Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 22, 2008 6:41 pm 
Marquis
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 7:22 am
Posts: 1309
stai calm icarus ca daca isi ia bataie o sa incepe sa comenteze ceva de genul lag etc
am vazut spcimene ca el si continui sa vad atat pe dex cat si pe alte servere low sau high rate
a fost om intelept ala care a zis cas 2 elemente omniprezente hidrogenul si prostia
cum pe forum/l2 nui hidrogen ...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Nov 19, 2008 6:51 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Mon Oct 27, 2008 6:18 pm
Posts: 648
Location: Arad,Arad-Romania
OMFG!!!!!!!!! RAHATUL LAUDAROS DE DARKNEST KNIGHT POSTEAZA PE FORUMU ASTA?!
Oameni bun am fost cu el in clan la Benjok(am fost in clan la el cand avea clanu Wingz,nu Anathema),si era e un laudaros si jumatate cu HK lui,da ma rog,isi facea charuri pe banda rulanta,si a facut un glad care la dus pana la lvl 48,parca.
Si-a facut gladu pt ca,citez:,,Gladiator is the most powerful atack type character...." si de asta si-a facut el glad,apoi arcas pt ca arcasu era mai tare(a zis ca rupe magii:) ),apoi SK,sau invers si apoi tot la HK a revenit,deci e penibil pustiu asta,se lauda cand eram in clan cu el cat e el de bani gata etc etc.
Deci e un cocalar obsedat si nolifer ca Benjok asta,in fine oameni buni io il stiu,se lauda de numa cu pantera lui si cu HK-u,gladu nu zic,intradever e best pvp pt ca e echilibrat si da dmg mare,da e char de genu F1,F2,F3,F4 si gata ai terminat(am avut duelist 80 pe highrate si stiu duelistu ce poate in pvp,mai ales ca de la arcash tio poti lua usor daca nai mj heavy),deci unde e farmecu de pvp?.DE classes sunt mult mai faine,tre sa ai exp sa joci cu un AW,SK(am avut si charurile astea si pt un mai "neexperimentat" ca mine a fost mai greu la inceput cu clasele astea in pvp.
Deci in concluzie,HK sucks in pvp,daca pantera moare,ceea ce e inevitabil,mai ales contra glad,arcas nu ma bag,tanku are deflect arrow(si sa nici stunu nu prinde din prima),atunci ameno pt HK.
Da HK e bun pt farmat datorita panterei,da in pvp SK>all tanks.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy