Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sat Jul 23, 2011 1:07 pm 
Vagabond

Joined: Sat Jul 23, 2011 12:37 pm
Posts: 4
Witam, widziałem wątek poniżej że ktoś poszukiwał serwera, ale nie zależy mi na serwerze który stoi nie wiadomo jak długo, tylko coś co wystartowało max kilka dni temu lub startuje w przeciągu najbliższego tygodnia do góra trzech. Poszukujemy takiego serwera już dosyć długo i jak na razie same niewypały.
Od serwera jedynie wymagamy:
Interlude lub h5
raty 6x-15x
by miał online na poziomie 900+ i miał dobry stuff

mamy zamiar grać w stałym składzie 4 osobowym który dobrze się zna w realu, rozumie w grze, używa ts i jest praktycznie samowystarczalny podczas gry.

Pozdrawiam i liczę na jedną sensowną przynajmniej odpowiedź


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sat Jul 23, 2011 7:45 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Feb 19, 2010 4:57 am
Posts: 1202
rozumie, ze interlude serwer musi byc nowy, ale nowy h5? wszystkie zaleglosci idzie nadgonic w tak krotkim czasie ze to jest nieporozumienie
tak czy inaczej daj wiecej info czy serwer ma byc l2j/l2off, jakies dokladniejsze specyfikacje serwera itp


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sun Jul 24, 2011 12:12 am 
Vagabond

Joined: Sat Jul 23, 2011 12:37 pm
Posts: 4
nie liczy się dla mnie nadganianie zaległości, przy dobrym teamie start nawet po paru miesiącach szybko by dało się nadrobić, po prostu chcę być od początku związany z serwerem, a mam klienta int i h5 przy sobie jak na razie ;)
coś dokładniejszego:
nie jestem wybredny specjalnie :P może być jak dla mnie l2j lub l2off wszystko jedno jeśli gm-i dbają o niego, poprawiają bugi i są dla ludzi, a nie ludzie dla nich...
spiol, drop, adena rate jest mi obojętny
w pełni działające questy, geodata, mobki, a skile w miarę mozliwości, wiem że skile z h5 jeszcze na priv mogą nie działać do końca dobrze ;)
niemile widziane modyfikacje typu custom itemy, kupno gm razem z całym domem za kase (donate całych itemków)
mile widziane dodatki w drop/spoil/czas spędzony w grze/vote >> typu coiny które w ogromnej ilości można wymienić za jakąś mało znaczącą rzecz, ale mimo to opłacalną by je zbierać

cóż mogę więcej powiedzieć, serwer jest mi jednym słowem obojętny byle w miarę możliwości spełniał te i w moim poście wyżej warunki ;)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sun Jul 24, 2011 12:33 am 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Feb 19, 2010 4:57 am
Posts: 1202
Matilo wrote:
nie liczy się dla mnie nadganianie zaległości, przy dobrym teamie start nawet po paru miesiącach szybko by dało się nadrobić, po prostu chcę być od początku związany z serwerem, a mam klienta int i h5 przy sobie jak na razie ;)
coś dokładniejszego:
nie jestem wybredny specjalnie :P może być jak dla mnie l2j lub l2off wszystko jedno jeśli gm-i dbają o niego, poprawiają bugi i są dla ludzi, a nie ludzie dla nich...
spiol, drop, adena rate jest mi obojętny
w pełni działające questy, geodata, mobki, a skile w miarę mozliwości, wiem że skile z h5 jeszcze na priv mogą nie działać do końca dobrze ;)
niemile widziane modyfikacje typu custom itemy, kupno gm razem z całym domem za kase (donate całych itemków)
mile widziane dodatki w drop/spoil/czas spędzony w grze/vote >> typu coiny które w ogromnej ilości można wymienić za jakąś mało znaczącą rzecz, ale mimo to opłacalną by je zbierać

cóż mogę więcej powiedzieć, serwer jest mi jednym słowem obojętny byle w miarę możliwości spełniał te i w moim poście wyżej warunki ;)

jezeli chodzi o mnie to nie polecilbym ci nic innego niz rpg-club 15x, poki co jest GF pts, online okolo 4k, w polowie sierpnia maja wprowadzac H5 na oficjalnych plikach


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sun Jul 24, 2011 1:00 am 
Vagabond

Joined: Sat Jul 23, 2011 12:37 pm
Posts: 4
niestety rpg już obczajałem, wszystko fajnie gdyby nie fakt że nie ma żadnego wipe :P a tylko scalenie x5 z x15 było :P poszukuje coś nowego, bo największą frajdę daje start i rozpoczęcie od 0 gdy nikt nie ma jeszcze nic ;) poczekam trochę może coś ktoś zapoda ciekawego ;)

puki co na razie zaglądam na theonline.ru i czekam nie będąc specjalnie przekonany co do administracji i warunków gry :P z resztą co tu dużo mówić kto grał ten wie ;) serwer zawsze ma dobre pliki, w cholerę graczy jedyne co działa na niekorzyść to: 98% ruski (~4k) i ruska polityka cyrylicą pisana :|

tak więc liczę że ktoś jeszcze coś zarzuci z multilanguage community ;)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sun Jul 24, 2011 2:48 am 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Feb 19, 2010 4:57 am
Posts: 1202
jezeli macie grac w tylko 4 osoby to nie widze sensu zaczynac od 0, i tak zostaniecie "wycyckani" przez topowe klany, a serwer z dobra gospodarka pozwoli wam sie rozwinac o wiele szybciej, tak czy owak nie ma nic innego godnego polecenia na chwile obecna


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Sun Jul 24, 2011 11:03 pm 
Vagabond

Joined: Sat Jul 23, 2011 12:37 pm
Posts: 4
Dziękuję wszystkim którzy pomogli w poszukiwaniach serwera łącznie z wiadomościami priv
znalazłem upragniony serwer l2: lineage2dreams(dot)com
10x, rusza 1 sierpnia, zapraszam zainteresowanych.

BigLoL, nie doceniasz naszych możliwości i naszej gry :P myśleliśmy tyle razy o nakręceniu filmiku z naszych akcji, ale zawsze jakoś tak wychodziło że po ukręceniu kilku akcji nie chciało mi się później sklejać ;)
zapraszam Cię na chomikuj(dot)pl użytkownik: matelo2 folder "Filmy" i podfolder "Kawałek Historii Lineage2"
niestety nie mogę Ci zalinkować z racji że nie mam uprawnień :P
ludzie z którymi graliśmy, do dziś została nas niestety tylko czwórka, reszta zakończyła grę po Interlude lub zaczęła grę na retailu w klanie Anarchy ;) obecnie nawet nie wiem za bardzo jak im idzie...
ale pozostała czwórka nie myśli na razie rezygnować z gry, wręcz odwrotnie :P


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: LF interlude lub h5 6x-15x serwer
PostPosted: Fri Aug 12, 2011 3:16 pm 
Vagabond

Joined: Fri Aug 12, 2011 3:10 pm
Posts: 4
baw się dobrze


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy