Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Path of my spoiler
PostPosted: Mon Aug 06, 2012 9:45 am 
Vagabond

Joined: Mon Aug 06, 2012 9:29 am
Posts: 1
Dobur den! Shte zapochna s tova che vchera reshih da zapochna v originalniq survar i taka kato do sega ne sum igral retail server sum preskochil dosta questove zaradi burziq exp ili zashtoto ne mi e bilo neubhodimo da biq, no sega se nujdaq ot pomosht iskam nqkoi da mi obqsni po kakuv put izminava sus negoviq spoiler kade na koi lvl kakuv quest vzima bez znachenie dali shte mu trqbva party ili ne questove za materiali tei podobni dungeoni i vsqkakvi neubhodimi neshta znam che tova koeto iskam e mnogo golqmo i shte vi otneme mnogo vreme v pisane shte vi buda mnogo blagodaren!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Path of my spoiler
PostPosted: Mon Aug 06, 2012 11:02 am 
Knight

Joined: Sat Feb 20, 2010 5:58 pm
Posts: 95
Skortler wrote:
Dobur den! Shte zapochna s tova che vchera reshih da zapochna v originalniq survar i taka kato do sega ne sum igral retail server sum preskochil dosta questove zaradi burziq exp ili zashtoto ne mi e bilo neubhodimo da biq, no sega se nujdaq ot pomosht iskam nqkoi da mi obqsni po kakuv put izminava sus negoviq spoiler kade na koi lvl kakuv quest vzima bez znachenie dali shte mu trqbva party ili ne questove za materiali tei podobni dungeoni i vsqkakvi neubhodimi neshta znam che tova koeto iskam e mnogo golqmo i shte vi otneme mnogo vreme v pisane shte vi buda mnogo blagodaren!


Potarsi vav foruma za podhodyashti mesta za farm i spoil za razlichnite lvl. Nadali nyakoi shte ti pishe nyakakvi osobenni podrobnosti. Q za prof. gi ima v saita. I pishi na Bulgarski v BG sekciyata. Gl


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy