Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
  Print view Previous topic | Next topic 

Cate ore va petreceti pe zi jucand lineage 2 ?
o ora - doua acolo 8%  8%  [ 11 ]
intre trei si sase ore 46%  46%  [ 62 ]
peste sapte ore zilnic 32%  32%  [ 43 ]
ca turbatu 24/24 :) 15%  15%  [ 20 ]
Total votes : 136
Author Message
 Post subject: Gaming intens
PostPosted: Fri Aug 31, 2007 8:15 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Sun Aug 26, 2007 5:40 pm
Posts: 18
Location: Craiova/Romania
Am o intrebare ...

Cam cate ore pe zi va mananca l2 ?? :roll:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Aug 31, 2007 9:40 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Aug 30, 2007 11:34 am
Posts: 285
Location: In curte la bunica fur prune
Cam 5-10 ore :D

_________________
Image
Image
Image
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Aug 31, 2007 10:04 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
comentati poll-ul


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Sep 08, 2007 2:47 pm 
Vagabond

Joined: Tue Aug 28, 2007 11:48 pm
Posts: 2
depinde de zi oricum niciodata mai putin de 5 ore.
i am addicted mwahahahahah


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 10, 2007 3:22 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Mon Sep 10, 2007 3:21 pm
Posts: 1
Location: cocina romaniei
MoonDust wrote:
depinde de zi oricum niciodata mai putin de 5 ore.
i am addicted mwahahahahah


xaxaxa moon... nm rullz:))))


Last edited by noriel on Thu Sep 27, 2007 11:16 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Sep 12, 2007 1:12 pm 
Vagabond

Joined: Tue Sep 11, 2007 1:56 pm
Posts: 9
nm rip moon & noriel


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 16, 2007 11:26 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Thu Aug 16, 2007 5:45 pm
Posts: 21
Location: Vila-Real Spania
Poi in general stau de la 10 h la 16 h depinde daca am mancarea langa mine sau trebuie sa imi fac eu :lol:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Sep 17, 2007 9:25 am 
Vassal
User avatar

Joined: Tue Aug 28, 2007 1:21 pm
Posts: 47
Location: BUCHAREST
mdea, minim 4 ore zilnic in timpul sapt...full weekend :shock:
ADDICTED :oops:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Sep 28, 2007 12:43 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Thu Sep 27, 2007 2:52 pm
Posts: 1
Location: Buc*resti
2 ore dimineatza ... 2 ore seara , weekend nonstop :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Sep 28, 2007 7:33 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Fri Sep 28, 2007 7:30 pm
Posts: 8
in vacanta 15 ore/zii

acum 5 6 pe zii chiar mai putin k m-am kam plictisit :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 10:47 am 
Vassal

Joined: Wed Sep 19, 2007 9:40 am
Posts: 40
cam 4-5 ore in timpul saptamanii si full wek-end


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 08, 2007 12:55 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
pffffffff...........cateodata as juca nonstop
dar usualy.... 3 poate 4 ore pe zi....
In weekend mai dal naibii de l2 mai am si eu o viata


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Oct 11, 2007 12:00 pm 
Vagabond

Joined: Sun Sep 30, 2007 1:04 pm
Posts: 5
In timpul sapt, cand sunt la munca, cam 7 ore din 10. In week-end, mult mai putin.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Oct 27, 2007 8:51 am 
Vagabond

Joined: Sat Oct 27, 2007 8:50 am
Posts: 1
Peste 8 ore, daca se poate... :oops:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 9:43 pm 
Vagabond

Joined: Sun Sep 09, 2007 7:08 pm
Posts: 18
deci =)) misto aia 24/24 ca turbatu :)) dar faza este... L2 is a game ... get a life fuck soemthing... get out from u`r house learn 2 live....and my Motto >>> LIVE YOUR LIFE... DONT PLAY IT !! <<<


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Advertisement