Post new topic Reply to topic  [ 131 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Jan 15, 2008 4:33 pm 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
nuteteme wrote:
BarbuLautaru wrote:
Va rog sa mi-o scuzati ca intervin dar ce pana corbului tot suferiti la Motorina ca voi sunteti si faceti si dregeti?Nu intereseaza pe nimeni ca tu sau altu sunteti ingineri sau ce pretindeti voi a fi.........Dati dreaq dovada de putin creier ca doar de ......aveti facultate si master (fix pielea pulii adica, oricum degeaba le aveti) si nu mai fiti voi aia atotstiutori si batjocoritori bai sobolanilor de camera ca nu valorati nici cat negru sub unghie.


iar ai mancat ciorba regurgitata de cainele de pe lant ? Cauti atentie, nu ti-o da nimeni si te-ai gandit sa ne injuri putin ... iesi la curu gol la o plimbare in parc direct ai sarit in centrul atentiei, faima pe youtube, ce mai, renumit ca Nelu Ploiesteanu.
Imi cer scuze ca mi-am cultivat capatana si am avut nesimtirea sa imi vad de treaba
PS hmmm am impresia ca unii dintre noi isi fac ID'uri pe forum doar sa isi sustina singuri cauza .... penibil

Lol da terminat mai esti ma boschetare.......nu vreau si nici nu caut atentie, nici de la tine si nici de la nimeni, numai ca ma apuca rasu' cand citesc ce mai scrie cate un soarece din spatele monitorului, dar stai ca am uitat.....tu esti .......inginer parca nu? :lol: :lol: :lol:
P.S. Si eu am aceeasi impresie despre tine draga soarece inginer :lol:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue Jan 15, 2008 10:27 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Jan 04, 2008 3:43 pm
Posts: 37
Location: eraM aiaB
BarbuLautaru wrote:
Lol da terminat mai esti ma boschetare.......nu vreau si nici nu caut atentie, nici de la tine si nici de la nimeni, numai ca ma apuca rasu' cand citesc ce mai scrie cate un soarece din spatele monitorului, dar stai ca am uitat.....tu esti .......inginer parca nu? :lol: :lol: :lol:
P.S. Si eu am aceeasi impresie despre tine draga soarece inginer :lol:

nu sunt inginer ... sunt un soarece boschetar cu acces la internet si cu toate astea iti sunt superior.

_________________
It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 16, 2008 8:04 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
eu eram ala inginer ... si.... soarece? lol .. din spatele monitorului? credca asa arati si tu odata ce caracterizezi toata lumea la fel ....
ca tot in spatele monitorului stai


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 16, 2008 10:18 am 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
@nuteteme Imi place de tine ca esti sincer soarece.....dar pana la a-mi fi superior mai ai de mancat nepoate......


@raash Logic ca stau in spatele monitorului, sau in fata.....depinde cum vrei sa o iei, dar pana la a fi un rozator virtual e cale lunga fiule.Oricum, daca nu te simti soarece de ce te ataci? (enlight me).


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 16, 2008 10:36 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
radeam nu ma atacam .... si sa o iei tu ca eu nam c.um
Pana sa iti fiu fiul tau ..ar trebui sa o f**i pe mama mai intai da asta ar trebui sa o fi facut acu vreo 30 si oleaca de ani in urma acu nu mai ai sanse


Last edited by raash on Fri Jan 18, 2008 2:16 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 16, 2008 10:41 am 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
Ciuat mod de a rade ai ma :lol: :lol: :lol: de luat nu pot sa o iau ca ai luat-o tu inainte si te las sa o iei si in continuare iar in legatura cu a ta mama nici daca m-ai plati nu as vrea.Asta nu pentru ca as sti cum arata dar mama e mama si eu zic pass. :lol:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 16, 2008 12:50 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Jan 04, 2008 3:43 pm
Posts: 37
Location: eraM aiaB
@BarbuLautaru ... prin simplul fapt ca ai un repetoriu limitat si te repeti cu fiecare post ( poti rezolva treaba asta printr-o cura de imbogatire a vocabularului ... citind ), iti sunt superior, una peste alta eu nu simt nevoia sa ma justific fata de tine si sincer nu imi face nici o placere sa am o conversatie cu un om care nu isi da seama cat e de patetic.
Mi-am dat seama de valoarea ta, ai facut cateva posturi si nu ai reusit sa spui un lucru inteligent ... daca tu crezi ca prin injurii sau prin jigniri iti demonstrezi inteligenta te inseli, drept urmare nu am sa ma cobor la nivelul tau si prefer sa nu ma las tras in mizeria ta.
Probabil esti mai inaintat in varsta decat mine ( am 25 de ani) dar asta nu te face cu nimic mai deosebit, comportamentul tau un hibrid intre o sefa de targ , gigi becali si inteligenta Sa domnul primar vanghelie te dau de gol.

e ultima mea incercare sa iti explic faptul ca ai nevoie de ajutor, diagnostic nu iti pun ca nu sunt platit sa fac asta.

_________________
It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 12:06 am 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
Deci lol!!!Presupun ca ai stat cam 2 ore sa scrii postul si te-ai gandit cum sa te mai lauzi un pic......Ai o mentalitate de-mi moare cioara daca tu consideri ca m-am repetat in vreun fel in posturi si de aici ai tras tu istorica concluzie ca mi-ai fi superior.Sincer n-am nici chef nici timp sa iti scriu KM de posturi pentru a-ti intra in cap ca nu-mi esti superior sau ca ai fi superior cuiva......doar prin simpla afirmatie "iti/va sunt superior" dai dovada de o mare suferinta de sine si nevoia de lauda si asta ma face sa ma gandesc oare care dintre noi o fi patetic (da-i cu banu si alege :lol: ).
In alta ordine de idei, nu ti-am cerut sa te justifici si nici sa porti o "conversatie" cu mine, iar din punct de vedere al inteligentei crede-ma ca putin ma intereseaza ce parere ai tu.Daca ai fi fost un pic atent la primul post ti-ai fi dat seama ca i-am luat apararea lui Diesel, iar daca te-a incercat vreun sentiment de discomfort psihic sau de orice alt fel ia aminte ca nici Diesel paznicul nu s-a simtit in al noualea cer cand v-a/ti-a citit posturile.
Nu stiu de ce dar cu fiecare propozitie/fraza a ta nu pot sa nu remarc nevoia de a te lauda: "drept urmare nu am sa ma cobor la nivelul tau".Ma cunosti tu pe mine ma fecior ca sa poti face tu afirmatia asta?Esti tu asa de sigur ca eu mi-s noob si tu mare destept?Ma indoiesc de faptul ca ai fi asa un mare cunoscator de caracter al oamenilor ca sa incepi sa tragi concluzii......sau poate iti face placere sa iti dai cu parerea asa.....in vant.
Apropo comportament de sefa de targ nu pot sa am;in primul rand sunt barbat, iar in al doilea rand fomeile sunt isterice si nu au pic de sarcasm in ele.Ca Becali nu pot fi ca nu-s cioban, n-am asa de multi bani si spre deosebire de el am o facultate.
In ceea ce-l priveste pe Vanghelie daca ai fi stat de vorba in persoana cu omul ai fi ramas uimit ca ii merge capul si ca stie si alte cuvinte decat "Almanahe", "pe persoana fizica", "care este".......cum am zis si mai sus, nu te mai pripi tu sa tragi concluzii daca nu cunosti persoana in cauza.
In incheiere iti transmit ca nu am nevoie de ajutor si ca-s perfect sanatos si psihic si fizic.Trage si tu concluzia din kilometru asta de post!


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 12:38 am 
Vagabond
User avatar

Joined: Sun Aug 26, 2007 5:40 pm
Posts: 18
Location: Craiova/Romania
vedea-ti-asi ochii aia beliti in sicriu si pe mata facuta posta in cimitir
hai sictir unflatu dracu :x

_________________
Don't hate the palyer, hate the game !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: :D
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 3:00 am 
Vagabond

Joined: Sun Jan 13, 2008 7:34 pm
Posts: 9
Si asta chiar a ajuns un topic de injuraturi :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: si cum zice siradrian
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 3:08 am 
Vagabond

Joined: Sun Jan 13, 2008 7:34 pm
Posts: 9
adanc
_________________
Angeline Jolie caught naked in public http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?t=218


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 4:18 am 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
copiuta!!

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 17, 2008 8:50 am 
Vassal
User avatar

Joined: Fri Jan 04, 2008 3:43 pm
Posts: 37
Location: eraM aiaB
BarbuLautaru wrote:
In ceea ce-l priveste pe Vanghelie daca ai fi stat de vorba in persoana cu omul ai fi ramas uimit ca ii merge capul si ca stie si alte cuvinte decat "Almanahe", "pe persoana fizica", "care este".......* am zis si mai sus, nu te mai pripi tu sa tragi concluzii daca nu cunosti persoana in cauza.

foarte bine, ma bucur ca ai un idol si apreciezi inteligenta lui.
cat despre mica noastra disputa eu spun pas, fie c.um vrei tu.

pentru destindere iti scriu un banc:
Intrebare: De ce se rupe banca atunci cand un polistist se aseaza pe ea ?
Raspuns: Cel destept cedeaza !

_________________
It's just a job. Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I beat people up.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:42 am 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
nuteteme wrote:
foarte bine, ma bucur ca ai un idol si apreciezi inteligenta lui.!

Bahaha.........ce glume ai in tine ma fecior.....pute inteligenta in tine ca sa zic asa.

P.S.: N-am nevoie de bancuri pentru ''destindere''......simplul reply imi e de ajuns.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:52 am 
Vassal

Joined: Tue Jan 15, 2008 12:16 pm
Posts: 25
Location: In lanu' de porumb
wuffuz wrote:
vedea-ti-asi ochii aia beliti in sicriu si pe mata facuta posta in cimitir
hai sictir unflatu dracu :x

De mame am zis ca nu ma iau dar in cazul tau fac o exceptie......Cine gatu matii esti tu ma bagati-ai pula in mata de te introduci asa ca lindicu in in treaba?Da-te-n pola calului de lingerica......n-ai o chiftea in burta si te bagi in seama cu japca.........vezi-ti de treaba ta bulangistule!!![/quote]


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 131 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy