Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 29, 2008 3:47 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
@nonelikeme: e un 'daca' cam mic.

grigorebogdan wrote:
Ma d elfu are con mic deci prinde shield stun calumea.
SI pls care joaca pe wrath server numele meu e DarknestKnight va rog din suflet daca jucati datimi pm sa facem un pvp sa va scot ideile astea din cap!!!!!!!!! :twisted: :evil:
Nu joc de 2 zile l2 ci de 2 ANI!

Si tu crezi ca un sk va veni la tine in nm set? Ai auzit cumva de majestic? Am la activ cea mai multa experienta cu aw SI cu sk, care de obicei este primul meu sub daca nu chiar main. Apoi cu pr si ps probabil, dar nu se incadreaza in discutie.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 29, 2008 4:56 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
grigorebogdan wrote:
Ma d elfu are con mic deci prinde shield stun calumea.
SI pls care joaca pe wrath server numele meu e DarknestKnight va rog din suflet daca jucati datimi pm sa facem un pvp sa va scot ideile astea din cap!!!!!!!!! :twisted: :evil:
Nu joc de 2 zile l2 ci de 2 ANI!


bv joci de 2 ani eu am batut oameni care au ajuns hero pe offi fara sami faca vreo problema asa ca acei 2 ani nu prea inseamna mult
poti juca si de 10 si tot pardaf sa fii


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 29, 2008 6:06 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Asta asa este.
Eu joc de aproape 3 ani.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 1:39 pm 
Vassal

Joined: Sun Apr 13, 2008 1:14 pm
Posts: 20
foloseste tu poe sk maj heavy si o sa mai viata olae inseamna ca chiar intru usor prin tine naiba.A singurele caractere bune de la d elf sunt ghost hunter sh si sumooner ma rog si se atat.Restu sunt de umplutura.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 1:53 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Iti scade doar 2 con. Nu 10. Eu am impresia ca tu nu ai jucat sk in viata ta. Scopul lui in tank pvp este sa isi mentina hp-ul sus -> jucator experimentat este necesar.

Singurele caractere bune sunt gh si sm? Oops. Ai uitat sd, indispensabil in higher lvl party, adica in toate formele de pve si pvp. Oops ai uitat gs care este master of spike damage -> indispensabil in clan wars si siege. Oops ai uitat sts care este cel mai versatil mage ca damage output, alaturi de mmuse. Sts care intamplator este cel mai anti-nuker nuker din joc. De asemenea ai uitat de shillien saint, care este singurul buffer cu empower, unul din cele 2 clase rechargers din joc, care de ase,emea iti da powi care este foarte important pentru dagger. Eu zic sa incetezi cu afirmatiile aiurea.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 2:48 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
grigorebogdan wrote:
foloseste tu poe sk maj heavy si o sa mai viata olae inseamna ca chiar intru usor prin tine naiba.A singurele caractere bune de la d elf sunt ghost hunter sh si sumooner ma rog si se atat.Restu sunt de umplutura.

tu continua sa crezi asta


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 3:30 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
grigorebogdan wrote:
foloseste tu poe sk maj heavy si o sa mai viata olae inseamna ca chiar intru usor prin tine naiba.A singurele caractere bune de la d elf sunt ghost hunter sh si sumooner ma rog si se atat.Restu sunt de umplutura.


Off...mda...majestic =+50% resist la stun singurul skill care te poate ajuta impotriva lui....chiar ca vei intra prin el :lol: :lol:
Cum a zis si Icarus...SK-ul trebuie sa-si mentina hp-ul sus ...din cauza asta are 2 skile si un cubic ptr restore life nu ????

Si singurele caractere de la D Elf sunt...ai zis cutitar ....mag....summoner ..si assistant ..tu zici 4 clase din 7
Adevarul e ca cine dracu mai foloseste spectral dancerul in ziua de azi ?....npc buffer ftw :lol:
Ghost sentinel -pff...ai dreptate ..cine mai foloseste asa ceva??? E doar arcasul care te face "sa plangi de ras " in siege cand incepe sa crit - crit -crit mag dupa mag :lol:
Cu Sk ai ceva...asa ca nu-l pun la socoteala...deci ...95% sunt clase super tari ....adevarati asasini....dar ma rog....mult mai greu de jucat cu ei ...prea multe skile....prea putin hp.... :lol: :lol: :lol:
HUMAN LOVER !!!

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 6:52 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Da, majoritatea chiar subestimeaza pr-ul in mass si ps-ul intr-un party.

Ganditi-va bine inainte sa va luati sk pentru debuffs + tank spunand ca e avantaj, 2 in 1 (pve). Puteti lua ps care are MASS cubic. Are si nightshade pentru tank si healer. Eu cand am ocazia iau ps in loc de tank + healer in pve si vorbesc foarte serios. In special cand organizez party in mos. Poate ca sk e 2 in 1, dar ps e 3 in 1. Multi zic ba ce socat esti, dar se vede la mob kill un destro in plus.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Sep 30, 2008 9:03 pm 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
Shaddow wrote:
Adevarul e ca cine dracu mai foloseste spectral dancerul in ziua de azi ?....npc buffer ftw :lol:

Ce npc buffer visezi? Joaca si tu un lineage mai normal.
Cine mai foloseste? Eu . Am SD 79 imdt 80 pe main pe dex 4x si pot sa zic ca oriunde te duci este indispensabil. 2k p def in ICS / + DB [Focus] + AQ/Core/Orfen ajung sa fiu si un DD la partyurile de pvp, pe langa medusa/hex/power break/arrest/poison blade dance/demonic blade dance/res la healeri/walking scrolls si evident disco (d/s). Plus ca la inceputul oricarui pvp dupa medusa, am pe duale stun lvl10 augment si cam prinde pe healeri.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 01, 2008 9:16 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
KentZ0ne wrote:
Shaddow wrote:
Adevarul e ca cine dracu mai foloseste spectral dancerul in ziua de azi ?....npc buffer ftw :lol:

Ce npc buffer visezi? Joaca si tu un lineage mai normal.
Cine mai foloseste? Eu . Am SD 79 imdt 80 pe main pe dex 4x si pot sa zic ca oriunde te duci este indispensabil. 2k p def in ICS / + DB [Focus] + AQ/Core/Orfen ajung sa fiu si un DD la partyurile de pvp, pe langa medusa/hex/power break/arrest/poison blade dance/demonic blade dance/res la healeri/walking scrolls si evident disco (d/s). Plus ca la inceputul oricarui pvp dupa medusa, am pe duale stun lvl10 augment si cam prinde pe healeri.


Tocmai asta spuneam...nu mai inteles...
Pentru mine(noi) este indispensabil...in postul anterior am spus-o in modul ironic ca raspuns la postul lui Bogdan....el a zis ca nu e bun...eu i-am raspuns ironic...ca cine-l mai foloseste ...offf
Joc si am jucat numai pe low rate deci fara npc buffer si unde bd-ul este indispensabil intr-un party. Intr-un alt topic m-ai intrebat pe ce sv joc.
Ei bine...offtopic now sv unde am jucat (Pilgrims x7, L2 Retail x7,Tehgamers x7 si acum din nou Pilgrims x10) .
PS. Io unul cred ca este un lineage destul de normal :wink:

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 01, 2008 9:27 am 
Count

Joined: Mon Sep 24, 2007 4:45 pm
Posts: 978
Location: Arad, Romania
Si eu care credeam ca recunosc ironia si sarcasmul cand le vad :)
Acu am recitit posturile.
Orice srvr ii normal daca este low rate si sunt playeri pe el. Daca srvrul este bun atunci sunt si playeri , deci vine de la sine.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 05, 2008 8:33 pm 
Vassal

Joined: Sun Apr 13, 2008 1:14 pm
Posts: 20
app cel mai bun anti mag soultaker deasemenea mult mai util anti fighteri .
vb de bd ca d elf si se eu vb de pvp 1 vs 1 cine castiga ca asa nu e nici un character inutil in l2.Eu vb de pvp 1 vs 1.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 06, 2008 1:54 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
"Cel mai bun anti mag soultaker si cel mai util anti fighteri"
Hahaha....hai ca esti tare....chiar esti amuzant.
Urmeaza TH-ul ,He-ul si Duelistul....si gata...toti humanii sunt cei mai tari!!!

Eu cred altceva ...eu cred ce vad in joc...si ce pot face cu o clasa in 1 vs 1 cat si in pt/clan war....asa ca nu dau 2 bani pe soultakerul tau...in cronicile mai vechi...da...era ceva...dar acum..
Parerea mea si nu este o CONCLUZIE ca a ta :
Cel mai ok mag anti mag este Storm Screamer ;e ok si anti fighteri( are ceva probleme cu arcasii cu +++stun shot)
Cel mai ok mag anti fighter este Mystic Muse ;
...si archmage e ok contra fighterilor....orice char poate sa castige contra altui char....
exp playerului - 50% din treaba ;
items/jewels - 30%
luck - 20%

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 22, 2008 1:47 pm 
Vagabond

Joined: Wed Oct 22, 2008 1:12 pm
Posts: 4
Urmaresc de multa vreme posturile de pe PMFun Forum, dar pana acum n-am simtit nevoia sa si postez.
Posturile lui GrigoreBogdan au atins insa limita suportabilitatii...in special pentru faptul ca am si eu 3 ani pe DEX si 1 an pe Wrath. Asa ca o sa-i dau curs "invitatiei":

Draga Bogdan, te invit cu cea mai mare seriozitate in MDT, pentru a-ti vedea uber-caracterul la treaba.
Nu iti pot pune la dispozitie decat un sarac Duelist de 78/Tallum Hvy neenchantat/TTS set fara un ring/Dual S +1 (no SA).
N-am epice, nici un skill nu e enchantat, n-am skills de 79, dar sunt al naibii de curios cat de "criminal" este HK-ul tau.

5 Incercari / SelfBuffs + Haste pots (dap, ne omoram intai :))
NO CP/HP/GHP POTS !

PM QueenDanielle pe Wrath.

Din ceea ce ai scris, suparatoare sunt urmatoarele :) :
grigorebogdan wrote:
Joc pe DA(hellknight 80) pe Wrath server x9.
Este cel mai bun in pvp datorita panterei si in oli pur si simplu sfasii.

Ma mir de ce nu te-am vazut niciodata Hero :D

grigorebogdan wrote:
SK are vaita super mica si daca ii prind shield slam(ceea ce e foarte probalbil) este 0 !!!!.


Mmmm...de ce crezi tu asta ?!
Lighting Strike, Drain Health, Life Leech, Hex, etc sunt Magical Skills....din cate stiam eu...

grigorebogdan wrote:
CU stun la +10 recovery + 9 la shackle + 12 la pantera pur si simplu nu imi sta nimic in cale nici un char.


Screens, te rog....cu skilele enchantate si cu tine Hero :).
Altfel, le consider prostii specifice varstei tale :) (Da, se vede! :D)

grigorebogdan wrote:
APP va rog care joaca pe Wrath server care tine de dex il rog mult sa imia duca sk si daca imi ia mai mult de cp .... retrag tot ce am zis)
Joc de un an jumate pe DA si e pur si simplu criminal!


Ar trebui sa-l rog pe Yerin sa vina inapoi si sa-ti scoata fanfaronadele din cap.

grigorebogdan wrote:
Care nu crede ii dau cate poze vrea cu pvp si multe altele facute ca la carte cu un DA.


Eu nu cred....astept poze cu tine Hero :D si cu enchant +12 la pantera. Ai grija sa se vada ca e pe Wrath in amandoua (welcome msg + several clans/allies crest around)...needitate, desigur.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 22, 2008 5:17 pm 
Duke
User avatar

Joined: Fri Sep 14, 2007 1:06 pm
Posts: 4879
Location: Cluj-Napoca, Romania
Nu te mai consuma pentru specimene de-astea. A jucat omul o clasa si ii place, acum crede ca e cea mai buna.

_________________
<reddit rando> wrote:
What off platform you dog? Off platform hasn't been a thing in years this game is only playable using Java and if you believe otherwise you're too stupid because every server you played has been Java

fosho!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy