cu pr k diferenta mare la damage nu e iar he rezista mai mult vs nuker

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 5:54 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
nonelikeme wrote:
nu ma mai bate la cap k nu faci nici o branza cu sh la mass pvp...

Ai vazut vreodata un StS buffat de BD/SE/EE ???? Are casting speed urias si un dmg enorm.Plus emp echo....dureaza 1 sec sa castez hurricane si death spike ...esti 2 hits sau 1 crit...fara surender fara vortex...fara slug.Ai auzit vreodata de Tempest...da nu e un skill bazat..dar buffat bine vezi si tu ce dmg face intr-un pt. Ai vazut vreodata Cyclone castat la un siege??? De aura flash ai auzit???Pun pariu ca nu...vino aproape de un SH si o sa vezi ce face ...dar ai dreptate tu....e varza...adevarul e ca nu e bun de nimic....cine draq mai joaca SH in ziua de azi...o sa-mi sterg charul chiar azi...ca nu face nici-o branza :lol:
Dupa cum vezi...sunt mai mult de 3 skile care le-ai spus tu(si daca vrei iti mai spun si altele ) si mai zici ca ai StS nobless...mare scofala sa fii un farmer!
M-am lamurit.....esti pafff
Sa traiasca HE-ul ,TH-ul si Necro !!!

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 6:40 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Si glad. :)

nonelikeme wrote:
k tot vorbeai de trait din amintiri icarus e cel care tot afirma k a jucat pe oficial si are caracter high lvl cu subclasa....si ca sa stii si tu nu e chiar asa usor sa devii noble

Hm? Am bagat eu charul meu de pe retail in discutie? Nu.

Apropo. Frienz este un lolserver. Uita-te la fury si roxy.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 7:51 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2008 9:09 am
Posts: 32
Location: Romania, Bucharest
Fratilor, daca Icarus joaca pe retail stie despre ce vorbeste...sa va vad pe voi dupa lvl 62 de unde scoateti fiecare buffer sa va bufeze la max (sa aveti 1 sec cast la hurricane si sa dea doar 2 buc e aproape imposibil :|)
Pe serverere gen Retail se joaca Lineage 2 adevarat nu pe x10000 unde te joci cu putza in tarana si faci 85 (sau iti cade tot setu dinasty + dinasty weapon la primu gremlin)
Mai intai jucati Lineage 2 pe bune si abea apoi discutati sa vedeti diferenta.
+++Incercati sa comparati caractere nebufate cand vreti sa vedeti care este mai bun+++
(ca daca da un cutitar numai lethal nu se pune nici masa cu el)

_________________
http://www.l2mmorpg.com/


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 8:21 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Shaddow wrote:
nonelikeme wrote:
nu ma mai bate la cap k nu faci nici o branza cu sh la mass pvp...

Ai vazut vreodata un StS buffat de BD/SE/EE ???? Are casting speed urias si un dmg enorm.Plus emp echo....dureaza 1 sec sa castez hurricane si death spike ...esti 2 hits sau 1 crit...fara surender fara vortex...fara slug.Ai auzit vreodata de Tempest...da nu e un skill bazat..dar buffat bine vezi si tu ce dmg face intr-un pt. Ai vazut vreodata Cyclone castat la un siege??? De aura flash ai auzit???Pun pariu ca nu...vino aproape de un SH si o sa vezi ce face ...dar ai dreptate tu....e varza...adevarul e ca nu e bun de nimic....cine draq mai joaca SH in ziua de azi...o sa-mi sterg charul chiar azi...ca nu face nici-o branza :lol:
Dupa * vezi...sunt mai mult de 3 skile care le-ai spus tu(si daca vrei iti mai spun si altele ) si mai zici ca ai StS nobless...mare scofala sa fii un farmer!
M-am lamurit.....esti pafff
Sa traiasca HE-ul ,TH-ul si Necro !!!


da sunt paffff....eu lam si laudat pe sh dar vad k esti chior ori tu u citsti tot postu i anticipezi doar...gladul care e cel mai bun caracter 1 vs 1 toti il criticati k e prea imba acum k sh e imba nu mai comentati nimic

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 8:25 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Icarus wrote:
Si glad. :)

nonelikeme wrote:
k tot vorbeai de trait din amintiri icarus e cel care tot afirma k a jucat pe oficial si are caracter high lvl cu subclasa....si ca sa stii si tu nu e chiar asa usor sa devii noble

Hm? Am bagat eu charul meu de pe retail in discutie? Nu.

Apropo. Frienz este un lolserver. Uita-te la fury si roxy.


da mah e un lolserver...fury e cel mai bun pvp server din lume iar roxxy ar fi cel mai populat dak si-ar permite sa sustina mai multi utilizatori...ai dreptate e un lolserver

@ am uitat sa zic k nici nu se compara cu fusion....adik fusionu e cel mai bun server care l-a avut vreodata europa cu cazia asta mai invatati si voi ceva pvp

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 8:27 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Glad 1v1? Haha. Pui pariu ca daca imi dai un glad in mana la siege si intru in zerg omor cel putin 2-3 inainte sa mor si eu? Ala e pvp? Nu, e imbalancement.

1. remove sonic barrier.
2. remove sonic move. Adica ii dai gladului dash in timp ce aw si pw nu il au, pai scuza-ma dar aia sunt daggeri.
3. Nerf cp. E prea MARE! Nici macar nu are pasiva de cp, ncsoft au bagat cp-ul in formula de gain a clasei, ceea ce este foarte deranjant.

Adica wait. Glad e pt pvp? Pai stai asa, o clasa de pvp inseamna adaptata pentru toate situatiile? Ncsoft greierasi la ureche. Adica ba, inteleg ca e DUELIST, self-explanatory. Dar omule fa-l walking dps, nu running dps. Serios, are dps foarte mare iar un light user nu are mai nicio sansa vs el. Deci, va incerca sa FUGA, unde acest light user exceleaza, dar nuu, gladul are sonic move. Sure.

Iar 10 secunde invul mi se pare cea mai aiurea chestie posibila, si pe duelist si pe tyrant.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy