Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: [L2 OFF] L2 e-GLOBAL MID x25 - start 7.01.2017
PostPosted: Thu Dec 15, 2016 4:01 am 
Vagabond

Joined: Thu Dec 15, 2016 3:57 am
Posts: 1
Witam.
Nazywam się Paweł. Gram w Lineage II od 2003 roku. Zaczynałem w kronice C1, na greckim serwerze Noobwars. Jestem tutaj, by zebrać moją, własną ekipę, która będzie niezależnym constem, ale także const ten będziemy mogli podłączyć do mojego klanu macierzystego, z którym gram od początku. Chciałbym jednak, aby w przyszłości, mój const był niezależny. Mój klan grał głównie na LOW Rate serwerach, lecz ok. 7 stycznia zaplanowaliśmy rozrywkę PvP na MID Rate serwie x25.
Chciałbym zebrać niezależną, ogarniętą ekipę ludzi, którzy potrafią grać w L2 i widzą w tej grze fun i pasję. Dodam też, że chętnie poznam tych ludzi i skłonny jestem zaplanować jakiś melanż i poznanie się w realu. Zależy mi na osobach sumiennych, konsekwentnych, grających ze mną do końca pomimo jakichkolwiek przeciwności – a więc lojalnych. Dobrze by było, aby chętni do mojego consta, byli osobami z doświadczeniem i wiedzieli co do czego. Ja i mój klan, gramy głównie na serwerach Interlude i wielokrotnie odnosiliśmy sukcesy, nie tylko w zwycięstwach w licznych mass PvP ale i również „ownowaniu” serwerów. Często zmagaliśmy się z liczną konkurencją w postaci „ruskich zergów”, „hax nolajfów” itp. Wstępnie myślę o tzw ARCHER BUILD, ale wiele możemy wspólnie przedyskutować i ustalić. Liczę na ludzi, którym mogę zaufać i na nich polegać. Zechcę też spotkać się z Wami w realu i poznać Was. Nie ukrywam, że najlepiej byłoby, aby członkowie mojego consta mieszkali w Polsce, a najlepiej w województwie lubelskim, ale nie odrzucam nikogo. Każdy z chętnych, jest mile widziany. Jeżeli okazałoby się, że chętnych jest znacznie więcej, zawsze można złożyć 2 consty. Liczę na pozytywne przyjęcie mojej propozycji.
Każdy kto na pisze na: vonhageen2@wp.pl otrzyma namiar na moje forum, a tam wypełni krótką ankietę a na forum, po akceptacji, namiar na komunikator TS. W chwili obecnej nie ustaliłem jeszcze listy klas. Najpierw przeanalizuję listę chętnych i ich zapał. Klasy jakimi będziemy grali, możemy ustalić wspólnie. Zależy mi na zgranej ekipie fajnych ludzi. Nie musicie być nolajferami. Jedyne, twarde wymagania to wiek: 18+. Serdecznie zapraszam do współpracy i wspólnej zabawy.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Advertisement | Cookies policy