Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Interlude!!!
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 2:15 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Wed Sep 12, 2007 7:21 am
Posts: 467
sal all!!Eu joc de vreun an pe dex....dar m-am mai lasat....nu m-am chinuit extrem...am avut multe caractere shi nu am apucat sa ajung level mare...eu cred ca ar fi foarte frumos sa se dea Wipe,ca sa incepem totzi de la 0....nici cei de lvl mare nu ar trebui sa se supere,dak au ajuns odata..mai ajung inko data!!!ar fi tare sa se dea wipe...asta e parerea mea,pentru ca vom incepe o lumea noua!!!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 2:30 pm 
Vagabond

Joined: Thu Nov 01, 2007 2:26 pm
Posts: 1
Mda..ar fii o idee buna sa dea whipe la server....dar l-au facut sau nu interlude???


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 2:36 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
Ravenheart man no offense ... ce ar fi daca tiai sterge tu contul tiai da wipe singur asa si ai incepe de la zero.
Tu crezi ca pe oficial sa dat wipe vreodata? nu compar dex cu oficial dar e unul din cele mai stabile servere de L2.
Wipe e pt cei care habar nau sa creasca sa farmeze sa orice care sunt invidiosi pe cei ce au draconice full s grade, si ei ajung prin goddard ca sau uitat pe harta si au zis hai si akolo si sunt imbracati in c grade ....wipe e pt cei ce stau la GK si cer adena plix... voua var trebui wipe de tot... si ai zis cas daca tot au ajuns mari mai pot ajunge odata pe tine ce te opreste sa ajungi mare si sa ai de toate? doar invidia la modul cum o spui, iar ca ai spus ca ai avut mai multe charuri dar lvl mic .. faci cea mai mare prostie asa puterea unui carcater o cunosti pe la lvl 76


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 5:30 pm 
Vagabond

Joined: Sat Oct 27, 2007 1:14 pm
Posts: 14
Location: Galati
mah lasal incolo de wipe nam chef sa fac din nou toate questurile si sa imi pierd iar zilele cu batutu mobilor...poate daca nu ai alta treaba decat sa o iei de la inceput cu tot ce faci...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 5:50 pm 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
Dar shi vor veni multa lume inapoi.. de dragul vremurilor.. sau lumea de pe alte srvre care shtie k "hmm stable srvr akum shi interlude WIPE :O !!!"


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 6:36 pm 
Duke
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 6:29 pm
Posts: 2496
Location: slovenia
SirRobin pls pm me if you are registered here ( SirRobin is a player on the server Dexternet he is in ally vsAll )

_________________
[img]http://img24.imageshack.us/img24/4016/shot00361bmp.jpg[/img]
jajajajajajajaj im cool now D:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 7:48 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Wed Sep 12, 2007 7:21 am
Posts: 467
raash omule....io nu am cerut niciodata adena de la altzii...shi nu am zis sa dea wipe...shtiu ce inseamna munca shi ii respect pe cei care au ajuns foarte mari shi tari!!!dar eu ziceam ca dak vom incepe o lume nouaaa.de ce sa nu incepem totzi de la inceput!!oricum a fost doar o parere,nu trebuia sa raspunzi asha urat!!!Nu zici tu cand sa ne dam wipe:))dak eshti asha experimentat precum te crezi...pai te felicit!!!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 8:21 pm 
Vagabond

Joined: Thu Nov 01, 2007 10:03 am
Posts: 3
voi ganditi'va ca sunt multi cu subclase care pierd o gramada de skiluri la faza asta plus ca un wipe ar fi misto si daca nu se da wipe sa bage alt server ca oricum pe ala de c4 o sa joace drogatii cu itemuri tari.....am si eu vreo 5 charuri pe dex 70+ si full a si b dar nu ma plang asa ca daca se da wipe :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 8:25 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
ooof ce discutie inutila wipe nu e bun .. ganditiva cum ar fi pe oficial unde acolo lumea plateste ca sa joace...
Poate ar fi fain doar de fun sa vezi ca se oftica lumea... dar e cel mai aiurea lucru... normal ca poti sa o iei de la zero ... iti faci un char care sa fie cautat si cu care sa faci bani sa ai pt un alt char de main ...
eu am inceput cu un buffer un pp gaseam party repede si la lvl mai maricel pe la 62 nu lam mai crescut lam dus in fg si vindeam bufe sa fac bani a mers o perioada aveam bani de iteme era fain... sau poti face un spoiler si faci iar bani ...... dar acum ce isi doreste fiecare.. cine stie poate in o zi dumnezeu le va indeplini dorintele... intradevar cand lumea e mai mica ca lvl se ajuta mai mult sau sunt mai egoisti


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 02, 2007 10:37 am 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
So, nu se da wipe. Raash a fost haios postul tau de mai devreme :))
Dar sunt multe servere pe care s-a dat.
Jucati pe ele and have fun.
Si pentru cei care joaca pe alte servere , nu vad dc nu ati ramane pe ele si ati intra pe dex. Dex-ul nu duce lipsa.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 03, 2007 9:09 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
daca are careva noi info despre dex sa posteze pe aci.... eu unu am instalat jocu updatat de pe oficial si astep de vineri de la ora 17 sa dea drumu dexu la site sa iau patchu... dar nika cica :
Website/Server in maintenance! It will only take a few minutes(1-30)!
Meanwhile take 2 minutes from your time and vote us:
bla bla bla parca vad ca o luam de la zero lololooooi hahaha


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 03, 2007 9:51 am 
Vassal

Joined: Wed Oct 31, 2007 7:07 pm
Posts: 28
Abia luni va merge. Azi si maine (weekend) se vor face tot felul de teste.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 03, 2007 10:17 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
pai catalin spusese ca vom putea juca vineri... 2 zile de beta si rollback luni si testele le vor face in timp ce jucam si bla bla


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Just LOL
PostPosted: Sat Nov 03, 2007 2:39 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Wed Oct 03, 2007 10:44 pm
Posts: 20
iertatima ca va intreb......da voi chiar credeati ca opreste serv 5 minute...da un copy paste si BOOMMMM INTERLUDE?.....

trecerea de la o cronica la alta nu se face asa usor....baza de date nu se importa chia asa simplu.........

dar ce interlude??.....ultimul sever off 100% scapat de ncsoft e c4..... tot ce am gasit pana acum interlude nu sunt decat c4 ala modat modat modat..si binenteles cu MULTE buguri si skile care merg marfaa

iar faza cu 2 zile teste si dupaia rolback si live :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: poi au ei idee cate buguri o sa apara ??..... cate skile o sa merga deampwlea???.....

_________________
Knights Of Yedule Clan ---> www.KoY.pluto.ro
Server --> La2crazy --> 4x Saphire


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Nov 03, 2007 4:40 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
bah man asa a spus catalin nu am zis eu, nam inventat eu asta, uite asta scria pe siteul dexului ieri:

Starting Friday 02.11.2007 , dex network is updating lineage 2 servers.
We're hoping that friday night , the beta test that it will last 2 days will start , and monday we can start LIVE.
1 . Wipe ? NO
2. How many days servers will be in beta test ? 2 days
3. We will need a new updater ? yes . we will introduce you a new launcher.
U will need Interlude Client!
deci .. .. el a spuso nu eu


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy