Post new topic Reply to topic  [ 131 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 9:47 pm 
Viscount

Joined: Tue Nov 06, 2007 7:30 pm
Posts: 588
Location: comanesti
WaZaWanGa wrote:
Ravenheart wrote:
bah hai sa fim sinceri.....singurii daggeri care ar avea o shansa sa bata un tank e AW sau PW datorita ratei blowurilor reushite....oricum degeaba are TH viatza kklau dak rateaza aproape toate blowurile!!
intradevar AW e cel mai bun si PW contra tancuri pentru ca au mult stun rezist ... plm aia nu iau niciodata stun parca is de fier

o da TH e cel mai handicapat dintre toti rateaza toate blowurile pfa bagameas pwla nu m-am gandit la asta


pai tu iti permiti sa zice k th e cel mai bun apoi iti schimbi parerea knd vezi k cineva iti da un contra argument serios...joaca cu respectivele charuri apoi vino aici si spuneti parerea da de ,,prof"

_________________
EUPHORIA wrote:
ON YESTERDAY I WAS ON MAH ABYSS WALKER WHEN FCKING TH WITH KRIS (LOL B GRADE)WAS RUNNING NEAR ME(IM LVL 43)SO I KILLED ON NOOB DESTRO,THIS TH WANNABE RUNS TO ME,TRYS TO KILL ME,AND DIED HAHAHA NOONE CAN FCKING BEAT AN AW


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Feb 07, 2008 11:08 am 
Vagabond

Joined: Sun Sep 09, 2007 7:08 pm
Posts: 18
Deci daca va fut mamele numi da nimeni ban? :))


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Feb 07, 2008 1:46 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
nu, dar sar putea sa iei bataie


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Mar 02, 2008 7:00 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
iar a disparut sectiunea de la servere bah.... ca tocmai vroiam sa mai trag o injuratura pt dex ca siau facut un obicei ca duminica sa pice din juma in juma de ora si sa dureze tot cam juma de ora sa iisi revina si am i au tupeul sa zica astia ca o sa bage kamel pe dex lolz.. vise tata .. nu sunt in stare saaiba un interlude curat si mai vor si un kamael


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Mar 02, 2008 10:24 pm 
Vagabond

Joined: Tue Feb 26, 2008 4:21 pm
Posts: 9
Ma interlude e....destul de curat..problema e cu serverul....au bagat interlude...au vazut ca e serverul full dar plm...tot au lasat seriale pt crearea de noi conturi.

Si btw cand vad ca se muta totzi lamerii de pe warth pe dex imi vine sa ii iau la sfanta pwla pe totzi.Ce plm nu le ajunge pe warth de vor sa vine pe dex nu intzeleg.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 03, 2008 7:50 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Oct 04, 2007 6:30 am
Posts: 253
@ azza .. gandestete ca si aia de pe wrath cand am venit noi de pe dex si leam umplut serveru la fel au zis si ei erau ofticati ca leam luat castelele si am facut un pic legea pe server leam aratat cum se joaca in 2 saptamani sa fii 70+ si unii cu 3rd facut si imbracati in best a si gear de a ..era lag si aia strigau sa plecam inapoi pe dex.... acu dupa ce am plecat majoritatea inapoi pe dex si a ramas serveru pustiu au inteles despre ce este vorba cu lineage-ul si vor si ei o comunitate cum avem pe dex ...dar vorba ta sa ii luam la sfanta Pwla si pe ei si pe staffu dex ca nu sau gandit chiuar la tot iar interlude curat nu prea este .. e plin de mult buguri si exploituri (vezi intamplarea de la Anthy .. baium ... cand se sumonau in prostie aliantele chiar si pe cei ce nu aveau questul facut ca sa intre la ei timp de 6 ore , iar dropul a fost marit nu stim inca din ce motive au picat 135 de iteme in loc de 20la baium si max 80 la anthy ) si apropo la anthy defensul estemodificat este in functie de cati intra sa il bata cu cat sunt mai multi cu atat e mai puternic iar pe dex nu a fost deloc asa


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon Mar 03, 2008 9:26 am 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
vineri a fost serverul cel mai tare.era baium.prima data s-au logat abs si creed.s-au bufat,se coiau pe acolo...in fine.pica serverul.cruci,biserici,dumnezei.se logheaza toata lumea inapoi.iar buff iar summon iar refacut partyuri etc.apare pint3a din ek si sar toti pe el ca pe un raidboss.mai trec vreo 20 minute.iar pica serverul.trece juma de ora pana m-am logat iar.cand am aparut... tot et-ul in toi 13 bufati si cu party-uri facute.apar cei din abs si creed si mor unu cate unu.abs si creed injura de toti sfintii.trec vreo 30 minute.apare baium.intru in camera lui sa il intep.IAR CRAPA SERVERUL.iar injuraturi.dupa alte 20 minute de incercari,ma loghez il intep si soe.n-am mai stat dupa in joc sa vad cand pica dar banuiesc ca mult nu a mai durat pana la urmatorul crash.
un sir de d/c din asta se intampla foarte des.
dex rullz

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu Mar 13, 2008 3:07 pm 
Vassal

Joined: Sun Oct 21, 2007 3:34 pm
Posts: 42
plm dex`u :)


promit sa nu mai fac reclama altfel imi iau ban


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Mar 16, 2008 12:33 am 
Baron
User avatar

Joined: Thu Aug 30, 2007 11:34 am
Posts: 285
Location: In curte la bunica fur prune
Ora 12:33 AM duminica 16 marite.... de la 12:20 mort... dexu...

_________________
Image
Image
Image
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri Mar 28, 2008 9:21 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Fri Mar 28, 2008 9:16 pm
Posts: 11
Location: Romania-->Slatina
dex sux.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sat Apr 12, 2008 5:43 pm 
Viscount
User avatar

Joined: Fri Feb 01, 2008 12:07 am
Posts: 399
Nu-i de mirare ca multi de pe servere de L2 zic k romanii is cei mai prosti. Uitati-va oleaca la voi. sunt curios ce varste aveti multi de aici. Din cate stiu unii sunteti mari si avetzi si copii ( pe care oare ii invatzati la fel?).

Mi se pare mie sau numa la discutiile intre romani e mizerie asa de mare?
Nu zic, t'enervezi cand vezi cate unu care se trezeste vorbind aiura, dar inci chiar asa incat sa te iei de toate neamuirle lui ca el nu site ce face.

discutati si voi purtin mai civilizat. mam saturat sa vad intrun topic interesant 70% de injuraturi de genu " esti prost, nu sstii nica si eu stiu totu". probabil ca de asta si jucati unii Lineage, sa va credeti putin bosi putin ca maine trebuie sa va treziti de dim, sa plecati 12 ore la lucru de kkt si sa pupati in cur sefii ca niste caini, susteti frustrati ca femeia nu va mai vrea sau ceva... sau nu ti se mai scoala si ai gasit o noua metoda sa te exciti...

nah, ce poti face? la unii chiar le e greu :)

_________________
"The things U own, end up owning U!!!"

"take the REDPILL and I'll show U how deep the rabbit hole goes."


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Sun Apr 13, 2008 1:48 am 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
da romanii sunt mai nervosi de felul lor asa ca daca vrei sa injuri asta e locul.

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 09, 2008 12:38 pm 
Baron
User avatar

Joined: Thu Aug 30, 2007 11:34 am
Posts: 285
Location: In curte la bunica fur prune
imi bag pwla in tat neamu vostru de tizgani inputziti si latrai prosti cu piercuri cat limba si pule cat la cainele meu care are 5 zile Spank.... nu mia am inspiratzie

_________________
Image
Image
Image
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 09, 2008 2:27 pm 
Baron
User avatar

Joined: Mon Nov 12, 2007 6:55 pm
Posts: 221
redpill wrote:
Nu-i de mirare ca multi de pe servere de L2 zic k romanii is cei mai prosti. Uitati-va oleaca la voi. sunt curios ce varste aveti multi de aici. Din cate stiu unii sunteti mari si avetzi si copii ( pe care oare ii invatzati la fel?).

Mi se pare mie sau numa la discutiile intre romani e mizerie asa de mare?
Nu zic, t'enervezi cand vezi cate unu care se trezeste vorbind aiura, dar inci chiar asa incat sa te iei de toate neamuirle lui ca el nu site ce face.

discutati si voi purtin mai civilizat. mam saturat sa vad intrun topic interesant 70% de injuraturi de genu " esti prost, nu sstii nica si eu stiu totu". probabil ca de asta si jucati unii Lineage, sa va credeti putin bosi putin ca maine trebuie sa va treziti de dim, sa plecati 12 ore la lucru de kkt si sa pupati in cur sefii ca niste caini, susteti frustrati ca femeia nu va mai vrea sau ceva... sau nu ti se mai scoala si ai gasit o noua metoda sa te exciti...

nah, ce poti face? la unii chiar le e greu :)


+1
sunt total de acord

_________________
"killing for peace is like fucking for virginity"

"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his" - General George S. Patton


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 09, 2008 6:01 pm 
Count
User avatar

Joined: Tue Aug 21, 2007 9:03 am
Posts: 845
Location: Romania
no flame no game.taci acolo

_________________
L2DEX - AL 79 /STS 79 /SWM 79/WL - retired
Image


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 131 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy