Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Asterios
PostPosted: Mon Aug 16, 2021 6:35 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Някой за Asterios x1?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Fri Aug 27, 2021 10:17 am 
Vagabond

Joined: Fri Mar 21, 2014 4:11 pm
Posts: 17
Location: Bulgaria,Rousse
Руски сървър,където ще има бот и рмт. Ше има висок онлайн,но ще умре за месец два макс. Аз лично играя на hellforge и ми харесва доста.

_________________
Always ready for pvp!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Aug 28, 2021 2:15 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Zmeq7 wrote:
Руски сървър,където ще има бот и рмт. Ше има висок онлайн,но ще умре за месец два макс. Аз лично играя на hellforge и ми харесва доста.

Бот на Астериос? Не съм чувал досега но щом казваш. За умирането за два месеца... Старият им сървър е x5 на повече от 15 години е и в момента има 6 786 човечета вътре. При позволен само един бокс (за вторият се плаща с такса отделна от премиума и много малко хора го правят). Досега по два пъти годишно пускат x7 и после го вливат в x5. На последният x7 не участвах но на предният бяха минали 14к. И като пуснат x7 живее 4 месеца петият е на изпарения. Този път вместо x7 пускат x1 без право на бокс (по точно се плаща за втори прозорец с такса както писах отделна от премиума). И да умре за два месеца? Колко левела ще са направили и с 10% наказание при смърт за тия два месеца? Колко онлайн има в момента сървърчето ти? Като започне Астериоса ще ти кажа с колко е стартирал. Ще пиша и колко са на края на вторият месец. Вероятно и след година ще има повече онлайн в сравнение с hellforge. При положение, че на hellforge имаш право на бокс а на Астериос НЕ. Старият им x1 е живял 11 години доколкото знам.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Aug 28, 2021 4:04 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Упс объркал съм се. Hellforge няма бокс.
Players Max last week:: 481 ..... МУХАХАХАХАХАХА. Увеличават ли се или намалят маймуните?

Случаите които нарекох "на изпарения" вероятно са с повече живот от тоя Hellforge.


Last edited by overlord_4 on Sat Aug 28, 2021 4:30 pm, edited 2 times in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Aug 28, 2021 4:11 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
896 човека на втори ден от бета. Вчера на старта бяха 2к. И това е само бета.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Sep 04, 2021 10:28 am 
Vagabond

Joined: Fri Oct 12, 2018 8:21 pm
Posts: 2
Сам ли почваш?
Аз съм соло, сигурно ще двигам пони понеже ще е трудно соло спс след 40. Прати едно съобщение на лично или тук с ник или нещо.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Sep 04, 2021 1:32 pm 
Count

Joined: Wed Mar 24, 2021 3:59 pm
Posts: 772
XOPOWO, WHAT IN THE NAME OF JESUS CHRIST ARE U GUYS TALKING ABOUT? ^^


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Sep 04, 2021 5:14 pm 
Vagabond

Joined: Fri Mar 21, 2014 4:11 pm
Posts: 17
Location: Bulgaria,Rousse
overlord_4 wrote:
896 човека на втори ден от бета. Вчера на старта бяха 2к. И това е само бета.

Нека да има ако иска и 30к.Такива сървъри съм играл,когато не си бил раждан.От опит ти казвам,че над половината са платени да го играят, и ще се махнат когато друг голям сървър отвори(примерно валхала).Колкото до другото,"сървърчето" не е мое а играя там и ми харесва.Не знам какъв ти е проблема,но аз си дадох мнението,а ти нападаш все едно ти плащат да го рекламираш.

_________________
Always ready for pvp!


Last edited by Zmeq7 on Sat Sep 04, 2021 5:18 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Sep 04, 2021 5:15 pm 
Vagabond

Joined: Fri Mar 21, 2014 4:11 pm
Posts: 17
Location: Bulgaria,Rousse
spoilez wrote:
XOPOWO, WHAT IN THE NAME OF JESUS CHRIST ARE U GUYS TALKING ABOUT? ^^

This chat is not for unemployment monkeys like u fackin moron

_________________
Always ready for pvp!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sat Sep 04, 2021 5:52 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Zmeq7 wrote:
overlord_4 wrote:
896 човека на втори ден от бета. Вчера на старта бяха 2к. И това е само бета.

Нека да има ако иска и 30к.Такива сървъри съм играл,когато не си бил раждан.От опит ти казвам,че над половината са платени да го играят, и ще се махнат когато друг голям сървър отвори(примерно валхала).Колкото до другото,"сървърчето" не е мое а играя там и ми харесва.Не знам какъв ти е проблема,но аз си дадох мнението,а ти нападаш все едно ти плащат да го рекламираш.


На 43 години съм. Помисли си пак какво си играл преди да съм се родил. Сървърът x5 на Asterios е на 15 години. Колко пъти е бил отварян и затварян през тия години Валхала та Астериос още го бие и в класациите и в хората онлайн? А и PRIME (новият x1) има 10 846 идиота на 40 минути от старта. С колко стартира ХелИдиотес?

ПП: Не рекламирам а отговарям на заяждането. Нищо лошо, че си казваш мнението но е грешно.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Sun Sep 05, 2021 4:12 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Zmeq7 wrote:
Нека да има ако иска и 30к.



Ами не не са 30к но почти наполовина 14 518 в момента. На доста хора трябва да са платили. Каква цифра дават? Все пак и аз съм от тия дет са онлайн. ХелИдиотес колко маймунки има в момента?


ПП: Очаквам инфо за сървърите на които си играл преди 1978.
Изобщо някога играл ли си на сървър с 10к+
Много удобно смени от великият Hellforge на Valhalla :D
И Valhalla има стартиран сървър от 27 август. Не е много отдавна, но май не попречи на Asterios.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Wed Sep 22, 2021 5:23 pm 
Forum Troll
User avatar

Joined: Sun Mar 02, 2008 4:40 pm
Posts: 12869
Zmeq7 wrote:
overlord_4 wrote:
896 човека на втори ден от бета. Вчера на старта бяха 2к. И това е само бета.

Нека да има ако иска и 30к.Такива сървъри съм играл,когато не си бил раждан.От опит ти казвам,че над половината са платени да го играят, и ще се махнат когато друг голям сървър отвори(примерно валхала).Колкото до другото,"сървърчето" не е мое а играя там и ми харесва.Не знам какъв ти е проблема,но аз си дадох мнението,а ти нападаш все едно ти плащат да го рекламираш.

Такива сървъри съм играл,когато не си бил раждан.
яко арогантност на някой мишок на средна възраст с доста комплекси и малка пишчица

От опит ти казвам,че над половината са платени да го играят
ти адекватен ли си изобщо? искаш да кажеш, че сървъра плаща на хиляди хора да играят
то е все едно да си направя магазин и да давам освен покупките, че и пари от горе на купувачите
спирай амфетките

когато друг голям сървър отвори(примерно валхала
ти май си от онея полуграмотните дето си знаят 1 и го повтарят като латерна, ква валхала кви 5 лева с тая бъгава джава шитня дето се РМТ яко и уайп през 2-3 месеца... нито уцели с рейтовете да сравняваш, нито с идеята на проекта

.Колкото до другото,"сървърчето" не е мое а играя там и ми харесва.
харесва ти щото има 200 онлайн с дуалбоксовете и за такава мишка като тебе е супер да си пуца животинки и да се прави на много разбиращ


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Asterios
PostPosted: Thu Nov 04, 2021 7:44 pm 
Vagabond

Joined: Sun Jul 04, 2010 10:14 am
Posts: 10
Zmeq7 wrote:
Руски сървър,където ще има бот и рмт. Ше има висок онлайн,но ще умре за месец два макс. Аз лично играя на hellforge и ми харесва доста.


Та ква стана тя? Астериос щеше да умира за месец два? 12 709 има онлайн в момента и сървърът навърши два месеца. А колко има знаменитият hellforge? То май ги е срам вече и да го покажат:) А какво стана със сървърите съществували преди да се родя?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy