Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: L2 Dawn Interlude 5x - CZ/SK komunita
PostPosted: Mon Sep 05, 2016 4:51 pm 
Vagabond

Joined: Thu Aug 11, 2016 10:51 am
Posts: 5
Ahojte

Naberame aktivnych CZ/SK ludi, ktori si chcu zahrat na stabilnom Interlude 5x serveri.

Nieco o L2Dawn:
Server uz bezi 1,5 roka. Ale pozor! Vobec sa netreba bat toho, ze server je uz stary. Za ten cas si nasiel velmi stabilnu komunitu a novi ludia tu stale zacinaju. Kopec novych ludi sme uz nabrali a velmi rychlo nas dobiehaju. Hlavna idea GM je dlhotrvajuci server, ktori si vsetci pamatame zo starych dobrych cias a nie prechadzanie zo serveru na server, ako sa to bezne dnes robi. Server nieje robeny na zisk a nieje ani donate, ktory by ovplyvnoval hru. Da sa len menit farba nicku alebo kupit si capicky.

Server ma v sucasnosti 3 strany, 4ta sa pravdepodobne coskoro sformuje. Takze ak si chcete zahrat kvalitny interlude so stabilnou komunitou, pravidelne pvp o epicky a siege, chcete stravit a dobre investovat svoj cas do L2, navstivte stranku servera alebo pozrite v international sekcii tuto na forku nejake info. Pribudli tam aj nejake pvp videa z posledneho Baiuma.

Chcem len pripomenut ze CZ/SK komunita na serveri je. Nasa konkretne je v klane Rebirth, ale par ich je aj v inych klanoch. Ak mate nejake otazky, pytajte sa tu, alebo na forku servera, rad odpoviem.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: L2 Dawn Interlude 5x - CZ/SK komunita
PostPosted: Mon Oct 17, 2016 2:18 pm 
Vagabond

Joined: Thu Aug 11, 2016 10:51 am
Posts: 5
Tak jeden update. Obnovili sme klan Renegades a naberame CZ/SK hracov zacinajucich na L2 Dawn.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: L2 Dawn Interlude 5x - CZ/SK komunita
PostPosted: Mon Oct 17, 2016 8:13 pm 
Duke
User avatar

Joined: Sat Feb 28, 2009 6:53 pm
Posts: 2837
Renegades, to mi něco říká, nehrávali jste na nějakým českým serveru tak 5, 6, 7 let zpátky? :D

_________________
ImageImage


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: L2 Dawn Interlude 5x - CZ/SK komunita
PostPosted: Tue Oct 18, 2016 4:09 pm 
Vagabond

Joined: Thu Aug 11, 2016 10:51 am
Posts: 5
Neviem, je to mozne. Ja som ten klan nezakladal, bol to jeden z prvych klanov na serveri a neviem odkial nabrali nazov. Ale podla mna tych klanov Renegades bolo viac na CZ/SK scene, takze je velmi mala sanca, ze by to bol zrovna ten co poznas. Ale kto vie? :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy