Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: P def
PostPosted: Thu Dec 08, 2011 9:33 am 
Vagabond

Joined: Thu Dec 08, 2011 9:21 am
Posts: 1
Sveiki!
Mans jautājums ir par p def. Tātad, kā to var palielināt? Nu protams, ka galīgs nūbs neesmu, tāpēc uzreiz varam nomest malā bruņas, kuras dod p def un kuras enchantojot p def palielinās vēl. Arī parastākie būfi ir skaidri, shield, chanti, improved un citi ir skaidri. Nu varbūt ir kadi vēl citi specifiski būfi kas palielina p def par kuriem es nezinu, nu tos, kas palielina varētu uzskaitīt, par ļaunu neāktu. Ir arī tādi skili ka freezing skin kuru enchantojot palielina p def, vai ir vēl kādi šāda tipa būfi? Esmu dzirdzējis par augumentiem, kas palielina p def. Laikam viens bija tāds, kurš palielina p def par konstantiem 600, ja nekļūdos. Tad vēl ir sub skili, kuri palielina p def. Tas laikam arī būtu viss ko es zinu. Bet bieži redzu ka džekiem ir lielāks p defs nekā man. Vai varat pateikt, kaut ko tādu ko es nezinu?

Tātad, interesē tas kā jūs palielinat savu čaru p defu. Būfi, bruņas, utt. Būšu ļoti pateicīgs.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: P def
PostPosted: Fri Dec 09, 2011 12:47 am 
Baron
User avatar

Joined: Wed Nov 18, 2009 5:36 pm
Posts: 290
Agumentu uz P.def/M.def ir mulkjiigi likt.

Atkariigs par kaadu hroniku iet runa...

P.defam nekad nepieveersu lielu uzmaniibu kaut mostly speleeju ar mage.

Hero P.def buffs arii lielus apmeerus dod. Un ja veel uz wep P.def tad ir biki tanks.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy