Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Taneroth szuka ludzi do gry na nowym serwerze low rate
PostPosted: Wed Jun 19, 2013 11:49 am 
Heir
User avatar

Joined: Tue Sep 04, 2012 10:22 pm
Posts: 72
Location: Łaziska Górne
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym w tym miejscu ogłosić, iż planuję założyć nowy klan na którymś, z nowo startujących serwerów. Klan będzie się składał tylko i wyłącznie z polskich graczy. Jeśli chodzi o serwer na którym będzie się opierała gra klanu, to pod uwagę biorę głównie jakiś L2OFF lub L2J, low rate (x1-x7) oraz którąś z następujących kronik: Interlude, Gracia Final, Gracia Epilogue, Freya, High Five. Jestem całkowicie przeciwny dualboxowi ale myślę w sposób realny i wiem, że ciężko jest znaleźć taki serwer w obecnych czasach. Tym bardziej, że większość nowo startujących serwerów szybko pada ze względu na mały online.

Póki co na moim celowniku znajdują się następujące serwery:
L2 Queen (Interlude, x2) l2queen com
L2 Global (Interlude, x4) lineage2global eu
L2 DEX (High Five, x3 - x15) lineage2 pm
L2 Cerberus (High Five, low rate) l2cerberus eu
L2 MMOPlay (High Five, x4) mmoplay eu

Start każdego z powyższych serwerów nastąpi w obrębie najbliższego miesiąca. Jeśli ktoś z was zna jakiś inny nowo startujący serwer, który spełnia moje wymagania to może również ze mną porozmawiać na ten temat. Najbardziej jestem za sprawdzeniem każdego serwera, a następnie wybrania tego, który będzie najbardziej odpowiadał większości członków klanu. Planuję również zrobić ankietę na forum, która ostatecznie rozstrzygnie decyzję dotyczącą wyboru serwera. Więc jeśli wśród was znajdują się chętni do wspólnej gry od początku, proszę odwiedzić forum, które niedawno zostało w pełni przeze mnie stworzone i kompletnie dopracowane. Moim zdaniem można stworzyć na prawdę solidną ekipę. Mimo tego, iż zapewne istnieje już wiele klanów, które grają od długiego czasu razem, to my nie musimy być wcale gorsi. Na forum znajdują się wszystkie niezbędne informacje, dlatego oszczędzę sobie tutaj dokładnego rozpisywania się. Dodam jedynie, że sposób gry klanowej będzie dowolny lecz mimo wszystko złożymy constant party, które będą obowiązywały na wszelkiego rodzaju wypadach klanowych tj. exp, pvp, fortece, siege itp. Nie szacuję również wymaganej ilości członków aby stworzyć klan, ponieważ i tak na pewno większość ludzi znajdę i przyjmę do klanu na serwerze.

Proszę o rejestrowanie się na forum jedynie tych osób, które są w 100% pewne, że dołączą do klanu oraz będą grały na serwerze razem z nami. Dodam jedynie, że mam doświadczenie związane z liderowaniem, także nie należy się obawiać jakichkolwiek wpadek wynikających z mojego braku doświadczenia. Mogę również zagwarantować, że moje podejście do liderowania jest na prawdę poważne i najbardziej w tym wszystkim cenię sobie dokładność. Mam również wiele planów odnośnie klanu, także na pewno w klanie będzie się działo wiele ciekawych rzeczy. To tyle z mojej strony. Czekam więc na jakąś odpowiedź, nowo zarejestrowane osoby, a najbardziej na nowo złożone podania na forum.

Pozdrawiam, zapraszam do klanu i zostawiam poniżej link do forum :)


taneroth.pun.pl


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Taneroth szuka ludzi do gry na nowym serwerze low rate
PostPosted: Fri Jun 21, 2013 6:33 pm 
Heir
User avatar

Joined: Tue Sep 04, 2012 10:22 pm
Posts: 72
Location: Łaziska Górne
Jest nas coraz więcej, więc ponownie zapraszam do dołączania do klanu :) Teraz już raczej wiemy, że będziemy grali na L2 Queen lub L2 Pro Masters (DEX). Gdy oba serwery nie wypalą, wtedy próbujemy Cerberusa. Zresztą na forum klanu jest ankieta i więcej informacji, także zapraszam :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Taneroth szuka ludzi do gry na nowym serwerze low rate
PostPosted: Wed Jul 03, 2013 12:05 pm 
Heir
User avatar

Joined: Tue Sep 04, 2012 10:22 pm
Posts: 72
Location: Łaziska Górne
Jest nas coraz więcej. Wiemy już, że zagramy na serwerze Cerberus x3, który startuje 1 października. Ponownie zapraszam wszystkich do klanu :)


Reply with quote
Top
 OfflineProfile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  


Contact | Cookies policy