Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: usi "secrete"
PostPosted: Mon Sep 03, 2007 12:05 am 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
stie careva ce se afla dupa usile din garden of eva ? sunt niste usi jos la doll masters si garden guard leaders (la enria si asofe pe scurt) care arata ca niste pereti si nu stiu ce e dupa ele ca nu am th ca ma gandesc ca numai ala le poate deschide.am incercat cu chei normale si nu merge


Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: usi "secrete"
PostPosted: Mon Sep 03, 2007 12:45 am 
Vagabond

Joined: Mon Sep 03, 2007 12:41 am
Posts: 2
SirAdrian wrote:
stie careva ce se afla dupa usile din garden of eva ? sunt niste usi jos la doll masters si garden guard leaders (la enria si asofe pe scurt) care arata ca niste pereti si nu stiu ce e dupa ele ca nu am th ca ma gandesc ca numai ala le poate deschide.am incercat cu chei normale si nu merge

Nush ce te intereseaza asa tare probabil joci pe un server low rate si te duci dupa materiale dar eu joc pe unu high si am sa ma duc ,o sa postez aici si iti spun atunci


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 03, 2007 9:41 am 
Vagabond
User avatar

Joined: Thu Aug 30, 2007 10:38 am
Posts: 7
sunt niste rb...cel putin pe c3 asa era..intram printr-un bug acolo...


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 03, 2007 9:43 am 
Vagabond

Joined: Mon Sep 03, 2007 9:40 am
Posts: 1
Din cate stiu eu ... acolo sunt 2 usi si in spatele fiecarei usi este cate un RB.... nu sunt sigur daca trebuie un TH neaparat ... daca nu ma insel se deschid la un interval anume de timp, exact ca peretii de apa din GOE


Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Sep 05, 2007 4:09 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
da...am aflat ca se deschis la un anumit interval (dracu stie care) si sunt niste raizi de 61 care dau dropuri de B-grade.
Ynky wrote:
Adrian, am vazut ca te interesa ce e in garden of eva dupa usi si topicul e inchis.Usile se deschid periodic, tre sa astepti langa ele:( .
Intri pe prima usa, o sa gasesti mobi mai mari.Fiecare etaj are usi si cand se deschid cobori din ce in ce mai mult, la mobi mai mari (dc vrei) si intr-adevar la unele etaje sunt si RB, dar sunt si foarte multi mobi agresivi cu cat cobori.Dc vrei sa mergi cu spoilerul(pentru materiale) iti recomand party dc vrei sa cobori mai mult, pentru ca desi mobii s-ar putea sa-i vezi cu albastrui ai toate sansele sa mori(sar multi)

Nu conteaza pe ce usa intri, toate te duc la acelasi etaj.Eu cand am fost am gasit rb la ultimul nivel, dar e posibil sa mai fie si altii, dar atunci sa fi fost morti :)

stiu ce e in garden of eva :)
si stiu cum se ajunge,ce da la spoil etc. eu intrebam doar de usile de jos de tot de la doll masters si garden guards dar am aflat
mersi totusi de raspuns :)

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy