Post new topic Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 9:49 am 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
Sweet ... Necro este nuker acum :)) are cel mai slab cast si cel mai obosit Vortex si NU ARE VORTEX CRUSHER asa ca imi pare rau dar teoria ta cam fail . Ca sa numai zic ca nu are Surrender ... si nu imi spune ca Gloom = SUrrender pentru ca odata ce lucrezi cu Element System teoria asta cade .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 11:43 am 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
deputatu1 wrote:
Cat despre dmg-ul necroului te pot directiona oricand catre un film de-al lui danieldefo de prin interlude cand ii dadea 132 dmg necro pe spell ... x2 cat e in gracia te las sa faci tu calculul .


xmvp am o intrebare , in categorisirea ta a casterilor ca fiind nukeri intra si overlordul la categoria de nukeri ?ca sa-mi fac o idee cam cat de mult lineage a jucat maria ta .


frate nu-mi spune ca acel necro care i dadea 132 dmg lui defo avea acelasi equip ca el.. nu-mi spune ca avea arcana mace (poate oe), skille enchantate, etc etc ca si danieldefo.. deci hai lasa-ne ca aici se include si buffele si equip fiecaruia
cat despre a doua prostie ce-ai zis-o, joc de 3 ani in general pe necro si chiar nu e cazul sa ma inveti l2

Sasha_ wrote:
Sweet ... Necro este nuker acum :)) are cel mai slab cast si cel mai obosit Vortex si NU ARE VORTEX CRUSHER asa ca imi pare rau dar teoria ta cam fail . Ca sa numai zic ca nu are Surrender ... si nu imi spune ca Gloom = SUrrender pentru ca odata ce lucrezi cu Element System teoria asta cade .


in sfarsit o dovada de prostie omeneasca pura
necro TOT TIMPUL a fost o combinatie de nuker, debuffer si summoner insa in principal nuker.. necro are cast MEDIU nu cel mai slab cast (aka sh).. necro nu are vortex crusher deoarece cu toate debuffurile lui + tp e destul de overpowered.. necro nu are surrenter deoarece foloseste dark magic.. in concluzie, are gloom care iti scade mdef-ul de te caci pe tine.. si carei treaba cu element system? fii mai explicit..

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 11:52 am 
Marquis

Joined: Sun May 11, 2008 8:04 am
Posts: 1726
Dupa ce am vazut primul rand din postul lui , mam oprit din citit :D

Nu mai comentez nimica , k nare rost sami pierd timpul degeaba cu playeri ca tine...

*Crezi ce vrei , invata cum vrei , hf ...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 12:16 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
eu chiar nu inteleg bai frate daca te apuci de un joc de ce PLM nul inveti pan' la capat?! te dai smecher pe un amarat de forum ca stii sa joci si esti vai pwla ta:D

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 12:47 pm 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
Mai ub3r l33t playa eu zic sa incetezi sa mai joci pe lolservers . STS nu are cast mai mic ca un SoulTaker pentru ca nu am idee cum in toata cariera ta de l33t gamer nu ai aflat inca ca WIT = Cast Speed , din ideea aceasta rezuma ca Human = cel mai mic WIT apoi vine DE si Elf . Cat despre Element System , daca te intalnesti cu un lol MM ce are +150 Element pe Weapon +3 cand iti va da acel Surrender vei simti diferenta dintre un Gloom si un Surrender . Inca nu ai invatat ca Element Resist / Decrease face mult mai mult decat M.def / - M.def ? Parerea mea este sa joci si tu un Lineage 2 normal si un C5 lolserver unde Necro OP / 100% Anchor si alte idiotenii .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 12:49 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
mariolinho fi mai explicit la cine te referi .


Xmvp , tu nu stii ce-i element system ? eu zic sa lasi interludeu ala unde te joci tu .

Cat despre gear and stuff iti sugerez sa conspectezi , nu mai joaca nimeni necro since c4 dekt pe l2j sau custom l2off server . Joci de 3 ani necro ? ar fi trebuit sa te lasi acu vreo 2 ani cand era c4 . In cariera ta de gamer pro ai aflat ca frintezza = 70 dark ressist sau mai mult , nici nu mai tin minte, deci esti cam dead my friend ? Acel TP = 0 oricine da o bucata in petu ala e nearest town ca sa nu mentionam de erase.

si mai cap de pluta apropo de am oe si skille si ce mai zice maria ta , acele debuffuri nu mai intra de mult timp prin boss jwls + arcane protection / paagrio emblem / chant of spirit oricat ++ ai avea pe ele .

Si tot nu mi-ai raspuns xmvp , ol = nuker pt tine ?

Si te rog spune-mi pe ce server joci tu ca sa stiu cu ce "pro player " discut ca am impresia ca standardele tale sunt mult prea ridicate .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 12:56 pm 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
Da lol TP este mult prea over-rated in ziua de azi ... Erase FTW my friend ca sa numai zic ca de mult timp se umbla cu Erase bubble asa ca .... si acel Gloom il privesti ca pe un Holy Grail , zici ca daca dai ala isi ia Lethal de 1/1 . Ca sa numai vorbim ca acel Dark Vortex iti da decat hp back si scade resist la Dark fata de toate celelate Vortexuri care iti scad resistul la elementul propriu zic + Speed / Cast SPeed / Atk Speed ( depinde de caz ) asa ca te rog //quit .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 3:55 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
Sasha_ wrote:
Mai ub3r l33t playa eu zic sa incetezi sa mai joci pe lolservers . STS nu are cast mai mic ca un SoulTaker pentru ca nu am idee cum in toata cariera ta de l33t gamer nu ai aflat inca ca WIT = Cast Speed , din ideea aceasta rezuma ca Human = cel mai mic WIT apoi vine DE si Elf . Cat despre Element System , daca te intalnesti cu un lol MM ce are +150 Element pe Weapon +3 cand iti va da acel Surrender vei simti diferenta dintre un Gloom si un Surrender . Inca nu ai invatat ca Element Resist / Decrease face mult mai mult decat M.def / - M.def ? Parerea mea este sa joci si tu un Lineage 2 normal si un C5 lolserver unde Necro OP / 100% Anchor si alte idiotenii .


retardatu dracu' DE mage are 19 WIT human mage are 20 WIT iar Elf mage are 23 WIT .. cat despre acele attribute stones-uri.. alea le pui si pe armor (pe fiecare parte ce element vrei) si pe weap.. in concluzie orice om normal pune +water ressist pe armura.. dar esti prost.. nu ma astept sa intelegi asta

deputatu1 wrote:
mariolinho fi mai explicit la cine te referi .


Xmvp , tu nu stii ce-i element system ? eu zic sa lasi interludeu ala unde te joci tu .

Cat despre gear and stuff iti sugerez sa conspectezi , nu mai joaca nimeni necro since c4 dekt pe l2j sau custom l2off server . Joci de 3 ani necro ? ar fi trebuit sa te lasi acu vreo 2 ani cand era c4 . In cariera ta de gamer pro ai aflat ca frintezza = 70 dark ressist sau mai mult , nici nu mai tin minte, deci esti cam dead my friend ? Acel TP = 0 oricine da o bucata in petu ala e nearest town ca sa nu mentionam de erase.

si mai cap de pluta apropo de am oe si skille si ce mai zice maria ta , acele debuffuri nu mai intra de mult timp prin boss jwls + arcane protection / paagrio emblem / chant of spirit oricat ++ ai avea pe ele .

Si tot nu mi-ai raspuns xmvp , ol = nuker pt tine ?

Si te rog spune-mi pe ce server joci tu ca sa stiu cu ce "pro player " discut ca am impresia ca standardele tale sunt mult prea ridicate .


frate n-am spus ca necro e best sau stiu eu ce altceva.. sps/sh e cu mult peste necro incepand cu c5 ... si chiar nu e cazul sa-mi spui la ce sunt bune epicele alea aka rb jws..
si binenteles ca ol NU este nuker, e support.

Sasha_ wrote:
Da lol TP este mult prea over-rated in ziua de azi ... Erase FTW my friend ca sa numai zic ca de mult timp se umbla cu Erase bubble asa ca .... si acel Gloom il privesti ca pe un Holy Grail , zici ca daca dai ala isi ia Lethal de 1/1 . Ca sa numai vorbim ca acel Dark Vortex iti da decat hp back si scade resist la Dark fata de toate celelate Vortexuri care iti scad resistul la elementul propriu zic + Speed / Cast SPeed / Atk Speed ( depinde de caz ) asa ca te rog //quit .


acelasi lucru si pentru tine.. nu sunt un necro fanboi si chiar nu e cazul sa ma inveti cum sta treaba cu vortexurile sau mai stiu eu ce..
oricum.. nu pot vorbi cu unul care imi spune ca DE mage are cast mai mare ca human mage..

PS: si ca sa te convingi.. uite-aici http://lineage.pmfun.com/list/stat

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 5:19 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
Repet , pe ce server joci tu ? ca sa stiu de unde iti tragi tu informatiile . Si sa nu zici bartz plox , m-am saturat de rasp asta .

Ow and btw , apropo de ce ai zis de Delf mage ... tu iti bazezi afirmatia in 1wit , nu ai dat un alt argument mai emotionant catre ideea ta ca necro nu e debuffer ci e nuker .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 5:28 pm 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
Err se vede ca vorbesc pe un forum Ro pentru ca din tot ce ai zis tu jumate au fost trash talk , dar nu cred ca este cazul sa incep si eu sa iti vorbesc ca la ultimul om pentru ca nu te cunosc si pe deasupra am bun simt . Cat despre on-topic thing l33t playa tu ai spus ca Necro este un nuker care > all dar nu vrei sa vezi jocul mai mult decat Gloom + Vortex + Death Spike si din cand in cand un Anchor . Daca tu crezi ca la un Mass PvP el sta sa isi iroseasca mana pe Vortexuri si Death Spikeuri te inseli amarnic , vezi ca este singura clasa ce are Mass Warrior Bane si Mage Bane , numai daca privesti la aceste skille ar trebui sa te duca capul si sa iti dai seama cam ce ar trebui sa faci cu aceasta clasa . Adevarat ca multi il privesc ca pe un nuker dar daca este asa de ce in 1 on 1 doar cu Gloom / Surrender si nuke nu poate sa bata pe nimeni ?


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 5:58 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
am ajuns sa ma invete asta sa joc cu necro.. not.
bb m-am saturat de toate prostiile astea cum ca necro = debuffer sau dracu stie ce ati mai visat peste noapte:) e adevarat ca la mass pvp e bun datorita warrior/mage bane, mass gloom etc etc dar asta nul face neaparat un debuffer.. si cin' tio zis ca in 1vs1 nu bate pe nimeni? vai de pwla ta ca ti-as arata eu ce poate un necro 1vs1 sau 1vs2+

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 6:05 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
Xmvp wrote:
am ajuns sa ma invete asta sa joc cu necro.. not.
bb m-am saturat de toate prostiile astea cum ca necro = debuffer sau dracu stie ce ati mai visat peste noapte:) e adevarat ca la mass pvp e bun datorita warrior/mage bane, mass gloom etc etc dar asta nul face neaparat un debuffer.. si cin' tio zis ca in 1vs1 nu bate pe nimeni? vai de pwla ta ca ti-as arata eu ce poate un necro 1vs1 sau 1vs2+
\

auzi ma mai date-n gatu matii de copil cordit , joaca tu lineage 14 si cu exemplele tale . cu treburile tale cum merg ele si lasa-ne pe noi cu prostiile noastre . mortii tai de player ca joci si tu l2 de 3 ani si ai impresia ca te duce capu .

tu si cu alti labagii care purtati dark crystal pe necro pt cast.

si dak ma intrebi ce port eu pe necro iti raspunde de acu , o port pe mata-n pula pt satisfactie erotica sa ma excit cand zic ca necro e debuffer . te-n mortii matii .

si daca vrei sa comentezi vreo insulta iti zic preventiv "s-o dau pe mata cu dintii de treptele din giran pana canta "shapan " " si dak te intrebi ce vina are mata ... uita-te-n oglinda :) te pup


Last edited by deputatu1 on Sun Sep 13, 2009 6:12 pm, edited 3 times in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 6:08 pm 
Elder
User avatar

Joined: Thu Dec 06, 2007 1:31 pm
Posts: 116
Location: Romania
No Comm ... daca 1 v 1 doar cu Gloom / Surrender fara nici un de-buff tu imi bati sps atunci chiar ca ....


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 6:35 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
deputatu1 wrote:
Xmvp wrote:
am ajuns sa ma invete asta sa joc cu necro.. not.
bb m-am saturat de toate prostiile astea cum ca necro = debuffer sau dracu stie ce ati mai visat peste noapte:) e adevarat ca la mass pvp e bun datorita warrior/mage bane, mass gloom etc etc dar asta nul face neaparat un debuffer.. si cin' tio zis ca in 1vs1 nu bate pe nimeni? vai de pwla ta ca ti-as arata eu ce poate un necro 1vs1 sau 1vs2+
\

auzi ma mai date-n gatu matii de copil cordit , joaca tu lineage 14 si cu exemplele tale . cu treburile tale cum merg ele si lasa-ne pe noi cu prostiile noastre . mortii tai de player ca joci si tu l2 de 3 ani si ai impresia ca te duce capu .

tu si cu alti labagii care purtati dark crystal pe necro pt cast.

si dak ma intrebi ce port eu pe necro iti raspunde de acu , o port pe mata-n pula pt satisfactie erotica sa ma excit cand zic ca necro e debuffer . te-n mortii matii .

si daca vrei sa comentezi vreo insulta iti zic preventiv "s-o dau pe mata cu dintii de treptele din giran pana canta "shapan " " si dak te intrebi ce vina are mata ... uita-te-n oglinda :) te pup


pacat ca reactionezi asa.. grotesc:) macar cu Sasha mai pot discuta civilizat cat de cat

Sasha_ wrote:
No Comm ... daca 1 v 1 doar cu Gloom / Surrender fara nici un de-buff tu imi bati sps atunci chiar ca ....


lol nici de cum nu am zis asa ceva.. necro vs sps.. daca curse-uri precum silence doom abyss etc nu "prind" sps e win:) insa depinde de cel care joaca in spatele char-ului..

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 6:38 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
se deduce "Civilizatia " din posturile tale anterioare , sper ca nu e necesar sa dau quote . am incercat doar sa-ti vorbesc pe aceeasi limba ... se pare ca trebuie sa mai aprofundez .

si defapt revii la aceleasi debufuri din ce zici tu acolo . anchor abyss etc fara de care esti 0 , deci no debuffs no win pe gloom + deathspike . Iar daca din toate acestea in mintea ta rezulta ca necro = nuker in conditia in care folosesti un spell si 5 debufuri ca sa castigi atunci gg no-brainer .

Revin in final la intrebarea mea , care e serverul pe care joci tu ?impartaseste si cu noi .


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy