Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Szero keresés
PostPosted: Mon Jul 23, 2012 8:13 pm 
Vagabond

Joined: Thu Sep 15, 2011 7:51 pm
Posts: 15
10-20x Rate koruli Külföldi szervert keresnék ,jo sok playerrel ha tud valaki pls irjon:) Valaki tud valami infot errol a szerverrol Lineage-2.ru szerverrol? 12x windre gondolok. :evil:


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Mon Jul 23, 2012 8:27 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Tue Jun 26, 2012 7:00 pm
Posts: 17
Location: Hungary
várd meg rpg-club új szerverét gracia final vagy h5 lesz, de inkább final és több ezer ember lesz rajta 3,5 vagy 7 szeres azt még nem tudom ősszel fog majd nyílni. Addig told higraten. Itt tényleg sokan lesznek

_________________
Mahtan - l2elixir - 79Adv/78Swm/77MM/60HE - server wiped
DeathHunter - l2cerberus - 85Hierophant/80STS/80DC/80SS hero - server wiped
DeathHunter - Nexus - 76 Adventurer - server wiped
D4atHunt4r - Nostalgia - 73 Hawkeye now I'm playing here.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Fri Jul 27, 2012 10:32 pm 
Vagabond

Joined: Mon May 21, 2012 4:43 pm
Posts: 6
Én is szerót keresnék, csak kicsit speciálisak az igényeim :D

XP Rate 1-2, (max 3-4 ha nincs vitality), SP, adena nem baj ha picit több.
Interlude utáni és GOD előtti throne kéne, viszonylag alacsony felhasználószámmal (az sem baj ha csak 10-20 aktív játékos van, de azok tényleg aktívak).

Ha valaki tud ilyen vagy legalább hasonló szerót, írja le plíz.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Sat Jul 28, 2012 4:36 pm 
Baron
User avatar

Joined: Fri Jan 21, 2011 3:42 pm
Posts: 217
kiep wrote:
Én is szerót keresnék, csak kicsit speciálisak az igényeim :D

XP Rate 1-2, (max 3-4 ha nincs vitality), SP, adena nem baj ha picit több.
Interlude utáni és GOD előtti throne kéne, viszonylag alacsony felhasználószámmal (az sem baj ha csak 10-20 aktív játékos van, de azok tényleg aktívak).

Ha valaki tud ilyen vagy legalább hasonló szerót, írja le plíz.

O
M
G


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Sun Jul 29, 2012 10:40 am 
Vagabond
User avatar

Joined: Tue Jun 26, 2012 7:00 pm
Posts: 17
Location: Hungary
ÁM nem értem az mért jó ha 1x vagy 2x es szerver és 20 an vannak rajta maximum. Haverkodni se lehet rajta se pvpzni se semmit csak max arra jó hogy el töltsd az időt a semmire. Low rate hez minimum 1000 ember kell hogy jól érezze magát az ember és tudsz szerezni segítséget ha arról van szó.

Keress low rate 1-2000 emberrel és azt lehet is élvezni vizsonylag...

ÉN magamból kiindulva 3000 feletti online player számot csipem low raten, mert ott akkor van ptd amikor akar az ember. Meg ha van 1-2 rendes ember azok tuti segitenek neked és barátkozni is lehet nem csak egyedül vagy...
Mindegy saját vélemény...

_________________
Mahtan - l2elixir - 79Adv/78Swm/77MM/60HE - server wiped
DeathHunter - l2cerberus - 85Hierophant/80STS/80DC/80SS hero - server wiped
DeathHunter - Nexus - 76 Adventurer - server wiped
D4atHunt4r - Nostalgia - 73 Hawkeye now I'm playing here.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Tue Jul 31, 2012 8:37 pm 
Vagabond

Joined: Mon May 21, 2012 4:43 pm
Posts: 6
Nem nagyon értem mit kell kötözködni. Neked ez tetszik, nekem az, és akkor mi van? Mindenkit más szórakoztat.

Edit:
1-2000 ember mi a búbánatnak egy szerverre. Mire végignézed a piacot elmegy 3 óra. az alacsonnyal 1-200-ra gondoltam, de engem nem zavar tényleg az se ha csak 20-an vannak. Voltam már 1x-es OFF beállítású szerveren kb 15-20 tényleg aktív játékossal. Nem mondom hogy könnyű volt bármit is megszerezni, de nagyon jó volt oda feljárni a társaság, és a családias légkör miatt...


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Sat Sep 15, 2012 5:14 pm 
Vagabond

Joined: Sat Sep 15, 2012 5:09 pm
Posts: 3
Sziasztok,

Nem tudom ki mennyire emlékszik mysticworld-re, egyik legjobb magyar szerver volt. A szerver tulajdonosa Ranil visszatért egy új szerverrel, maxgamers néven.

Amiben más: Végre a szervergép nem virtuális host, hanem teljesen saját vas, stabil 100/100-as internetkapcsolattal.

Rate: 25x

A szerver 1 hete indult, de csúcsidőben már most 40 player van, folyamatos event-ek, xp bónuszok, vitality buffer stb.

maxgamers.eu


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Sun Sep 16, 2012 6:45 pm 
Elder

Joined: Thu Oct 29, 2009 8:38 pm
Posts: 162
ez hülyeség, nem megy el 3 óra hossza piac nézéssel... ha akarsz valamit venni van a kis gombocska alt c-be keresés .. beírod és kész , másik dolog meg pont ez a jó ha sok a player mert nem egy kihalt semmin vagy ahol piac sincs.
10-20 playerrel meg mit lehet kezdeni azon kívül hogy "családias" a légkör !? csak ha gondolkozol egy picit az a 10-20 player összefogna és átmenne egy nagyobb player számmal rendelkező szerverre és máris több mindent lehet kezdeni
én inkább harcolok playerek ellen egy siegen mint sem npc-k ellen ...



[edit]

BIG up az RPG-Club Empire új szervernek, ismét egy nagyszerü szerver lesz, október elején start!
akit érdekel cp - klán http://redemptionl2.forumotion.com/ címen érdeklődhet, saját TS is van a magyar community-nek.


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Mon Sep 17, 2012 7:05 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Sun Sep 02, 2012 6:03 pm
Posts: 12
Location: Hungary
kiep wrote:
Nem nagyon értem mit kell kötözködni. Neked ez tetszik, nekem az, és akkor mi van? Mindenkit más szórakoztat.

Edit:
1-2000 ember mi a búbánatnak egy szerverre. Mire végignézed a piacot elmegy 3 óra. az alacsonnyal 1-200-ra gondoltam, de engem nem zavar tényleg az se ha csak 20-an vannak. Voltam már 1x-es OFF beállítású szerveren kb 15-20 tényleg aktív játékossal. Nem mondom hogy könnyű volt bármit is megszerezni, de nagyon jó volt oda feljárni a társaság, és a családias légkör miatt...


Ez kötözködés? Nem értem elég alacsony lehet az ingerküszöböd ha ez neked már a kötözködés kategóriába esik.
Mindegy én is rpg új szerverét ajánlom, ha tényleg komolyan játszani akarsz..


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Szero keresés
PostPosted: Mon Sep 17, 2012 7:06 pm 
Vagabond
User avatar

Joined: Sun Sep 02, 2012 6:03 pm
Posts: 12
Location: Hungary
Deathhunter wrote:
ÁM nem értem az mért jó ha 1x vagy 2x es szerver és 20 an vannak rajta maximum. Haverkodni se lehet rajta se pvpzni se semmit csak max arra jó hogy el töltsd az időt a semmire. Low rate hez minimum 1000 ember kell hogy jól érezze magát az ember és tudsz szerezni segítséget ha arról van szó.

Keress low rate 1-2000 emberrel és azt lehet is élvezni vizsonylag...

ÉN magamból kiindulva 3000 feletti online player számot csipem low raten, mert ott akkor van ptd amikor akar az ember. Meg ha van 1-2 rendes ember azok tuti segitenek neked és barátkozni is lehet nem csak egyedül vagy...
Mindegy saját vélemény...


Osztom a véleményed..


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron


Contact | Cookies policy