Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 8:43 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2008 9:09 am
Posts: 32
Location: Romania, Bucharest
Cum zici tu ca light armor userii nu au nicio sansa ? Ai uitat cel mai puternic lucru al lor (pe care se bazeaza cel mai mult) si anume criticalele si lethalele alea care te rup in doua..ce-i drept, e greu sa prinzi...dar daca prinzi...e jos si zice "=))LOL=))"

_________________
http://www.l2mmorpg.com/


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 10:24 pm 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
C.um am prins eu lethal cand m'am batut zilele trecute cu 8 playeri dintre care si'un glad in full S, eu pe Sagi cu inca un prieten pe GS'u lui. Aia 8 erau:glad , 3 destro , HE , OL , WC si un EE/Bishop nu stiu exact. In fine, random party or avut, oricum.
Dupa vreo 15minute de pvp pe dealurile dintre blazing si aden m'am enervat ca treceau bufele de CH si-o mai ramas gladul si'un destro. Am zis pe vent la asta cu care eram ca ii dau acuma un ultim lethal shot si l'am rezolvat, dupa care sa ne ocupam si de ultimul destro. Cand am vazut ca lethal strike has been succesfull , imdt o sageata si am reusit sa omoram si ultimul destroyer si sa dam soe CH pt rebuff. Urma a doua tura in care de data asta ne asteptau full pt in spawn si mai mult decat atat, s'or schimbat care or putut pe arcasi toti. :)
A 3'a tura am mai luat 5 arcasi si pa. Ne'or zis ca bine ca n'am chemat toata alianta. :D
Ei pt full inca de la inceput, s-or enervat ca am venit 7 arcasi cu bufe de CH sa'i omoram.

@ Arcasii, tyrantii au mari sanse vs glad dar nu in oly. Pe camp deschis , au, in special HE'ii dintre arcasi.

@nonelikeme . Si dex are o multime de bugguri , in special la cutitari. Si fisierele de pe dex sunt similare cu cele de pe roxy, deci trage si tu concluzia.

@Faza cu retailul. Ca daca a jucat careva dintre noi pe retail, sa ascultati de el mi se pare complet aiurea. Am mai zis asta. Nu conteaza unde joci. Conteaza cu cine joci. Si eu am jucat pe retail pentru ca am avut cu cine. Acum joc pe dex. O fi un IL buguit , dar macar joc cu prietenii mei de ani de zile.

@Si pt cei binevoitori precum hemoragie, lasa'ti flama si injuraturile de la usa cortului ca de data aceasta chiar ca voi lua masuri.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Oct 10, 2008 9:23 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
Zmeu wrote:
Fratilor, daca Icarus joaca pe retail stie despre ce vorbeste...sa va vad pe voi dupa lvl 62 de unde scoateti fiecare buffer sa va bufeze la max (sa aveti 1 sec cast la hurricane si sa dea doar 2 buc e aproape imposibil :|)
Pe serverere gen Retail se joaca Lineage 2 adevarat nu pe x10000 unde te joci cu putza in tarana si faci 85 (sau iti cade tot setu dinasty + dinasty weapon la primu gremlin)
Mai intai jucati Lineage 2 pe bune si abea apoi discutati sa vedeti diferenta.
+++Incercati sa comparati caractere nebufate cand vreti sa vedeti care este mai bun+++
(ca daca da un cutitar numai lethal nu se pune nici masa cu el)



:shock: :shock: :shock:
Unde ai citit tu asa ceva????Ce x10000 visezi???
Ma...da numai destepti care stiu sa dea sfaturi de servere p-aici.Stii tu unde joc???Ai ceva impotriva serverului ales de mine???Joc unde vreau io si cum vreau io ...daca am nevoie de vreun sfat ..il cer...da nu-mi da tu sfaturi gratuite.
Serverul este x7 gracia-retail like ; -lineage destul de normal ;are si buguri ca orice alt server privat...si culmea...este posibil sa castezi nu unu ci 2 skile intr-o sec cu SH. Daca nu stiti sa jucati cu un char ce draq vorbiti ma???
De unde scoatem bufferii??? :lol: :lol: :lol: Tu ai auzit de CLAN ???De alianta??? De clanuri suport ???
Sau esti tot un solo farmer?
Sa compar caractere nebufate??? Da ce sunt io ma NcSoft sa fac teste???
Fiecare char isi are rostul lui in L2.Ai putea sa joci fara un dwarf???Pe draq...joaca tu fara soate de ex...chiar daca e un char varza!
Cunostiintele si indemanarea playerului fac charul mai bun...itemele fac charul mai bun....enchanturile... clanul si alianta...si norocul in mod special.
Nu mai jucati ma MMORPG-uri care sunt team play ...daca voi vreti sa conduceti jocul cu un overpowerd char...ca ati citit pe undeva ca ala e cel mai bun luna asta...luna viitoare altu si tot asa...well...vise placute !Io am acelasi char de aproape 3 ani...e normal sa stiu sa joc cu el ...nu crezi?Chiar daca nu a fost el overpowerd niciodata!Cand luam bataie pe rupte de la necro prin C4 n-am zis nimik....incercam sa gasesc o metoda sa-l bat...si acum se mai intampla sa mai pierd...da asta e...eram la inceput...nu prea stiam sa joc...sau ce poate sa faca charul meu....plus ca e chestia de noroc. Am probleme mari cu arcasii...iau stun imediat ca-s DE...asta nu inseamna ca nu dau si io cu ei de pamant...n-am luat stun...e pa....am luat stun sunt pa...si tot asa.
Si inca o chestie....nonelikeme...la siege tu bagi magii in fata??...in prima linie??? Sa faca curatenie??? Huh...de obicei..unde joc io cam toata lumea isi apara magii cat mai mult...unde joc io magii si arcasii lupta din linia a doua....max range uneori....si sunt partiuri care au grija in mod special de partiurile de magi...special ptr a-i tine cat mai mult in viata...dar cred ca io joc un alt joc.
Ok...cred ca totusi am mers cam departe si nu are rost sa ne certam aiurea..sau sa ne contrazicem...o putem tine asa si 100 de ani.Parerile sunt diferite si e si normal sa fie asa. Cred ca ar fi mai bine sa inchideti topicul asta !
O zi buna oameni buni !
/out

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 27, 2008 6:53 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Mon Oct 27, 2008 6:18 pm
Posts: 648
Location: Arad,Arad-Romania
nene Icarus,te rog eu nu te mai certa cu wallw daca dai de el pe forum,eu is noob recunosc ca desi joc L2 de cand o intrat Wrath in beta,nici el(Wallw) nu ii mai mare expert,e mai mare noo,avea un glad(AlchemistuWallw),un DA cu sub de necro(Generat1on parca) si sio lua mereu in freza la Dion Gate.
Eu inainte de a ma lua careva la "tranta" va spun ca sunt un NOOBY:)
asa ca ma scot,da wallw e mai penibil decat mine................si se da si mare.........................


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 27, 2008 9:17 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Pai ma asteptam la asa ceva, dupa limbajul lui. Cred ca in pvp sta si se holbeaza ingrozit la hp-ul lui cum faceam eu acum trei ani.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 1:16 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
Wallw , in primu rand DA = LOl tank . In al 2lea rand vino tu cu pantera la 1 v 1 cu acel sk cu con de mila , sa am si eu de pe ce sa-mi fac hpu , ca altceva kestia aia nu face .

In al 3lea rand in prima pagina ai postat niste lol filme , dak acelea sunt exemplele tale m-am lamurit de capacitatile tale ... apreciezi ceea ce esti .

Iar in ultimul rand eu zic sa ramai la pvpu tau de la iesirea din dion si sa ne scutesti de comentariile tale ilizibile (ce nu pot fi citite adica ) si vasta ta inexperienta de l2


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 3:45 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Mon Oct 27, 2008 6:18 pm
Posts: 648
Location: Arad,Arad-Romania
deputatu1 wrote:
Wallw , in primu rand DA = LOl tank . In al 2lea rand vino tu cu pantera la 1 v 1 cu acel sk cu con de mila , sa am si eu de pe ce sa-mi fac hpu , ca altceva kestia aia nu face .

In al 3lea rand in prima pagina ai postat niste lol filme , dak acelea sunt exemplele tale m-am lamurit de capacitatile tale ... apreciezi ceea ce esti .

Iar in ultimul rand eu zic sa ramai la pvpu tau de la iesirea din dion si sa ne scutesti de comentariile tale ilizibile (ce nu pot fi citite adica ) si vasta ta inexperienta de l2


Il stiu pe WallW,avea un char duelist,Alchemistu Wallw,si 1 tank Generat1on,ii mare laudaros,la pvp la Dion venea mai mult pe sub de necro,decat pa main,adica HK.


Last edited by PhantomBlade on Mon Mar 09, 2009 5:53 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 4:21 pm 
Count
User avatar

Joined: Sun Sep 16, 2007 10:44 am
Posts: 909
wallw asta e prost rau

_________________
[quote="GoDs3nD"]and u think ur pala is so haxd that has infinite mana to spam sacrifice?[/quote]

[quote="Nekys"]I have seen l2j servers with a lot of people, 5000+ and no lag.[/quote]


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 4:24 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Thu Feb 12, 2009 4:24 pm
Posts: 365
WaZaWanGa wrote:
wallw asta e prost rau
tipic romanesc:

_________________
Image
http://www.l2hellgate.com


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 5:54 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Mon Oct 27, 2008 6:18 pm
Posts: 648
Location: Arad,Arad-Romania
DIABLO wrote:
WaZaWanGa wrote:
wallw asta e prost rau
tipic romanesc:


nu a spus nimic neadevarat :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 09, 2009 10:07 pm 
Vagabond

Joined: Mon Mar 09, 2009 12:53 pm
Posts: 14
PhantomBlade wrote:
DIABLO wrote:
WaZaWanGa wrote:
wallw asta e prost rau
tipic romanesc:


nu a spus nimic neadevarat :D


+1


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Mar 10, 2009 4:15 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Mon Oct 27, 2008 6:18 pm
Posts: 648
Location: Arad,Arad-Romania
;)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Mar 14, 2009 4:03 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2008 9:09 am
Posts: 32
Location: Romania, Bucharest
Ink nu s-a-nchis topicu lol am si uitat ca am postat aicea xD
Shaddow zi-mi pe ce server joci tu de ai toti bufferii in clan...si sa fie on toti ca sa vina la tine sa iti dea bufele si sa rupi tot :D
Eu joc pe Raidfight x4 asa ca iti sunt superior

_________________
http://www.l2mmorpg.com/


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Mar 15, 2009 6:23 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Wed Sep 12, 2007 7:21 am
Posts: 467
ii eshti superior ca joci pe raidfight?...nu asha se ia cu superioritatea...imi pare rau sa te dezamagesc...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Mar 15, 2009 6:30 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Sat Nov 01, 2008 2:58 pm
Posts: 1136
blah blah si eu jocx pe RF, shadow juca pe pilgrims din cate am inteles in ultima vreme;rate asemanatoare concept asemanator;mare branza;daca tu pe RF nu beneficiezi de full suport ,nu e problema ta si a clanului tau?? chiar vrei sa expun toate problemele de pe RF din clanuri? lipsa de suport? lipsa de tactica la raizi? etc etc.ai facut un mare haha postand o idiotenie zmeu. Bafta.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy