Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sat Oct 04, 2008 2:28 pm 
Baron
User avatar

Joined: Sun May 11, 2008 1:08 am
Posts: 216
nu e frumos sa va luati de el, omul are dreptate ma rog sunt multe faze discutabile dar un singur lucru a zis bine toate clasele sunt bune, desigur sunt multi obsedati de dark elfs care mie mi se pare o rasa nu prea echilibrata, cat despre tank sunt de acord cu el Sk nu poate fi un tank atat de bun si din cauza faptului ca are un con de kkt , desigur icarus ne-a dovedit de mai multe ori ca este un fanatic DE deci cu el nu are rost sa discuti o astfel de problema


Last edited by hemoragie on Sat Oct 04, 2008 7:51 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Oct 04, 2008 5:42 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Mda si tu ne-ai demonstrat acum ceva timp ce flamer innascut esti, asa ca stai in banca ta, bunul simt iti lipseste.
Noi nu vorbeam de tanking. Vorbeam de pvp. O sucesti ca fostul tau prieten de pe acest forum.

Si apropo, vei vedea ca ador titanul, paladinul, sr-ul si pw-ul. Sa nu mai zic de tyrant, ee, tk, bishop sau in special ol. Mai bine fa ceva mai constructiv, uite asa nu mai ai ce cur sa pupi si te faci de rusine.

hemoragie wrote:
desigur sunt multi obsedati de dark elfs care mie mi se pare o clasa nu prea echilibrata

Dark elf cred ca e rasa nu clasa. :lol:
In fine, am inteles punctul tau. Dar te contrazic, dark elfii au trecut printr-un proces de rebalance, asa cum in interlude nu vedeai niciun dark elf in afara de SH in pvp, insa humani la greu, de la glad pana la paladin. Acum cei obisnuiti cu chestia asta, ca humanii sunt superiori in pvp incep sa ia teapa, pentru ca acum sansele sunt egale intre clase. Praise Kamael-Gracia period for this.


Ca tot ai adus vorba de tanking. Da, un paladin sau un DA este de preferat intr-un party normal. Dar intr-un party de aoe ia spune-mi tu mie. Care e mai eficient? DA, PALA sau SK/TK? Vei vedea ca sunt exact in ordina expusa inversa dupa performante. Guard stance nu ia atata mana pe cat se crede. Ca healer rareori iau bishop, un EE isi face meseria mai bine (asta cand nu gasesc PS pentru tank + heal), un recharge din 2 in 2 minute nu deranjeaza.

Tine minte, SK-ul are nu numai shield block rate mai mare decat DA/PALA, ci si pdef mai mare.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Oct 04, 2008 7:50 pm 
Baron
User avatar

Joined: Sun May 11, 2008 1:08 am
Posts: 216
bai tzarane dintre noi doi cine il ruga pe ala sami dea ban? u cu femeia ta. vezi ca eu nu te-am insultat copil prost ce esti, a da si am fost in vacanta de aia nu am postat thread-uri. dar nu-ti fa griji o sa fiu aici sa te frec pana la vacanta viitoare ... asa k deja poti incepe sa plangi, distrusule


Last edited by hemoragie on Sat Oct 04, 2008 8:15 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Oct 04, 2008 8:05 pm 
Baron
User avatar

Joined: Sun May 11, 2008 1:08 am
Posts: 216
Icarus wrote:
u. Dar te contrazic, dark elfii au trecut printr-un proces de rebalance, asa * in interlude nu vedeai niciun dark elf in afara de SH in pvp, insa humani la greu, de la glad pana la paladin. Acum cei obisnuiti cu chestia asta, ca humanii sunt superiori in pvp incep sa ia teapa, pentru ca acum sansele sunt egale intre clase. Praise Kamael-Gracia period for this.



bine mah obsedatule fii atent din cate stiu eu pt cutitar e de preferat sa aiba con mare si dex la fel( exact opusul lui AW), pt tank iti trebe mult con( opusul Sk) singura clasa pe care o are cat de cat onorabila sodomizati tai de DE este PR care la capitolul pvp este cel mai slab dintre arcasi, si cum poti tu sa vii si sa zici oamenilor ca DE sunt echilibrati si mai mult ca sunt mai buni ca orice clasa, bah boule, u ai un gram de minte? sincer acuma de cand am intrat pe site-ul asta mai frecat mereu cu DE ca ei sunt buricul pamantului, tzarane dak esti prost si ai jukt doar cu doua clase in toata viata ta de boschetar, nu posta aici impresiile tale despre celelalte clase, pe care u nici makr nu leai vazut in actiune


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 10:39 am 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
hemoragie wrote:
Icarus wrote:
u. Dar te contrazic, dark elfii au trecut printr-un proces de rebalance, asa * in interlude nu vedeai niciun dark elf in afara de SH in pvp, insa humani la greu, de la glad pana la paladin. Acum cei obisnuiti cu chestia asta, ca humanii sunt superiori in pvp incep sa ia teapa, pentru ca acum sansele sunt egale intre clase. Praise Kamael-Gracia period for this.



bine mah obsedatule fii atent din cate stiu eu pt cutitar e de preferat sa aiba con mare si dex la fel( exact opusul lui AW), pt tank iti trebe mult con( opusul Sk) singura clasa pe care o are cat de cat onorabila sodomizati tai de DE este PR care la capitolul pvp este cel mai slab dintre arcasi, si * poti tu sa vii si sa zici oamenilor ca DE sunt echilibrati si mai mult ca sunt mai buni ca orice clasa, bah boule, u ai un gram de minte? sincer acuma de cand am intrat pe site-ul asta mai frecat mereu cu DE ca ei sunt buricul pamantului, tzarane dak esti prost si ai jukt doar cu doua clase in toata viata ta de boschetar, nu posta aici impresiile tale despre celelalte clase, pe care u nici makr nu leai vazut in actiune

o scurta descriere ptr tine a claselor human

HE = arcas nab doar trage si fuge un stun shot si double ici pe colo nimic complicat fatza de sr/pr care dau hex/slow etc

Glad = f1 char apesi 3 butoane ai nimerit crit ai castigat

DA = shiels stun spam + agro si pantera pe ala si gata ai castigat

Necro = nu mai zic de el ca e probabil cel mai usor mag de folosit dar mah rog

astea is doar cateva

nu zic ca human is prosti ca draku dar totusi nici nu sunt cine stie ce zei
ah si De sunt printre cele mai puternice rase din joc ??
ce rasa are BD ???/ ah da De
ce rasa are top mag ??? ah da De ( mah refer la SPH )
ce rasa are emp si vr la lvl mic ?? ah da SE
ce rasa are unu dintre cele mai bune tankuri din joc ?? ah da DE
si inca ceva daca un char are hp mic asta nu inseamna ca e mort instant :))


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 11:14 am 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Sekkurel wrote:
hemoragie wrote:
Icarus wrote:
u. Dar te contrazic, dark elfii au trecut printr-un proces de rebalance, asa * in interlude nu vedeai niciun dark elf in afara de SH in pvp, insa humani la greu, de la glad pana la paladin. Acum cei obisnuiti cu chestia asta, ca humanii sunt superiori in pvp incep sa ia teapa, pentru ca acum sansele sunt egale intre clase. Praise Kamael-Gracia period for this.



bine mah obsedatule fii atent din cate stiu eu pt cutitar e de preferat sa aiba con mare si dex la fel( exact opusul lui AW), pt tank iti trebe mult con( opusul Sk) singura clasa pe care o are cat de cat onorabila sodomizati tai de DE este PR care la capitolul pvp este cel mai slab dintre arcasi, si * poti tu sa vii si sa zici oamenilor ca DE sunt echilibrati si mai mult ca sunt mai buni ca orice clasa, bah boule, u ai un gram de minte? sincer acuma de cand am intrat pe site-ul asta mai frecat mereu cu DE ca ei sunt buricul pamantului, tzarane dak esti prost si ai jukt doar cu doua clase in toata viata ta de boschetar, nu posta aici impresiile tale despre celelalte clase, pe care u nici makr nu leai vazut in actiune

o scurta descriere ptr tine a claselor human

HE = arcas nab doar trage si fuge un stun shot si double ici pe colo nimic complicat fatza de sr/pr care dau hex/slow etc

Glad = f1 char apesi 3 butoane ai nimerit crit ai castigat

DA = shiels stun spam + agro si pantera pe ala si gata ai castigat

Necro = nu mai zic de el ca e probabil cel mai usor mag de folosit dar mah rog

astea is doar cateva

nu zic ca human is prosti ca draku dar totusi nici nu sunt cine stie ce zei
ah si De sunt printre cele mai puternice rase din joc ??
ce rasa are BD ???/ ah da De
ce rasa are top mag ??? ah da De ( mah refer la SPH )
ce rasa are emp si vr la lvl mic ?? ah da SE
ce rasa are unu dintre cele mai bune tankuri din joc ?? ah da DE
si inca ceva daca un char are hp mic asta nu inseamna ca e mort instant :))


deci tie in viata iti place sa castigi bani multi si usor sau bani probabil la fel de multi dar cu foarte multa munca??? ce dak he e mai usor de jucat dak e cel mai bun arcas ? ce cont cat de simplu de jucat e un necro dak pana in ct1 batea orice mag in 1 vs 1(si sa iti zic ceva un sps sau sph e mai usor d jucat dekt un necro da hai sa zicem k tu ai dreptate)? hemoragie nu a zis k De nu au clase bune dar clasele bune de la DE sunt cele de suport+sph(dupa ce primeste empwer echo)

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 11:36 am 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2008 9:09 am
Posts: 32
Location: Romania, Bucharest
De ce ziceti toti SPH e cel mai bun, Necro e nu stiu cum....ca doar nu se joaca singure...sunt jucate de oameni normali ca voi (decat daca puteti scoate flacari pe nari).
Poate ca unul din voi (oameni normali) joaca cu un polonez nab vai mama lui care ataca normal (eventual are si ss dezactivate) si il bateti (incredibil dar adevarat) nu ziceti ca a voastra preamarita clasa e mai tare decat cealalta (care intr-un mod "suspect" a pierdut).

_________________
http://www.l2mmorpg.com/


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 12:04 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
Zmeu wrote:
De ce ziceti toti SPH e cel mai bun, Necro e nu stiu *....ca doar nu se joaca singure...sunt jucate de oameni normali ca voi (decat daca puteti scoate flacari pe nari).
Poate ca unul din voi (oameni normali) joaca cu un polonez nab vai mama lui care ataca normal (eventual are si ss dezactivate) si il bateti (incredibil dar adevarat) nu ziceti ca a voastra preamarita clasa e mai tare decat cealalta (care intr-un mod "suspect" a pierdut).

inteleg ce vrei sa zici
dar cineva pe forum a zis ca puterea unui char e formata din 50 % player ( adika ala de la taste ) si 50 % charul ala si sincer is satul de human lovers care cred ca daca ai con mic ai pierdut din prima
creka daca cauti pe youtube sau alt site cu filmuletze ai sa gasesti sigur un AW sau un Sk sau SPH care capaceste de rupe humani elfi orci etc


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 12:17 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
@hemoragie: Eu ti-am mai spus. Numai noobilor le plac humanii pentru ca sunt 3-f chars. Apropo, eu nu rugam pe nimeni sa dea ban, eu in postura de moderator (chiar daca doar la o sectiune) chiar ajut ceilalti moderatori cu sfaturi. Din moment ce l-ai jignit pe Kent parca, avea tot dreptul sa-ti dea ban, dar a fost ingaduitor.
Si acum hai sa te umilesc putin. Voi trage paralele catre humani.

hemoragie wrote:
bine mah obsedatule fii atent din cate stiu eu pt cutitar e de preferat sa aiba con mare si dex la fel( exact opusul lui AW)

Cata inteligenta, ai uitat ce dex de toata rusinea are iubitul tau th. Iar diferenta dintre aw si th este de 4 dex, care se simte nu numai in speed ci si in evasion. Dar ia spune, pw-ul are asa mult dex ai? Tu nu vrei sa intelegi. Nu staturile fac charul. Ci skillurile. Th-ul e un dagger prost. Daca pui UN SINGUR lucru pe el l-ai imbalansat. Acel lucru este focus death. Daca ii dai fd th-ului este cel mai bun dagger. Deocamdata se multumeste cu capabilitate mare melee, cu dash si cu trick + switch. Dar ii lipseste damage output.

hemoragie wrote:
pt tank iti trebe mult con( opusul Sk)

Aha, de aceea sk-ul are pdef mai mare decat pala si da, si de aceea are shield block rate mai mare, sa nu mentionam ca este tankul ideal pentru spell kite, din moment ce nu ti-e frica sa iti arati spatele. De aceea sk si tk sunt cei mai buni tanks anti dagger, pentru ca au aegis passive. De aceea sk este jucat numai de oameni experimentati. Sk inseamna ceva mai mult decat tank. Inseamna si jumatate nuker, avand doua drainuri si poison. De aceea un sk experimentat in tank vs tank va pierde cp-ul, iar hp-ul la un moment dat va inceta sa il mai piarda. Pentru ca are doua drainuri. Vrei sa vezi sk experimentat?
http://www.youtube.com/v/ENw11fq4hrg
L-a postat kent o pagina mai jos.

hemoragie wrote:
singura clasa pe care o are cat de cat onorabila sodomizati tai de DE este PR care la capitolul pvp este cel mai slab dintre arcasi, si * poti tu sa vii si sa zici oamenilor ca DE sunt echilibrati si mai mult ca sunt mai buni ca orice clasa, bah boule, u ai un gram de minte?

Tu stii macar ce inseamna sodomie? Eu pun pariu ca nu. Un full buffed pr este cel mai bun char din joc in mass pvp, si aici ma refer la clan wars. In siege este in competitie cu HE-ul. HE-ul este maestrul zidurilor, PR-ul este maestrul bataliei care se da jos, inainte de castel. SR-ul este maestrul throne hall-ului si artefact room-ului, adica close quarters in general.

hemoragie wrote:
sincer acuma de cand am intrat pe site-ul asta mai frecat mereu cu DE ca ei sunt buricul pamantului, tzarane dak esti prost si ai jukt doar cu doua clase in toata viata ta de boschetar, nu posta aici impresiile tale despre celelalte clase, pe care u nici makr nu leai vazut in actiune

Eu nu cred ca esti in masura sa imi explici tu mie cum functioneaza clasele. Crezi ca daca ai un high char pe dex esti tare? Uite ca eu am high char + sub pe oficial daca stau sa ma cobor la mintea ta.

Si mai usor cu flame-urile, te avertizez. Regulamentul impune clar ca flame-urile sunt interzise, iar daca e flame impotriva unui mod e mai grav. Da, uite ca eu ma voi impune, chiar daca altii nu au facut-o. Asta este un caz special.

@nonelikeme: nu mai spune ca sps si sh sunt mai usor de jucat pentru ca asta e complet fals. Ce, crezi ca daca necro-ul are niste curse-uri iti trebuie atat de multa minte sa le folosesti? Vezi un healer, ce-o sa faci? Curse disease. Vezi un mage ce-o sa faci? Gloom + anchor + silence + cod. Ce greu. Sh-ul si in special sps-ul se joaca mai greu si iti spun eu de ce. In primul rand, sh-ul trebuie sa stie cand sa-si dea vortexul, la fel ca sps-ul. Apoi, ai auzit de aura flash? Dar de ice dagger care este tot un cast interrupt ai auzit? Sa nu mentionam ca sps-ul are acele dot-uri pe care nu le folosesti cum te taie capul.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 06, 2008 9:50 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
SpH sau Sps mai usor de jucat decat necro :lol: :lol: :lol:
Esti de tot rasul ....inca un human lover.
Stii de ce joaca multi humans class sau newbie class? Ptr ca sunt foarte usor de jucat si AU FOST si " the most overpowerd race" de prostii de la NcSoft....si saracii "newbie"inca mai cred ca un necro conduce jocul...sau un amarat de DA a ajuns "The ultimate PVP Master"...pfffff

Categorii L2 :
Human - begginer -easy class ;
Elf -Delf - medium -hard class ;
Orcs - advanced -expert class ;

Si aici ma refer DOAR la nivelul de experienta in L2 si NU ca o rasa e mai buna decat alta ....EXPERIENTA face charul !

PS:Cand vei invata sa apesi mai mult de 3 butoane pe tastatura...poti sa incerci un elf sau delf....sau mai bine lasa-te ...joaca tetris !

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Oct 07, 2008 5:42 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
La faza cu orcii e un pic prea mult. As pune orcii la egalitate cu elfii si delfii ca experienta. Poate ca este complicat sa joci cu unul, dar nu este mai complicat decat cu un dagger sa zicem, si nu uita ca orcii au hp mare in fiecare caz, ceea ce iti da timp de gandire, cand la elf si delf nu ai luxul asta.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Oct 07, 2008 6:00 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Shaddow wrote:
SpH sau Sps mai usor de jucat decat necro :lol: :lol: :lol:
Esti de tot rasul ....inca un human lover.
Stii de ce joaca multi humans class sau newbie class? Ptr ca sunt foarte usor de jucat si AU FOST si " the most overpowerd race" de prostii de la NcSoft....si saracii "newbie"inca mai cred ca un necro conduce jocul...sau un amarat de DA a ajuns "The ultimate PVP Master"...pfffff

Categorii L2 :
Human - begginer -easy class ;
Elf -Delf - medium -hard class ;
Orcs - advanced -expert class ;

Si aici ma refer DOAR la nivelul de experienta in L2 si NU ca o rasa e mai buna decat alta ....EXPERIENTA face charul !

PS:Cand vei invata sa apesi mai mult de 3 butoane pe tastatura...poti sa incerci un elf sau delf....sau mai bine lasa-te ...joaca tetris !


stai in banca ta k nu e nimic de capu tau...esti un noob care a petrecut 1 sa se uite pe niste skile si a tras concluzii pripite.....k un sh nu se rezuma in principal la 3-4 taste intru pvp? surender vortex huricane si death spike nu te risti sa vii la 600 range si sa incerci silence k te intrurupe un necro /sps....mama deci orcii sunt extrem de greu de jucat...pe principul humanii au hp mare deci sunt clase de newbie tu afirmi k orcu e pt experti..mda s vede cam ce experienta ai tu....raspundmi la o intrebare :Esti unul din frustratii care au luat bataie toata viata de la necro si glad si zici k sunt clase de newbie? doamne fereste mai schimbati si voi placa nu mereu ,,necro e caracter jucat de noobi care spun omg o sa imi fac un necro si o sai domin pe toti" K NU E ASA bb hf gl ...baiete poate nam nevoie sa stiu mai de f1 f2 f3 ....cu buffe pot sa dobor dintru singur f1 un aw acelasi lvl k mn dar fara bufe simplu si usor

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 08, 2008 9:20 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
@nonelikeme
1-Se vede ca n-ai jucat Sh in viata ta...ai postat aiurea..surender vortex.huricane si death spike????? :lol: esti sigur????
2-necro e floare la ureche pentru un sh care stie sa joace ....gladi...pffff....
asta chiar ca e complicat de jucat :lol:
3 - nu am vazut si io skilele cum afirmi tu...am jucat cu fiecare clasa in parte(in afara de TK si PK am jucat cu toti) ; m-am oprit la ceea ce mi s-a potrivit mie mai bine ;
4 - da orcii sunt mult mai greu de jucat....pentru ca trebuie sa stii cand si cum sa activezi sau sa folosesti skilele (care sunt o gramada) si orcul devine bun numai cand are hp-ul scazut. Tu vrei sa-mi spui ca un OL este mai simplu de jucat decat un gladi sa zicem???
5. Sodomizatii de elfi cum le spui tu sunt singurii care pot forma un party mortal doar din clasele lor (pt pe care-l folosesc aproape mereu cand mergem la PVP sau siege - 3 SH ;1 SK ;1 AW ;1 BD ;1SE si un EE )Ei bine cu sodomizatii astia poti face minuni daca fiecare stie sa-si foloseasca charul.
6.Daca n-ai jucat decat necro si gladi ...taci si nu mai analiza alte rase!
Si da ...sunt unul dintre frustratii care a jucat aproape 1 an cu Necro..stiu ce poate sa faca.n-am spus ca nu e bun..ci doar ca este mult mai usor de jucat(mai mult hp ,un summon bun +transfer pain +skile super bune).De-aia am spus ca e mai usor de jucat cu necro decat cu SH.
Acelasi lucru despre toti humanii....n-am spus ca sunt prosti ci doar mult mai usor de jucat cu ei. Invata sa citesti si apoi sa vorbesti!

@Icarus
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 08, 2008 11:09 am 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
wow necro char greu tare de jucat
glom + death spike wow ce greu ce greu pfff
creka ai uitat ca sp are majoritatea daca nu chiar toate nukurile tale ( ale necroului ) de attack nu ? ah si sa nu uitam ca mai are si nukuri proprii hurricane surrender tempest wind vortex si restu dp kamael incolo ( nam jucat asa ca nu le stiu numele ) si inka un lucru
nu inteleg mandria asta sa ai char mare pe dex sau offi
ce draku imi pasa mie sau oricarui altcuiva ca tu ai ajuns hero pe offi cand eu te capacesc de mori pe serverul pe care joc ???
doar daca ai jucat pe low rate nu te face pro
ah si PR cel mai prost arcas ???? :))))
sincer ai vrea tu sa dai criticalele unui pr
2 crit si intind magi instant asta la full buff
ah si sa nu crezi ca daca ai hp mult castigi automat credemah hpul ala gigant il poti pierde instant


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 08, 2008 6:58 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
Shaddow wrote:
@nonelikeme
1-Se vede ca n-ai jucat Sh in viata ta...ai postat aiurea..surender vortex.huricane si death spike????? :lol: esti sigur????
2-necro e floare la ureche pentru un sh care stie sa joace ....gladi...pffff....
asta chiar ca e complicat de jucat :lol:
3 - nu am vazut si io skilele * afirmi tu...am jucat cu fiecare clasa in parte(in afara de TK si PK am jucat cu toti) ; m-am oprit la ceea ce mi s-a potrivit mie mai bine ;
4 - da orcii sunt mult mai greu de jucat....pentru ca trebuie sa stii cand si * sa activezi sau sa folosesti skilele (care sunt o gramada) si orcul devine bun numai cand are hp-ul scazut. Tu vrei sa-mi spui ca un OL este mai simplu de jucat decat un gladi sa zicem???
5. Sodomizatii de elfi * le spui tu sunt singurii care pot forma un party mortal doar din clasele lor (pt pe care-l folosesc aproape mereu cand mergem la PVP sau siege - 3 SH ;1 SK ;1 AW ;1 BD ;1SE si un EE )Ei bine cu sodomizatii astia poti face minuni daca fiecare stie sa-si foloseasca charul.
6.Daca n-ai jucat decat necro si gladi ...taci si nu mai analiza alte rase!
Si da ...sunt unul dintre frustratii care a jucat aproape 1 an cu Necro..stiu ce poate sa faca.n-am spus ca nu e bun..ci doar ca este mult mai usor de jucat(mai mult hp ,un summon bun +transfer pain +skile super bune).De-aia am spus ca e mai usor de jucat cu necro decat cu SH.
Acelasi lucru despre toti humanii....n-am spus ca sunt prosti ci doar mult mai usor de jucat cu ei. Invata sa citesti si apoi sa vorbesti!

@Icarus
De cand si pana cand e un TH mai greu de jucat decat un tyrant sau OL ???
PW sau AW da..sunt mai greu de jucat..dar aia nu sunt human!


eu am STS noblese (adik am avut inainte de wipe pe frienz) si stiu pe ce skile se bazeaza m-am si plictisit de SH.....pai ala e party mortal 3sh sk aw bd se si ee? hai sa iit zic eu un pt mortal sws/bd/warlock/Cover/bishop 4 HE ...1 arrow pt fiecare dintru sh tai...se vede k nu le ai cu mass pvp.....CE tie tyrant ce tie Glad??? da OL e un cracter complex greu de jucat dar nu vii si imi spui k gladu e f1 f2 f3 si tyrant-ul e greu de jucat......aw da e si el complex si greu de jucat dar TH e mai greu de jucat dekt un pw credema

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron


Contact | Cookies policy