Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Nowy polski serwer C4 x2 - Zapraszam wszystkich do gry
PostPosted: Tue Feb 07, 2017 2:15 am 
Vagabond

Zapraszam wszystkich Polaków do rozpoczęcia wspólnej gry na nowym polskim serwerze (START 10.02.2017) low rate x2 (kronika C4) w celu przypomnienia sobie ponownie starych dobrych czasów.

Z racji, iż w tym miejscu na forum nie można reklamować serwerów (z tego co widzę to tak czy siak inni złamali tą zasadę) umieszczę niżej jedynie link do strony serwera. Ja zareklamowałem już ten serwer w odpowiednim miejscu na portalu.

Strona serwera: ogg.re

Zachęcam przynajmniej do spróbowania bez względu na ilość wolnego czasu.

Widzimy się w grze :)

Reply with quote
 OfflineProfile  
 Post subject: Re: Nowy polski serwer C4 x2 - Zapraszam wszystkich do gry
PostPosted: Tue Feb 07, 2017 9:46 pm 
Vagabond

Zapomnijcie o grze na tym serwerze. Nie będzie wipe po trwających półtora roku beta testach. Jak ktoś nie wierzy:
forum . lineage2 . com . pl w zapowiedziach serwerów.
Na dodatek nie masz możliwości teraz wbić do gry, bo admin zablokował taką możliwość. Ten serwer to jedna wielka korupcja. Jeżeli to czytasz, to znaczy, że jeszcze nie usunął tego admin.
NARA!!!

Reply with quote
 OfflineProfile  
PostPosted: Fri Feb 10, 2017 5:49 pm 
Vagabond

Przepraszam za double post, ale nie mogąc edytować poprzedniego posta - pragnę po prostu poinformować, że sprawa jest już ogarnięta. Serwer jest w pełni grywalny i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do gry.
Oby jak najdłużej :)

Reply with quote
 OfflineProfile  
PostPosted: Fri Mar 03, 2017 12:40 pm 
Vagabond

Ja serwera nie polecam. Pogralem ponad 2 tygodnie. Online jest niski 40-55osob, nie wiem ile z tego to boxy (domyślam się ze jakas przybliżona polowa). Z adminem kontakt jest tragiczny. To czy odpisze zależy od szczescia - widac ze jest online bo pisze z innymi o bzdurach ale ty jako gracz musisz czekac jak osioł. Ostatnio wzial sie za naprawe RBkow które zbugowane byly od jakiegos roku (podobno wtedy tez to zostało zgloszone ale admin to olal, ta informacje uzyskałem od testerow), dzięki temu klan beta testerow (pionierzy) ma naprawde duzo sprzętu A i S, maja tez po 3-4 orfeny na glowe jak i mrowki. Przy obecnej sytuacji mniejsze klanu sa na prawde strasznie daleko i tak pozostanie na bardzo dlugo. Widac ze pionierzy maja wsparcie admina.
Jezeli ktos gral na allseronie i mu sie nie podobalo to i na ogg nie ma czego szukac. obaj administratorzy maja podobne podjescie do gracza.
mimo ze spotkalem na tym servie duzo milych i pomocnych osob (takze w ponierach) jak i totalnie nawiedzonych idiotek( za jedna emote na ogolnyn dostalem na privie mase zjebkow i wytycznych ze nie potrafie sie zachowywać w swiecie rpg i co powinienem robic by wychodzilo mi ^klimacenie^)
To nie wroce na server. Jak juz ktos napisal to jest serwer prywatny tylko dla znajonych admina.

Reply with quote
 OfflineProfile  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours