Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: putin help pls
PostPosted: Wed Oct 24, 2007 7:31 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
putin help pls ca mam incurcat in niste kestii....si nam timp sa caut alte topicuri asa ca va rog nu stergeti topicu:
Am pus niste dye pe un AW con+4 str-4 si dex+4 str-4.... la inceput aveam p atk 500 si ceva sau mai mult ca nu mai stiu nu ma uitasem .. dupa ce am pus dye a scazut p atk la 420... in skimb mia crescut atk speed la 700 si ceva nebufat....numa cu self buff si o potiunue de greater swift atk ......... mie personal nu imi suna prea bine ca mia scazut power atacku... ca de fapt daggeri se bazeaza pe asta nu? am incercat pe niste guards de la diverse orase sa vad dmg si modul cum se comporta acum charu.. dadea criticale destul de des mai des ca deobicei...asta suna bine pvp inca nu am facut sa vad diferenta.... deci intrebare mea e sa las asa cu aceste dye charu sau sa le scot... a doua intrebare ar fi ....... dupa ce termin 3rd class nu cumva pot sa le scot de pe mine fara sa le sterg sa le am in inventor ca pe orice alt item sau imi da doar juma din dye inapoi npc-ul ?
Stiu ca am mai postat despre asta undeva ... de acu ma intereseaza pt war si pvp deci ma intereseaza daca dye ce leam pus deja pe mine o sa afecteze ca mia scazut p atk destul de mult -8 str


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 24, 2007 2:26 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
pai dye-urile sunt foarte bune.-8str scade patk da.dar daca joci cu dagger si spui ca vrei pvp..pai in pvp folosesti numai blowuri si in unele cazuri arc deci +4 dex iti da damage mai mare in crit(blow-urile sunt criticale) si sansa mai mare sa prinzi un blow + speed iar +con iti da hp/cp mai mult.+str e bun pt pve doar.

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 24, 2007 3:35 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
ok i see .. mersi pt info.. oricum deseara am sa ma bag la pvp sa vad skimbarea... la o adica daca numi place le dau jos si gata dar cred eu ca numa rata criticalelor daca a crescut suna mai bine pt daggeri


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 24, 2007 5:02 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
omule tu in pvp folosesti numai bluff(daca ai) backstab,deadly blow,lethal(daca ai) si daca trebuie UE/dash/blinding blow.cu blowuri ajungi sa dai 2000+ damage pe cand cu lovituri normale dai o vrajeala de damage

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy