Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: BD, Destro, Gladi, SK vagy WL ?
PostPosted: Mon May 05, 2008 10:28 am 
Vagabond

Joined: Mon May 05, 2008 10:18 am
Posts: 2
Sziasztok, nem rég kezdtem el L2-zni és van 5 kaszt ami nekem nagyon tetszik.

Lassú szerverre szeretnék menni, szóval elég sok időt töltök el 1 karival, amit lehetőleg max szintig vinnék. Aki már járt lassú szerveren (tehát nem fun, vagy high-rate-esen), azt kérem h amiben tud segítsen, ha van tapasztalata ossza + velem kérem. :)

(Olyan karit szeretnék, akinek nincsenek gondjai MP-vel, vagy Hp-regenerációval, erős védelme mellet nagyokat is sebez, pvp-ben jó, és örömmel látják instában.)
Nem kell h a legeslegjobb legyen, mert nyilván sok embernek lenne akkor. Vagy ha vki sorrendet tudna állítani, azt is szívesen fogadom (PL. "Én szerintem ez a sorrend, hogy: 1. Destro, 2. BD..., azért, mert...").


Segítségeteket előre is köszönöm :D


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 05, 2008 6:02 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Thu Nov 15, 2007 6:32 pm
Posts: 35
Location: Hungary
No tehát..
Ha atomzura gyilkos akarsz lenni akkor ajálom destro/tyrant/gladi. Destronak van a legkevesebb gondja a manaval (ja és ezek imbák pvpre). Gladi/tyrant igen hasonló kasztok mind2nek focusra van szüksége a skillekhez pl.: sonic/force blaster 2 chare gladinál, 1 charge tyrantnál. Gladi --> heavy armor, tyrant --> light... tyrant szerintem élvezetesebb a totemek miatt.
Ha inkább party orientált vagy akkor hajrá BD/SwS inkább BD az felhasználó barátabb jobb vele farmolni is.
Hmm SK... jó kari de 1edül vele nehézkes farmolni, nem 1 szétzúzom a terepet típus. Viszont pvpre nagyon faja és olimpián is szerintem. (eléggé mana függő)
Warlord hát arról nincs személyes tapasztalatom... de szerintem ahhoz a karihoz dukál egy healer/buffer partytárs.

Jó olvasást :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Tue May 06, 2008 5:06 pm 
Vagabond

Joined: Mon May 05, 2008 10:18 am
Posts: 2
Igen, az a baj az SK-val, h igaz sok-sok sebzést tud elviselni, de nagyon lassan fejlődik, mert keveset sebez, és hát igen tankok közül is azért a legjobb, mert tud potikat használni és gyorsan van manája...lassún gondolom azért kicsit másképp van...

A Gladi-ban és a Tyrant-ben az nem tetszik kicsit, hogy minden1es mobnál sonic, sonic, sonic, sonic aztán a skill és újra...ráadásul skill nélkül nem a legjobb, skill viszont hamar lekapja a manát... :(

A BD vmiért nagyon közel áll hozzám, mélyen vhol az tetszik a legjobban, de nem tudod hogy miért....(vagy csak van vmi gond a fejemben :D ), és partyban is szeretik, hiszen a dance-ek azért elég Yook...

A Destro azért Yoo, mert skill nélkül is elvan, és ha 30% alatt van a HP-ja, akkor az sokkal jobb a Warlord-nál :wink:

Hamár a Warlord-nál tartunk: sztem benne az naon Yoo, h lassú szerón könnyen lehet fejlődni vele...magára vonzza a mobokat, és többjüket öli 1xre...viszont attól félek, h vele kicst monoton, unalmas lenne a játék... :?


De hát majd +látjuk :)


Mindenesetre köszönöm a véleményed ! :D sok mindenen változtatott/elgondolkodtatott


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Wed May 14, 2008 1:09 am 
Elder

Joined: Wed May 14, 2008 12:55 am
Posts: 126
Szerintem ha ráérősen szándékozol fejlődni (lassú szervert hangsúlyoztad), a veled egyszintű 1-2x hp-s mobok nem jelentenek nehézséget hosszútávon a felsorolt kariknak (talán a gladinak max, ha nincs offenzív buffban), ugyanakkor a warlord mindenképp vampiricos-focusos vagy kitartó gyógyítós partit igényel. A bdnek sem árt valamien partitárs aki vagy sebzéssel vagy valami gyógyítással-vampiriccal segít, me kevés az alap hp-ja és hamar elkopik. Erősebb, 3-4-5x hp-s helyeken amúgysem érdemes egyedül fejlődni harcossal, partiban viszont a felsoroltak bármelyike remekül megállja a helyét a maga módján. Tyrant sem feltétlen manazabáló, tömeget is lehet irtani vele magasabb szinten (healer/vampiric + zealot + fist fury = next target lesz a legtisztább billentyűd hamar :P)
Megfelelően kell kombinálni a skilleket, felszerelést, társakat és partin belüli teendőket, és nem fogod egyhamar megunni a játékot. Legalábbis remélem :)

_________________
People arent noob/lame/oranyotheroffensiveword, beginner/inexperienced instead...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: sacramento
PostPosted: Sat May 17, 2008 12:11 am 
Vagabond

Joined: Sun Mar 09, 2008 12:56 pm
Posts: 9
кетика мимеса
бамаки дилосо
нибоко телабо


Last edited by night on Wed Nov 25, 2009 1:54 pm, edited 1 time in total.

Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 26, 2008 2:55 pm 
Duke
User avatar

Joined: Sun May 18, 2008 1:23 am
Posts: 2657
Szerintem kezdj Tyrantot. Nagyon erős és gyors karakter, ezen kívűl még a hp pontja is sok. Hatalmas atk spped je van, amit ha vampiric rage buffal párosítasz akkor a mobokkal nem lesz túl sok gondod. Tényleg tömegpusztító kari. NEM ajánlom hogy 61 fölött light armorban menjen. Amint lehet szerezz neki tallum heavy setet (+8% atk. speed) A totem spiritek nagyon sokat fognak segíteni, de mindíg jó ha áll mögötted egy PP és/vagy SE.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 26, 2008 3:06 pm 
Vassal
User avatar

Joined: Thu Nov 15, 2007 6:32 pm
Posts: 35
Location: Hungary
Hát tyrant tényleg jó... de low raten első karinak nem ajálom. Egy shot temető és télleg a tallum heavy a legjobb megoldás meg a healthes fegyók (bison).


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 26, 2008 3:19 pm 
Duke
User avatar

Joined: Sun May 18, 2008 1:23 am
Posts: 2657
Kezdőkarinak én általában buffert kezdek XD
Shilien Saint rulezzz !


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Mon May 26, 2008 3:24 pm 
Duke

Joined: Fri Nov 16, 2007 3:03 pm
Posts: 2034
SK az lassan, de biztosan fejlődik és legalább élvezetes + nagyon jó pvpkari.
Destro fejlődik talán a legjobban és polelal is tud menni.
Gladi az pvp kari, mpje secperc alatt 0, de egy megfelelő settel fennmaradhat ülés nélkül is.
BD, warlord csak partyba, illetve BD jó setbe/buffba kibírja egyedül is.
Tyrant, meg nem olyan jó pvps, de jól lehet vele fejlődni, mpjével túl sok gond nincs.

Shal, de jó, én meg az EE-t imádom xD


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 29, 2008 6:41 am 
Duke
User avatar

Joined: Sun May 18, 2008 1:23 am
Posts: 2657
XD
Az Elven Elder is jó kari. Pl a nekrót halálra lehet vele taposni :D
Egyébként tyrant tökéletes pvp re. Csak változtatni kell a dyeolason.
Amíg nincs meg a top level és a harmadik kaszt
+4str +5dex -9con
Utána már más dyeolás kell, de ahoz nem értek, mert a darkelf tyrantom még csak 55 ös XD


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 29, 2008 6:54 am 
Duke

Joined: Fri Nov 16, 2007 3:03 pm
Posts: 2034
Őőőő, én azt hallottam hogy pl a gladira +5str +4con kell. A dex meg visszajön a sonic moveból, ugyemánmeraz dash és így jó pvpre.
Igaz a tyrant nem skilleken alapszik, vhogy azért közük van egymáshoz, max állandó vamp mellé tenném fel a +4str +5dex-et, de egyébként csak str-t stun miatt.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 29, 2008 8:33 am 
Duke
User avatar

Joined: Sun May 18, 2008 1:23 am
Posts: 2657
Személyszerint hülye lennék levenni a dexből, ahhoz hozzás se nyúlnék tyrantnál. Gladit meg nemszeretem, de ez van XD


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 29, 2008 9:19 am 
Vassal
User avatar

Joined: Thu Nov 15, 2007 6:32 pm
Posts: 35
Location: Hungary
Tyrantnál sztem felesleges dyeozni:) maximum +5 str-t tennék rá -4 con-al, ugyanez a helyzet destronal is bár ott csak amíg nem akarok vele magas szinten pvpzni :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Thu May 29, 2008 9:41 pm 
Duke
User avatar

Joined: Sun May 18, 2008 1:23 am
Posts: 2657
De olyan jóóóó mikor benyomod a fist furyt meg a puma totemet és haste meg berserk és mehetsz darááálni. Odavág az a 882 es attack speed ^^


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject:
PostPosted: Fri May 30, 2008 12:55 am 
Elder

Joined: Wed May 14, 2008 12:55 am
Posts: 126
Lhyno wrote:
Őőőő, én azt hallottam hogy pl a gladira +5str +4con kell. A dex meg visszajön a sonic moveból, ugyemánmeraz dash és így jó pvpre...


Gladi alap atk spd-je duallal 357 (kevés :) ). A -9 dex már annyira nullázza szerencsétlent, hogy még tallum heavy meg 4+os dual kesha ellenére is olyan tetű lassú lesz hogy sakkpartit játszhat az első skillek használata után az ellenfelével. A sonic move meg csak pár másodperc előny, ami fejlődés közben nem aknázható ki, főleg amíg nem tanulta meg...
Volt tesztkariként gladim hellbound szerveren, és véleményem szerint a legjobb beállítás a -5str +5con. Ugyanis bár a patkot leveszi kb 10-15%-kal (nem nagy érvágás, ami a sebzést illeti, kb 10 ütés helyett 12 kell, ami atkspd buffos esetben nem számottevő), a skillek nagyrészt a powerjük alapján sebeznek, így csupán kicsit gyengébb skilles sebzésért cserébe meglehetősen ijesztő cp és hp mennyiséget kap, ami mobok elleni harcban sem elhanyagolható, pvpben meg hozzásegíti hogy el tudjon tolni egy második, sőt talán egy harmadik skilladagot is.

Shalana wrote:
De olyan jóóóó mikor benyomod a fist furyt meg a puma totemet és haste meg berserk és mehetsz darááálni. Odavág az a 882 es attack speed ^^

Meg még egy kis dance of fury, és végül egy victory/prophecy of fire, és máris 1200 környékén van... :P (az eredetileg nagy zöld lomha ork)

_________________
People arent noob/lame/oranyotheroffensiveword, beginner/inexperienced instead...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy