Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: sfaturi gladi
PostPosted: Wed Jun 23, 2010 10:49 pm 
Vassal

Joined: Tue Nov 24, 2009 9:30 am
Posts: 23
salut.de curand am inceput ptr prima data un character gladiator.Am lvl 79 pe el,cu IC set(serveru e x7) si tallum*dle +4(cu earth lvl 4)..IC setu nu este inca desigiliat complet,astept pana luni sa spawneze bs...dar problema e ca nu am mai jucat niciodata cu un gladiator :).Am subclasa lvl 56 un destroyer...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: sfaturi gladi
PostPosted: Sat Jun 26, 2010 1:49 am 
Marquis

Joined: Sun May 11, 2008 8:04 am
Posts: 1726
- incearca sati pui macar +1 pe skille pe ce element ai pe arma (earth)

- destro 75+ (pentru haste de la sub). Ai mai putea adauga Celestial (wc/bd/sws...), UD (tank) , spirit (summoner), sau oricare alta (depinde ce sub faci).

- totdeauna incearca sa faci lvl in zone unde poti folosi self-buffele alea ceti da + p atk la anumite tipuri de mobi.

- daca mergi mai mult solo (+bufferi) fati un great wolf , da foarte mare dmg cu o arma cceptabila.

- pentru pvp , esti un mare dd , datorita puterii ce o detii pe skille (insa termini mp repede, tre sa ajungi langa enemy sai dai dmg bun). Depinde cum joci u , insa eu pe glad ma bazez foarte mult sa rezist (mult hp,cp si p.def/m.def + CP pots - clicker)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: sfaturi gladi
PostPosted: Sat Jun 26, 2010 1:48 pm 
Vassal

Joined: Tue Nov 24, 2009 9:30 am
Posts: 23
Am toate skilele +1 earth deja,o sa fac lvl si la destro...si deobicei ma duc cu wc si dancer(amandoi ai mei),dar o sa vad ce fac si cu great wolf..cred ca o sa incep..


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy