Post new topic Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Nov 11, 2009 6:25 pm 
Marquis

Joined: Sun May 11, 2008 8:04 am
Posts: 1726
Snowlink wrote:
Quote:
, smecher a folosit ultimate evazion la toate pvp


din moment ce e skillu lui de ce sa nu-l foloseasca :) ?

pt k panzer nu lar folosi , el ar da 1 mass hit cu daggerul sau +50k si ar cadea toti


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 9:15 am 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
orice dagger cu majestic , si cutit as cu sa cd , poate bate un arcas in s dand ue , incercati si voi si nu o sa vi se para asa smecher acest dagger , ue il folosesti in mass pvp si in oly , oricum comentatul filmuletelor este o chestie absurda , voi uitativa la filmulete :shock: , eu o sa fac pvp-uri , asta este diferenta :lol:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 1:27 pm 
Elder

Joined: Tue Nov 03, 2009 11:13 pm
Posts: 169
Panzer wrote:
orice dagger cu majestic , si cutit as cu sa cd , poate bate un arcas in s dand ue , incercati si voi si nu o sa vi se para asa smecher acest dagger , ue il folosesti in mass pvp si in oly , oricum comentatul filmuletelor este o chestie absurda , voi uitativa la filmulete :shock: , eu o sa fac pvp-uri , asta este diferenta :lol:


macar fa si tu un filmulet cu tine cand faci pvp nu ne tine in suspans,arata-ne calea maestre 8)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 2:24 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
Panzer wrote:
orice dagger cu majestic , si cutit as cu sa cd , poate bate un arcas in s dand ue

Ptr tine nu e nici-o diferenta intre S si S80 nu? Ce faci cu Th-ul tau daca si arcasul da UE? 1 skill prinde...2 miss ?...
Panzer wrote:
incercati si voi si nu o sa vi se para asa smecher acest dagger

nu multumesc ...L2-ul e prea fumat ...multi deja ne-am plictisit rau si am renuntat.....pacat ca tu l-ai descoperit tocmai acum
Panzer wrote:
ue il folosesti in mass pvp si in oly

tu vb serios? am voie? nu te superi? :lol:
Panzer wrote:
voi uitativa la filmulete :shock: , eu o sa fac pvp-uri , asta este diferenta :lol:

tu fa pvp-uri cat timp io-s la bere cu baietii sau imi fac de cap cu vreo gagica (sau cu nevasta).... Da-i bice cumetre ,inscrie cateva pvp-uri si ptr mine ca eu prefer sa inscriu in alte parti.

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 2:59 pm 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
Shaddow wrote:
Panzer wrote:
orice dagger cu majestic , si cutit as cu sa cd , poate bate un arcas in s dand ue

Ptr tine nu e nici-o diferenta intre S si S80 nu? Ce faci cu Th-ul tau daca si arcasul da UE? 1 skill prinde...2 miss ?...
Panzer wrote:
incercati si voi si nu o sa vi se para asa smecher acest dagger

nu multumesc ...L2-ul e prea fumat ...multi deja ne-am plictisit rau si am renuntat.....pacat ca tu l-ai descoperit tocmai acum
Panzer wrote:
ue il folosesti in mass pvp si in oly

tu vb serios? am voie? nu te superi? :lol:
Panzer wrote:
voi uitativa la filmulete :shock: , eu o sa fac pvp-uri , asta este diferenta :lol:

tu fa pvp-uri cat timp io-s la bere cu baietii sau imi fac de cap cu vreo gagica (sau cu nevasta).... Da-i bice cumetre ,inscrie cateva pvp-uri si ptr mine ca eu prefer sa inscriu in alte parti.
, pai atunci dute la baute si lasa ma cu l2 ,futaciule , sincer nu cred ca il intereseaza pe cineva ce faci tu , sau ca ti ai luat bataie de la nevasta /prietena sa te lasi de joc :twisted: , te ai mai juca si tu dar te strange lesa :twisted:


Last edited by Panzer on Thu Nov 12, 2009 3:04 pm, edited 2 times in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 3:02 pm 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
Snowlink wrote:
Panzer wrote:
orice dagger cu majestic , si cutit as cu sa cd , poate bate un arcas in s dand ue , incercati si voi si nu o sa vi se para asa smecher acest dagger , ue il folosesti in mass pvp si in oly , oricum comentatul filmuletelor este o chestie absurda , voi uitativa la filmulete :shock: , eu o sa fac pvp-uri , asta este diferenta :lol:


macar fa si tu un filmulet cu tine cand faci pvp nu ne tine in suspans,arata-ne calea maestre 8)


nu trebuie sa arat la nimeni , intra pe kain si o sa vezi


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 12, 2009 3:56 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
ce rates are Kain? daca-i 4x+ dute-n plm d'aici:)

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 8:51 am 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
e forumul tau ?????, sti care este forumul tau ala cu copii abuzati de michael jackson :twisted: :twisted:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 12:11 pm 
Count
User avatar

Joined: Sun Sep 16, 2007 10:44 am
Posts: 909
kain ala cred ca e vreo 10000x , toate itemele in gmshop + fullbuff 24hr si armuri custom

_________________
[quote="GoDs3nD"]and u think ur pala is so haxd that has infinite mana to spam sacrifice?[/quote]

[quote="Nekys"]I have seen l2j servers with a lot of people, 5000+ and no lag.[/quote]


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 4:43 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
Panzer wrote:
futaciule, sincer nu cred ca il intereseaza pe cineva ce faci tu


Bai chiftea cu ochelari ai venit ca un cacat imprastiat sa ne dai tu lectii despre cat de smecher si cat de destept esti tu cand te joci cu mouse-ul.
Iti vorbeste omul frumos tu repede sa-ti etalezi cultura ne iei la injurat(binenteles si aia intr-o alta limba ca romana "este tare grele")
Nu te priveste ce facem noi , nu te intereseaza stilul nostru de joc , vii cu afirmatii dar nu trebuie(ptr ca nu poti) sa dovedesti la nimeni de ce esti tu capabil....atunci de ce mm mai vorbesti? Ce sa cred ? Vorbele tale ? Cplm cauti pe forum? Aprecieri ?
Persoana ta si cunostiintele tale de L2 valoreaza pentru mine cat un cacat de caine in mijlocul strazii.
Poftim...te simti mai bine acum? Asta-ti place...sa te luam toti la injurat ?Mai dute-n plm de dejectie canina.

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 5:35 pm 
Elder

Joined: Tue Nov 03, 2009 11:13 pm
Posts: 169
Shaddow wrote:
Mai dute-n plm de dejectie canina.


pwned...:D Panzer eu zic sa actionezi,adica ii permiti sa iti vorbeasca asa?Tu legendarul TH imba?

Shaddow lasa-l in pace ca fac pariu ca nu se prinde nimic de el,asta nu e genul de om care sa inteleaga cu vorba buna+ca irosesti timp sa faci ditamai postul pentru un agarici :|


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 5:43 pm 
Grand Duke
User avatar

Joined: Mon May 25, 2009 7:08 pm
Posts: 5185
shaddow cat ti`o luat sa scrii tot walltextu' ala? mai mult de 5 min? eu in 10 m`am combinat c`o fata .. mai lasati drq l2:|

_________________
Image
Stef wrote:
without greece you was living now in mountains and forrest.


facepalm.png


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 13, 2009 6:47 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Apr 03, 2008 3:03 pm
Posts: 216
Location: Look behind you...
Eram la munca si nu prea aveam mai nimic de facut asa ca mai frecam si io menta pe net .....cand am vz ce a postat iar , nu m-am putut abtine sa nu-l apreciez putin. De...atractie fatala ! :lol:

_________________
Bye bye baby,
I can't believe it, these niggas done shot my baby,
The only thing that make me go crazy, somebody gonna feel my 380 !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Nov 16, 2009 9:14 am 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
Shaddow wrote:
Panzer wrote:
futaciule, sincer nu cred ca il intereseaza pe cineva ce faci tu


Bai chiftea cu ochelari ai venit ca un cacat imprastiat sa ne dai tu lectii despre cat de smecher si cat de destept esti tu cand te joci cu mouse-ul.
Iti vorbeste omul frumos tu repede sa-ti etalezi cultura ne iei la injurat(binenteles si aia intr-o alta limba ca romana "este tare grele")
Nu te priveste ce facem noi , nu te intereseaza stilul nostru de joc , vii cu afirmatii dar nu trebuie(ptr ca nu poti) sa dovedesti la nimeni de ce esti tu capabil....atunci de ce mm mai vorbesti? Ce sa cred ? Vorbele tale ? Cplm cauti pe forum? Aprecieri ?
Persoana ta si cunostiintele tale de L2 valoreaza pentru mine cat un cacat de caine in mijlocul strazii.
Poftim...te simti mai bine acum? Asta-ti place...sa te luam toti la injurat ?Mai dute-n plm de dejectie canina.
, te am lovit unde te doare si u ai inceput sa faci spume ,numai aveai argumente si ai inceput sa injuri chiar mi e mila de tine cocalare , si tu uiti ce postezi modestule ?,cine zicea ca rupe cu SS-ul lui pe toata lumea ??? , data viitoare sa iti iei pastilele ca sa nu ti se sparga un vas de sange


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Nov 16, 2009 9:21 am 
Vassal

Joined: Wed Oct 21, 2009 2:06 pm
Posts: 40
Shaddow wrote:
Eram la munca si nu prea aveam mai nimic de facut asa ca mai frecam si io menta pe net .....cand am vz ce a postat iar , nu m-am putut abtine sa nu-l apreciez putin. De...atractie fatala ! :lol:
,

ai grija cu abtinutul ca data viitoare poate faci pe tine de atata desteptaciune ... maestre :twisted:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy